Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

MacOSX na x86 platformi

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 20:11 uto, 13. 5. 2008    Naslov: MacOSX na x86 platformi Citirajte i odgovorite

zanima me jel netko to isprobao kak radi? naime, rado bi zamijenio windowse sa OS Xom ali nigdje ne mogu naci koje su minimalne specifikacije. znam da postoji neka cracknuta verzija na netu za skinut, ali netko mi je rekao da bi se na centrino platformu i original bez ikakvog tweakanja trebao moc instalirat.

e sad...google mi nije dao neke smislene rezultate, pa ako netko ima negdje nekakav howto ili zna iz prve ruke, neka napise :-)
zanima me jel netko to isprobao kak radi? naime, rado bi zamijenio windowse sa OS Xom ali nigdje ne mogu naci koje su minimalne specifikacije. znam da postoji neka cracknuta verzija na netu za skinut, ali netko mi je rekao da bi se na centrino platformu i original bez ikakvog tweakanja trebao moc instalirat.

e sad...google mi nije dao neke smislene rezultate, pa ako netko ima negdje nekakav howto ili zna iz prve ruke, neka napise Smile



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan