Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

vjezbe - teorija reperezentacija

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Kompaktni operatori i Uvod u teoriju C*-algebri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 11:26 sri, 13. 2. 2008    Naslov: vjezbe - teorija reperezentacija Citirajte i odgovorite

Tko drzi vjezbe ove godine?

( cini sa da spomenuti kolegij nema svoj podforum, pa sam odlucio staviti pitanje ovdje )
Tko drzi vjezbe ove godine?

( cini sa da spomenuti kolegij nema svoj podforum, pa sam odlucio staviti pitanje ovdje )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 11:54 sri, 13. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos se ni kompaktni nisu ohladili, a ti vec zelis teoriju reprezentacija. Kao sto vidis na stranicama faksa postoji natjecaj za prijem 3 nova asistenta. Prema mojim informacijama to bi mogao biti netko od izabranih na natjecaju (naravno ovisno koga prime).
Jos se ni kompaktni nisu ohladili, a ti vec zelis teoriju reprezentacija. Kao sto vidis na stranicama faksa postoji natjecaj za prijem 3 nova asistenta. Prema mojim informacijama to bi mogao biti netko od izabranih na natjecaju (naravno ovisno koga prime).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 17:30 sri, 13. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tvrtko"]Kao sto vidis na stranicama faksa postoji natjecaj za prijem 3 nova asistenta. Prema mojim informacijama to bi mogao biti netko od izabranih na natjecaju (naravno ovisno koga prime).[/quote]
Ja te si ne razumijem te stvari, a mislio sam da nam bi Ilja ponovno mogao drzati vjezbe.

[quote="Tvrtko"]Jos se ni kompaktni nisu ohladili, a ti vec zelis teoriju reprezentacija. [/quote]
Vidim da me jos i izazivas :twisted: , znam da ti nedostaju zadace, pa zato evo jednog zadatka:

Neka je [latex]\mathcal{H}[/latex] Hilbertov prostor [latex](A_n:n\in\mathbb{N})[/latex] niz linearnih operatora t.d. [latex]\forall x\in \mathcal{H}[/latex] vrijedi [latex]\|A_n x\|\rightarrow +\infty,~n\rightarrow +\infty[/latex]. Dokazi da tada [latex]\|A_n K\|\rightarrow +\infty,~n\rightarrow +\infty[/latex] za svaki kompaktni operator [latex]K[/latex]

Rjesenja predati do sljedeceg petka. :twisted:

Daj i ti upisi kolegij tak da nas bude vise nego na kompaktnim :D .
Tvrtko (napisa):
Kao sto vidis na stranicama faksa postoji natjecaj za prijem 3 nova asistenta. Prema mojim informacijama to bi mogao biti netko od izabranih na natjecaju (naravno ovisno koga prime).

Ja te si ne razumijem te stvari, a mislio sam da nam bi Ilja ponovno mogao drzati vjezbe.

Tvrtko (napisa):
Jos se ni kompaktni nisu ohladili, a ti vec zelis teoriju reprezentacija.

Vidim da me jos i izazivas Twisted Evil , znam da ti nedostaju zadace, pa zato evo jednog zadatka:

Neka je Hilbertov prostor niz linearnih operatora t.d. vrijedi . Dokazi da tada za svaki kompaktni operator

Rjesenja predati do sljedeceg petka. Twisted Evil

Daj i ti upisi kolegij tak da nas bude vise nego na kompaktnim Very Happy .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gospel_of_the_Horns
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2008. (19:47:05)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:21 čet, 14. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ana Prlić :weee:
Ana Prlić Weeeeeee!!!!!!!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Kompaktni operatori i Uvod u teoriju C*-algebri Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan