Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

5.zadaca
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 10:16 sub, 26. 4. 2008    Naslov: 5.zadaca Citirajte i odgovorite

1.c)
treba nac direktni komplement od L u M2(C).
e, pa jel moramo i nad R i nad C?
malo sam lijena, a i zanima me da kad ne pise moramo li i jedno i drugo? :oops:
nekad se bas naglasi i nad C i nad R...
1.c)
treba nac direktni komplement od L u M2(C).
e, pa jel moramo i nad R i nad C?
malo sam lijena, a i zanima me da kad ne pise moramo li i jedno i drugo? Embarassed
nekad se bas naglasi i nad C i nad R...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Juraj Siftar
Gost





PostPostano: 13:58 sub, 26. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iskreno rečeno, ne znam je li kolega asistent mislio jednu ili obje varijante, ali sam siguran da je brže i korisnije napraviti obje nego pitati na forumu i čekati da netko odgovori, nadajući se kako treba riješiti samo jednu varijantu.
Iskreno rečeno, ne znam je li kolega asistent mislio jednu ili obje varijante, ali sam siguran da je brže i korisnije napraviti obje nego pitati na forumu i čekati da netko odgovori, nadajući se kako treba riješiti samo jednu varijantu.


[Vrh]
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 14:13 sub, 26. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma, ja sam napisala obje varijante, al ne mislim da cemo na kolokviju imati vremena za raspisivati,tj rijesavati i nad R jer koliko god ja sitno pisem meni je stalo na CETIRI stranice... dim je 8... pa treba za sve provjerit lin nezavisnost...
ako nam jos bude zadatak s vekt prostorom, prstenom ili sl gdje takoder ima raspisivanja, 4 h nam nece bit dovoljna... :)

btw, sritno svima u utorak
ma, ja sam napisala obje varijante, al ne mislim da cemo na kolokviju imati vremena za raspisivati,tj rijesavati i nad R jer koliko god ja sitno pisem meni je stalo na CETIRI stranice... dim je 8... pa treba za sve provjerit lin nezavisnost...
ako nam jos bude zadatak s vekt prostorom, prstenom ili sl gdje takoder ima raspisivanja, 4 h nam nece bit dovoljna... Smile

btw, sritno svima u utorak


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Juraj Siftar
Gost





PostPostano: 16:46 sub, 26. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neće se tražiti puno raspisivanja, samo treba znati koliko pisanja je nužno. Nikako nije cilj zahtijevati od studenata puno raspisivanja (barem ne na Linearnoj algebri 1).
Neće se tražiti puno raspisivanja, samo treba znati koliko pisanja je nužno. Nikako nije cilj zahtijevati od studenata puno raspisivanja (barem ne na Linearnoj algebri 1).


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan