Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nedostatak potpisa - problem, ili...? Predbolonja (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 23:49 uto, 10. 6. 2008    Naslov: nedostatak potpisa - problem, ili...? Predbolonja Citirajte i odgovorite

Dakle stvar je sliejdeca - trenutno sam na 4. godini racunarstva i necu imati potpis iz Racunarskog praktikuma 4 i Operacijskih sustava. Dok mi danas frend nije skrenuo pozornost na to, nije mi uopce palo na pamet da bi to mogao biti problem, jer da je jos bih to rijesio dok se moglo, ai nisam se "zamarao" jer ionako imam jos ispita sa trece za dat i nisam mislio diplomirati prije iduceg ljeta. Pa sad pitanje - mogu li ja upisati apsolventsku godinu i ova dva kolegija ponoviti/upisati bolonjski ekvivalent, ili ce biti nekih problema? I ako ce biti, kakvih?

Nadam se da netko zna odgovor na ova pitanja, a ako je vec negdje odgovoreno, ispricavam se jer nisam vidio, i molim link na odgovor (ili bar uputu gdje da potrazim)
Dakle stvar je sliejdeca - trenutno sam na 4. godini racunarstva i necu imati potpis iz Racunarskog praktikuma 4 i Operacijskih sustava. Dok mi danas frend nije skrenuo pozornost na to, nije mi uopce palo na pamet da bi to mogao biti problem, jer da je jos bih to rijesio dok se moglo, ai nisam se "zamarao" jer ionako imam jos ispita sa trece za dat i nisam mislio diplomirati prije iduceg ljeta. Pa sad pitanje - mogu li ja upisati apsolventsku godinu i ova dva kolegija ponoviti/upisati bolonjski ekvivalent, ili ce biti nekih problema? I ako ce biti, kakvih?

Nadam se da netko zna odgovor na ova pitanja, a ako je vec negdje odgovoreno, ispricavam se jer nisam vidio, i molim link na odgovor (ili bar uputu gdje da potrazim)



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:15 sri, 11. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sa jednim nepotpisanim kolegijem (od onih koje moras imati, znaci, od obaveznih) upisujes normalno apsolventsku godinu.
Sa dva ili vise - upisujes ponavljanje cetvrte godine i tete u referadi ce te uputiti da to nije bas lijepo za vidjeti u indexu i reci ce ti da odes i to rijesis.
Obzirom da se radi o kolegijima koji imaju uvjet za potpis, onda je najbolje da odes u referadu i pitas sto napraviti.
Znam za slucaj od prosle godine gdje je trebalo zamoliti profesora da na mjesto gdje ide potpis napise 'molim upisati ponovno' te se potpise ispod toga, te se to cudo onda drugacije administrativno gleda negoli kompletni izostanak potpisa i upisuje se normalna apsolventska godina. (Znaci, ako imas 2 kolegija bez potpisa, treba ti barem jedan ovakav 'cudni')
Ukoliko se nista nije mijenjalo, taj princip i dalje vrijedi, no najbolje je da odes u referadu to pitati, cim prije :) cisto da znas hvatati profesore, a da to ne bude 2 dana prije isteka roka za upis, jer tad ih je, po Murphyu, najteze za uvatiti :)
Sa jednim nepotpisanim kolegijem (od onih koje moras imati, znaci, od obaveznih) upisujes normalno apsolventsku godinu.
Sa dva ili vise - upisujes ponavljanje cetvrte godine i tete u referadi ce te uputiti da to nije bas lijepo za vidjeti u indexu i reci ce ti da odes i to rijesis.
Obzirom da se radi o kolegijima koji imaju uvjet za potpis, onda je najbolje da odes u referadu i pitas sto napraviti.
Znam za slucaj od prosle godine gdje je trebalo zamoliti profesora da na mjesto gdje ide potpis napise 'molim upisati ponovno' te se potpise ispod toga, te se to cudo onda drugacije administrativno gleda negoli kompletni izostanak potpisa i upisuje se normalna apsolventska godina. (Znaci, ako imas 2 kolegija bez potpisa, treba ti barem jedan ovakav 'cudni')
Ukoliko se nista nije mijenjalo, taj princip i dalje vrijedi, no najbolje je da odes u referadu to pitati, cim prije Smile cisto da znas hvatati profesore, a da to ne bude 2 dana prije isteka roka za upis, jer tad ih je, po Murphyu, najteze za uvatiti Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 1:05 sri, 11. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Thx Nesi, valjda cu uspjet to rijesit

Imaginarna Sarma++
Thx Nesi, valjda cu uspjet to rijesit

Imaginarna Sarma++



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan