Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati i upis ocjena iz OI(dekanski)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 9:27 pon, 13. 10. 2008    Naslov: Rezultati i upis ocjena iz OI(dekanski) Citirajte i odgovorite

Profesor je rekao da rezultate moze dati u cetvrtak 16. 10. u 18 sati, a upis ocjena u ponedjeljak, 20. 10. u vrijeme njegovih konzultacija na Ekonomskom fakultetu.

Ne znam gdje ce objaviti rezultate, ali ukoliko ih meni posalje mailom, ja cu ih staviti na forum, a inace cete morati skoknuti do Ekonomskog fakulteta :D
Profesor je rekao da rezultate moze dati u cetvrtak 16. 10. u 18 sati, a upis ocjena u ponedjeljak, 20. 10. u vrijeme njegovih konzultacija na Ekonomskom fakultetu.

Ne znam gdje ce objaviti rezultate, ali ukoliko ih meni posalje mailom, ja cu ih staviti na forum, a inace cete morati skoknuti do Ekonomskog fakulteta Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 11:51 pon, 13. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta sa studentima koji nece imati indeks kod sebe ( zbog upisa apsolventske godine )?
Sta sa studentima koji nece imati indeks kod sebe ( zbog upisa apsolventske godine )?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:47 pon, 13. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada upisuješ apsolventsku godinu (naglasiš tetama u referadi da je upisuješ), odmah ti vrate indeks natrag...
Kada upisuješ apsolventsku godinu (naglasiš tetama u referadi da je upisuješ), odmah ti vrate indeks natrag...


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 11:58 uto, 14. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Sta sa studentima koji nece imati indeks kod sebe ( zbog upisa apsolventske godine )?[/quote]

Ako ti indeks ne bude gotov do tada, reci to profesoru. Ocjena ti nece propasti :D. Mislim da nece biti problem ako po upis ocjene dodjes u vrijeme njegovih konzultacija neki drugi dan. Ali ipak mu se prethodno javi.
Mr.Doe (napisa):
Sta sa studentima koji nece imati indeks kod sebe ( zbog upisa apsolventske godine )?


Ako ti indeks ne bude gotov do tada, reci to profesoru. Ocjena ti nece propasti Very Happy. Mislim da nece biti problem ako po upis ocjene dodjes u vrijeme njegovih konzultacija neki drugi dan. Ali ipak mu se prethodno javi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 8:13 pon, 20. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svi studenti koji su pristupili usmenom su polozili ispit. Ocjene mozete
upisati kod profesora u ponedjeljak, 20. 10. u vrijeme konzultacija
(12-13:30 i 15:30-18 ) na Ekonomskom fakultetu.
Svi studenti koji su pristupili usmenom su polozili ispit. Ocjene mozete
upisati kod profesora u ponedjeljak, 20. 10. u vrijeme konzultacija
(12-13:30 i 15:30-18 ) na Ekonomskom fakultetu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 10:26 pon, 20. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam se cuo sa profesorom i on je rekao da se po ocjenu ne mora doci danas (ja npr ne mogu jer mi je indeks u referadi). Mozemo doci u bilo koji ponedjeljak u terminu njegovih konzultacija...
Ja sam se cuo sa profesorom i on je rekao da se po ocjenu ne mora doci danas (ja npr ne mogu jer mi je indeks u referadi). Mozemo doci u bilo koji ponedjeljak u terminu njegovih konzultacija...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan