Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako do asistenta?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Feral child
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (02:46:20)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 12:53 pet, 28. 3. 2008    Naslov: Kako do asistenta? Citirajte i odgovorite

Bolestan sam već neko vrijeme tako da nisam predao zadaću!
Pisao sam na mail pošabloni ime.prezime@math.hr ali nikakvog odgovora pa pretpostavljam da dotični ili isti nema ili ga ne koristi!

Zna li netko kako ga mogu kontaktirati? Može i na PM!
Bolestan sam već neko vrijeme tako da nisam predao zadaću!
Pisao sam na mail pošabloni ime.prezime@math.hr ali nikakvog odgovora pa pretpostavljam da dotični ili isti nema ili ga ne koristi!

Zna li netko kako ga mogu kontaktirati? Može i na PM!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 12:58 pet, 28. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možeš tu na forumu pogledat mail od dotičnog asistenta...

Ono malo povećalo pa u drugu kućicu upišeš asistenta...

;)
Možeš tu na forumu pogledat mail od dotičnog asistenta...

Ono malo povećalo pa u drugu kućicu upišeš asistenta...

Wink



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:14 pet, 28. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fora sa ime.prezime@math.hr vrijedi za sve zaposlene, a i dobio bi reply da user ne postoji da nekim cudom to ne sljaka :arrow: mail je isporucen. 8)

Ako asistent ne cita mailove (nisam znao da ima takvih), mozes ga uhvatiti na nastavi ili konzultacijama (kad ozdravis) ili se javiti drugom asistentu. :)

Ono sto je vjerojatnije je da je kolega previdio mail ili mu je zavrsio u spamu; preporucam ponoviti slanje, po mogucnosti s neke "fine" adrese (ne, recimo, sa Yahooa ili tako neceg sto spammeri masovno koriste; recimo, adresa na studentu je cisto dobar izbor :)).
Fora sa ime.prezime@math.hr vrijedi za sve zaposlene, a i dobio bi reply da user ne postoji da nekim cudom to ne sljaka Arrow mail je isporucen. Cool

Ako asistent ne cita mailove (nisam znao da ima takvih), mozes ga uhvatiti na nastavi ili konzultacijama (kad ozdravis) ili se javiti drugom asistentu. Smile

Ono sto je vjerojatnije je da je kolega previdio mail ili mu je zavrsio u spamu; preporucam ponoviti slanje, po mogucnosti s neke "fine" adrese (ne, recimo, sa Yahooa ili tako neceg sto spammeri masovno koriste; recimo, adresa na studentu je cisto dobar izbor Smile).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 16:22 pet, 28. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja si nisam produzila korisnicki racun pa ne mogu koristiti mail na studentu. :lol: ali vec duze vrijeme saljem mailove sa yahoo-a i nemam problema s kontaktiranjem profesora i asistenata.

mail mu jeste ime.prezime@math.hr, provjerih, a sad zasto se ne javlja... ne znam. koliko je proslo otkad si poslao mail? daj covjeku malo vremena. :D

poslusaj vsegu ili samo lijepo napisi vec u naslovu razlog javljanja. ne znam sto vise reci. :D


[color=blue][b]Moderator:[/b] Ne navoditi stvarno ime i prezime; imamo spama i bez toga...[/color]
ja si nisam produzila korisnicki racun pa ne mogu koristiti mail na studentu. Laughing ali vec duze vrijeme saljem mailove sa yahoo-a i nemam problema s kontaktiranjem profesora i asistenata.

mail mu jeste ime.prezime@math.hr, provjerih, a sad zasto se ne javlja... ne znam. koliko je proslo otkad si poslao mail? daj covjeku malo vremena. Very Happy

poslusaj vsegu ili samo lijepo napisi vec u naslovu razlog javljanja. ne znam sto vise reci. Very Happy


Moderator: Ne navoditi stvarno ime i prezime; imamo spama i bez toga...



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan