Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Slanje obavijesti

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:17 pet, 19. 12. 2003    Naslov: Slanje obavijesti Citirajte i odgovorite

Eh, nakon visemjesecnog rada bez problema, nesto se moralo desiti, toliko da meni uprska praznike... :?

Daklem, iz jos neobjasnjenog razloga, DeGiorgi se odlucio malo odmoriti u tisini, pa odbija slati mailove diljem svijeta (a i sire). Logican rezultat je da neko vrijeme necete primati mail notificatione od Foruma i to dok ne zavrse moji pregovori s DeGiorgijanskim Sindikatom, tj. dok se doticni ne udostoji opet slati okolo raznorazna pisamca... :|

Javim ovdje kad (i ako) se to desi...

Ako netko misli da ima neku genijalnu ideju, problem sam izlozio [url=http://pingvin.carnet.hr/forum/viewtopic.php?t=63]ovdje[/url], pa mozete tamo i odgovarati... 8)

Uz ispriku za eventualne probleme...
Eh, nakon visemjesecnog rada bez problema, nesto se moralo desiti, toliko da meni uprska praznike... Confused

Daklem, iz jos neobjasnjenog razloga, DeGiorgi se odlucio malo odmoriti u tisini, pa odbija slati mailove diljem svijeta (a i sire). Logican rezultat je da neko vrijeme necete primati mail notificatione od Foruma i to dok ne zavrse moji pregovori s DeGiorgijanskim Sindikatom, tj. dok se doticni ne udostoji opet slati okolo raznorazna pisamca... Neutral

Javim ovdje kad (i ako) se to desi...

Ako netko misli da ima neku genijalnu ideju, problem sam izlozio ovdje, pa mozete tamo i odgovarati... Cool

Uz ispriku za eventualne probleme...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 2:54 čet, 25. 12. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:46 pon, 22. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto, prosla su dva dana, ja potrosio nebrojene sate ("[i]nebrojeno[/i]" (ocito) manje ili jednako 48 ;)), te uz veliku suradnju :bow: kolege Surjana :bow: iz RCa, otkriveno je da problem nije na DeGiorgiju. :banana:

Inace, mailovi su uredno "odlazili" na sve adrese "izvan kuce" (tj. van math.hr domene), pa vecina nije ni osjetila problem. 8)

Sto je tocno uzrok problema, ne znamo, no za student je privremeno napravljen [i]workaround[/i] i sada bi sve trebalo raditi. :slonic: Na Cromatha se posta jos ne isporucuje, no nadam se da ce i to uskoro biti rijeseno. :D

Uz veliko hvala kolegi Surjanu... 8)
Eto, prosla su dva dana, ja potrosio nebrojene sate ("nebrojeno" (ocito) manje ili jednako 48 Wink), te uz veliku suradnju I bow before you kolege Surjana I bow before you iz RCa, otkriveno je da problem nije na DeGiorgiju. Dancing banana

Inace, mailovi su uredno "odlazili" na sve adrese "izvan kuce" (tj. van math.hr domene), pa vecina nije ni osjetila problem. Cool

Sto je tocno uzrok problema, ne znamo, no za student je privremeno napravljen workaround i sada bi sve trebalo raditi. Rozi slonic Na Cromatha se posta jos ne isporucuje, no nadam se da ce i to uskoro biti rijeseno. Very Happy

Uz veliko hvala kolegi Surjanu... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan