Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rješenja zadaće iz mmf
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Metode matematičke fizike
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 18:57 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Rješenja zadaće iz mmf Citirajte i odgovorite

Rješenja obavezne zadaće
Rješenja obavezne zadaće



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine



zad fiz.pdf
 Description:

Download
 Filename:  zad fiz.pdf
 Filesize:  58.33 KB
 Downloaded:  423 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 18:58 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rješenja dodatne zadaće
Rješenja dodatne zadaće



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine



zadaca.pdf
 Description:

Download
 Filename:  zadaca.pdf
 Filesize:  68.95 KB
 Downloaded:  306 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 19:01 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedno po meni jako koristno objašnjenje

[url]http://en.wikipedia.org/wiki/Non-inertial_reference_frame[/url]
[url]http://en.wikipedia.org/wiki/Inertial_system[/url]
Jedno po meni jako koristno objašnjenje

http://en.wikipedia.org/wiki/Non-inertial_reference_frame
http://en.wikipedia.org/wiki/Inertial_system



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 7:48 pet, 25. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U zadaci imas malu gresku, ak se ne varam

Tocnije u 5.zadatku: kad trazis rjesenja karaktericticne jdbe w^2-k/m je manje od nule jer se kuglica giba prema osi vrtnje dakle elasticna sila opruge prevlada centrifugalnu. Vidim da to pokusavas spasit sa -v_0


Bijah na konzultacijama svezi ovog: i nisam sigurna (buduci da nema crteza) kuda si usmjerio x os, doduse mislim da to nisi tako(mora se zakomplicirat :P ), rekli smo da treba tak usmjerit al onda se dogodi nest tipa x(0)=-d

BTW mogo bi ubuduce i koji crtez nabacit, kad si se vec ovako dao u trosak sa zadacima :D
U zadaci imas malu gresku, ak se ne varam

Tocnije u 5.zadatku: kad trazis rjesenja karaktericticne jdbe w^2-k/m je manje od nule jer se kuglica giba prema osi vrtnje dakle elasticna sila opruge prevlada centrifugalnu. Vidim da to pokusavas spasit sa -v_0


Bijah na konzultacijama svezi ovog: i nisam sigurna (buduci da nema crteza) kuda si usmjerio x os, doduse mislim da to nisi tako(mora se zakomplicirat Razz ), rekli smo da treba tak usmjerit al onda se dogodi nest tipa x(0)=-d

BTW mogo bi ubuduce i koji crtez nabacit, kad si se vec ovako dao u trosak sa zadacima Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 15:49 pet, 25. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radi se o polarnom koordinatnom sustavu, vektor r0 je standardno usmjeren.

Nema veze kakvog je predznaka iznos pod korijenom, eksponencijalna funkcija pokriva sve slučajeve, sad kad smo je napravili na kompleksnoj je dobro to uočit.

Ne bih reko da je neko kompliciranje.
Radi se o polarnom koordinatnom sustavu, vektor r0 je standardno usmjeren.

Nema veze kakvog je predznaka iznos pod korijenom, eksponencijalna funkcija pokriva sve slučajeve, sad kad smo je napravili na kompleksnoj je dobro to uočit.

Ne bih reko da je neko kompliciranje.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine


Zadnja promjena: alen; 0:09 sub, 26. 4. 2008; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 19:57 pet, 25. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi smo na ODJ ucili realne funckije realne varijable, pa zato sam mislila da nije dobro...jer malo mi je cudno da ih odmah nismo ukljucili u ODJ kad je kao isto prema tvome (doduse tad nismo kao znali Kompleksnu analizu, pa mozda zato...)... meni se vise svidja moje rjesenje, a o ukusima se ne raspravlja :D [size=9](btw dobimo razlicito, nasla sam neke papire, al sta mos) [/size]

Ok necem se vise mjesat :P
Mi smo na ODJ ucili realne funckije realne varijable, pa zato sam mislila da nije dobro...jer malo mi je cudno da ih odmah nismo ukljucili u ODJ kad je kao isto prema tvome (doduse tad nismo kao znali Kompleksnu analizu, pa mozda zato...)... meni se vise svidja moje rjesenje, a o ukusima se ne raspravlja Very Happy (btw dobimo razlicito, nasla sam neke papire, al sta mos)

Ok necem se vise mjesat Razz



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 23:04 sri, 18. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo ovak, izgleda da je jedan od asistenata rekao da nije isto za opće rješenje homogene jednadžbe [latex]y'' + y = 0[/latex] pisat [latex]y = C_1 \cos x + C_2 \sin x[/latex] i [latex]y = C_1 e^{ix} + C_2 e^{ - ix}[/latex].

E sad ja ne kužim zašt, oba izraza uvrsim u početnu jednadžbu, zadovoljavaju je.

Onda idem gledat dalje, zadam si neke inicijalne uvjete, [latex]y'' + y = 0,y\left( 0 \right) = y_0 ,y'\left( 0 \right) = y_1[/latex], opet pišem

[latex]\left. \begin{gathered}
y = C_1 \cos x + C_2 \sin x \Rightarrow y_0 = C_1 \hfill \\
y' = - C_1 \sin x + C_2 \cos x \Rightarrow y_1 = C_2 \hfill \\
\end{gathered} \right\} \Rightarrow y = y_0 \cos x + y_1 \sin x[/latex]

odnosno

[latex]\left. \begin{gathered}
y = C_1 e^{ix} + C_2 e^{ - ix} \Rightarrow C_1 + C_2 = y_0 \hfill \\
y' = iC_1 e^{ix} - iC_2 e^{ - ix} \Rightarrow C_1 - C_2 = - iy_1 \hfill \\
\end{gathered} \right\} \Rightarrow C_1 = \frac{{y_0 - iy_1 }}
{2},C_2 = \frac{{y_0 + iy_1 }}
{2}[/latex]
[latex]y = C_1 e^{ix} + C_2 e^{ - ix} = \frac{{y_0 - iy_1 }}
{2}\left( {\cos x + i\sin x} \right) + \frac{{y_0 + iy_1 }}
{2}\left( {\cos x - i\sin x} \right) =[/latex]
[latex] = \left( {\frac{{y_0 - iy_1 }}
{2} + \frac{{y_0 + iy_1 }}
{2}} \right)\cos x + \left( {\frac{{y_0 - iy_1 }}
{2} - \frac{{y_0 + iy_1 }}
{2}} \right)i\sin x =[/latex]
[latex] = y_0 \cos x - iy_1 i\sin x = y_0 \cos x + y_1 \sin x[/latex]

:shock: Gotovo sam siguran da su ti izrazi gotovo sigurno jednaki gotovo svuda gotovo sigurno gotovo svuda.

Kak sad?
Evo ovak, izgleda da je jedan od asistenata rekao da nije isto za opće rješenje homogene jednadžbe pisat i .

E sad ja ne kužim zašt, oba izraza uvrsim u početnu jednadžbu, zadovoljavaju je.

Onda idem gledat dalje, zadam si neke inicijalne uvjete, , opet pišem



odnosno






Shocked Gotovo sam siguran da su ti izrazi gotovo sigurno jednaki gotovo svuda gotovo sigurno gotovo svuda.

Kak sad?



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zurpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2007. (19:56:30)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12

PostPostano: 0:17 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma.. to su ti već finese! :)

i mislim da bi stvarno bilo u redu da mjera i integral ima svoj podforum!!!
ma.. to su ti već finese! Smile

i mislim da bi stvarno bilo u redu da mjera i integral ima svoj podforum!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 0:21 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Još mi smeta što među zadacima za zadaću ima onih koji se nemogu riješit uvršatavanjem u formulu iz bilježnice. Mislim, doma mi to može mathematica riješit, al kak ću to na kolokviju?
Još mi smeta što među zadacima za zadaću ima onih koji se nemogu riješit uvršatavanjem u formulu iz bilježnice. Mislim, doma mi to može mathematica riješit, al kak ću to na kolokviju?



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Marvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (15:46:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 0:25 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="alen"]Gotovo sam siguran da su ti izrazi gotovo sigurno jednaki gotovo svuda gotovo sigurno gotovo svuda.

Kak sad?[/quote]

Gotovo sam siguran da ti nedostaje još poneki gotovo u rečenici.
alen (napisa):
Gotovo sam siguran da su ti izrazi gotovo sigurno jednaki gotovo svuda gotovo sigurno gotovo svuda.

Kak sad?


Gotovo sam siguran da ti nedostaje još poneki gotovo u rečenici.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zurpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2007. (19:56:30)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12

PostPostano: 0:31 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a tebi alen ako je do glupiranja idi u beč na europsko prvenstvo, a ne da tu gnjaviš naše asistente!!! :) imaju oni važnijeg posla od tvojih gotovo svuda gotovo sigurno gotovo svuda analiza!!

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

da i fali ti gotovo između sigurno i jednaki!!

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="alen"]Još mi smeta što među zadacima za zadaću ima onih koji se nemogu riješit uvršatavanjem u formulu iz bilježnice. Mislim, doma mi to može mathematica riješit, al kak ću to na kolokviju?[/quote]

e tu se u potpunosti slažem s tobom.. nije u redu da za zadaću dobivamo drugačije zadatke nego radimo na vježbama.. mislim, ak promijene samo brojeve onda je još kolko tolko okej.. ali inače, otkud da to znamo rješiti?!!
a tebi alen ako je do glupiranja idi u beč na europsko prvenstvo, a ne da tu gnjaviš naše asistente!!! Smile imaju oni važnijeg posla od tvojih gotovo svuda gotovo sigurno gotovo svuda analiza!!

Added after 1 minutes:

da i fali ti gotovo između sigurno i jednaki!!

Added after 2 minutes:

alen (napisa):
Još mi smeta što među zadacima za zadaću ima onih koji se nemogu riješit uvršatavanjem u formulu iz bilježnice. Mislim, doma mi to može mathematica riješit, al kak ću to na kolokviju?


e tu se u potpunosti slažem s tobom.. nije u redu da za zadaću dobivamo drugačije zadatke nego radimo na vježbama.. mislim, ak promijene samo brojeve onda je još kolko tolko okej.. ali inače, otkud da to znamo rješiti?!!




Zadnja promjena: zurpa; 0:34 čet, 19. 6. 2008; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 0:32 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne fali. Gledajte, neko bi reko da ova druga funkcija ima domenu kompleskne brojeve, al ja mislim da je to isto ko i kad promatramo formalne redove potencija - stvarno nas nije briga kad imaju smisla.

Tak i ovdje mislim da je stvar zapisa, a u težnji da nemamo više slučajeva, neg da su oni posebni slučajevi jednog jedinog, mislim da bi trebali pisat ovak kak ja kažem.

S druge strane, možemo se dogovorit da je 0=1 i da u kolokviju rješavamo zadatke koji se nemogu riješit direktnim uvrštavanjem u formulu koju ćemo dobit na isprintanom papiru, al pitanje je kolko ti ima smisla.

Jedna stvar koja mi se ipak iznimno svidjela u ovom kolegiju je što sam naučio da vrijedi identitet [latex]\int_0^\infty {e^{ - a^2 y^2 } \cos \left( {by} \right)dy} = \frac{{\sqrt \pi }}
{{2a}}e^{ - \frac{{b^2 }}
{{4a^2 }}}[/latex] i da ništa drugo nismo naučili, to je po mojem mišljenju zlata vrijedno.
Ne fali. Gledajte, neko bi reko da ova druga funkcija ima domenu kompleskne brojeve, al ja mislim da je to isto ko i kad promatramo formalne redove potencija - stvarno nas nije briga kad imaju smisla.

Tak i ovdje mislim da je stvar zapisa, a u težnji da nemamo više slučajeva, neg da su oni posebni slučajevi jednog jedinog, mislim da bi trebali pisat ovak kak ja kažem.

S druge strane, možemo se dogovorit da je 0=1 i da u kolokviju rješavamo zadatke koji se nemogu riješit direktnim uvrštavanjem u formulu koju ćemo dobit na isprintanom papiru, al pitanje je kolko ti ima smisla.

Jedna stvar koja mi se ipak iznimno svidjela u ovom kolegiju je što sam naučio da vrijedi identitet i da ništa drugo nismo naučili, to je po mojem mišljenju zlata vrijedno.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Marvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (15:46:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 1:04 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što se tiče netipičnih zadataka, slažem se.

Ali moraš priznati da si pretjerao sa gotovo :).
Što se tiče netipičnih zadataka, slažem se.

Ali moraš priznati da si pretjerao sa gotovo Smile.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 7:40 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@alen: A da radije pitas nekog na mail, jer ti ovaj podforum ne posjecuju nasi asistenti, tj. posjecuju al nemaju namjeru sudjelovati u raspravama :D
@alen: A da radije pitas nekog na mail, jer ti ovaj podforum ne posjecuju nasi asistenti, tj. posjecuju al nemaju namjeru sudjelovati u raspravama Very Happy



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 15:10 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="alen"]Evo ovak, izgleda da je jedan od asistenata rekao da nije isto za opće rješenje homogene jednadžbe [latex]y'' + y = 0[/latex] pisat [latex]y = C_1 \cos x + C_2 \sin x[/latex] i [latex]y = C_1 e^{ix} + C_2 e^{ - ix}[/latex].

E sad ja ne kužim zašt, oba izraza uvrsim u početnu jednadžbu, zadovoljavaju je.
[/quote]

Oba para funkcija, i eksponencijalne i trigonometrijske, razapinju prostor rješenja te homogene jednadžbe --- ako gledamo prostor rješenja kao kompleksan vektorski prostor.

Međutim, ako nas zanima realan prostor rješenja, onda samo trigonometrijske funkcije razapinju taj prostor.
Eksponencijalne funkcije poprimaju kompleksne vrijednosti, i nisu u danom prostoru.

Nadam se da je to odogovor na postavljeno pitanje.

Naravno, u kompleksnom slučaju, postoje Eulerove formule za kompleksne brojeve
(TeX baš i ne radi ovdje- ovo bi trebao biti stupac: [latex]$$
\left[\matrix{ e^{ix}\cr e^{-ix}\cr}\right]
$$[/latex] - zato nastavljam bez formula),
gdje je 2x2 matrica sustava [[1 i] [1 -i]] očito invertibilna, pa to pokazuju da ta dva para
vektora razapinju isti kompleksan potprostor prostora funkcija.

- Nenad Antonić
alen (napisa):
Evo ovak, izgleda da je jedan od asistenata rekao da nije isto za opće rješenje homogene jednadžbe pisat i .

E sad ja ne kužim zašt, oba izraza uvrsim u početnu jednadžbu, zadovoljavaju je.


Oba para funkcija, i eksponencijalne i trigonometrijske, razapinju prostor rješenja te homogene jednadžbe — ako gledamo prostor rješenja kao kompleksan vektorski prostor.

Međutim, ako nas zanima realan prostor rješenja, onda samo trigonometrijske funkcije razapinju taj prostor.
Eksponencijalne funkcije poprimaju kompleksne vrijednosti, i nisu u danom prostoru.

Nadam se da je to odogovor na postavljeno pitanje.

Naravno, u kompleksnom slučaju, postoje Eulerove formule za kompleksne brojeve
(TeX baš i ne radi ovdje- ovo bi trebao biti stupac: - zato nastavljam bez formula),
gdje je 2x2 matrica sustava [[1 i] [1 -i]] očito invertibilna, pa to pokazuju da ta dva para
vektora razapinju isti kompleksan potprostor prostora funkcija.

- Nenad Antonić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 19:55 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jasno. Hvala na odgovoru (on automatski pomaže da podforum za mmf ostane tu gdje je)
Jasno. Hvala na odgovoru (on automatski pomaže da podforum za mmf ostane tu gdje je)



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 9:47 pet, 20. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za one koji žele još poneki detalj, mogu pogledati na
[url]http://web.math.hr/~nenad/pdj2004.html[/url]
pod Separacija varijabli (prve 4 stranice).
Za one koji žele još poneki detalj, mogu pogledati na
http://web.math.hr/~nenad/pdj2004.html
pod Separacija varijabli (prve 4 stranice).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 7:45 uto, 24. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li netko staviti zadatke koje smo dobili za vježbu ovdje na forum (ili barem neke od njih)? Naime,ja sam svoj zagubio :shock: !! Htio bih malo vidjeti kak će to izgledati pa bih bio vrlo zahvalan.
Može li netko staviti zadatke koje smo dobili za vježbu ovdje na forum (ili barem neke od njih)? Naime,ja sam svoj zagubio Shocked !! Htio bih malo vidjeti kak će to izgledati pa bih bio vrlo zahvalan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 8:53 uto, 24. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, malo je losija kvaliteta, jer se meni nije dalo kopirat te zadatke pa sam slikala mobitelom.
Evo, malo je losija kvaliteta, jer se meni nije dalo kopirat te zadatke pa sam slikala mobitelom.





DSC00112.JPG
 Description:
zadatci
 Filesize:  829.64 KB
 Viewed:  322 Time(s)

DSC00112.JPG


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:49 uto, 24. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako bi neko imao visak vremena i puno dobre volje, bi mogo stavit rjesenja i postupak 2. zadace, bar zadnja 3 zad
ako bi neko imao visak vremena i puno dobre volje, bi mogo stavit rjesenja i postupak 2. zadace, bar zadnja 3 zad


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Metode matematičke fizike Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan