Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kuda idu divlji forumi?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:26 pon, 22. 12. 2003    Naslov: Kuda idu divlji forumi? Citirajte i odgovorite

Udlucih se na ovaj topic, ponukan [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=8375#8375]Lordovim postom[/url], preciznije ovim dijelom:

[quote="Lord Sirius"][quote="BoMark"]A šta bi se radilo u tom "našem" kvazi klubu? Pa šta ne bi....a znam šta ne bi htio da on postane, da postane KSET, il ne daj Bože JAMA... mjesto gdje će studenti dangubiti, brucoši gubiti godine, i živjeti "studentski život"...[/quote]
<snip>
To sto ce neki neperspektivni ili superperspektivni student radije odabrati kavu u ksetu umjesto osnova elektrotehnike, to je njegova stvar, a ne politika kluba. Siguran sam da ce nakon nekog vremena i studenti pmf-a zalaziti u cumez za vrijeme MA1,2,3,4 ili cega vec.[/quote]

Slicno se - vec dulje vrijeme - dogadja s ovim Forumom. :( U zadnje vrijeme, nekako se sve vrti oko "[i]Cumeza[/i]" i "[i]Faxovskih opcenitosti[/i]". :? Evo, prema broju postova:

Cumez.....21%
Faxovske opcenitosti.....26.7%

Nemojte me krivo shvatiti; ima i na tim forumima kvalitetnog stuffa (npr. pricica o Googleu, rasprava o klubu studenata i sl.) i meni je drago da funkcioniraju kako funkcioniraju. 8) Samo bih htio da tako ide i na ostatku Foruma. :?

Dakle, ono sto mi se ne svidja je to da se Forum prilicno slabo koristi kao "[i]podrska nastavi[/i]" sto mu je bila (i ostala) glavna namjena. Na vecini foruma se redovito odgovara na pitanja, a to je potencijal koji je steta ostavljati da skuplja prasinu. :cry: Pogledajte samo Vekyjeve postove... Vec je to vrijedno stivo za svakoga tko ne zeli samo bubati tvrdnje napamet. :)

Krace: molim Djecu Foruma da promoviraju medju kolegama Forum, ali ne kao "[i](iskljucivo) pricaonicu[/i]", nego prvenstveno kao mjesto gdje mogu doci i pitati, traziti pomoc i sl. vezano uz nastavne i srodne stvari. :D

Osim usmene predaje, bas i nemam ideju kako bolje "dovuci" ljude koji bi imali i direktnu korist od Foruma; oglasavanje mi se i dalje ne cini jako efikasno... :roll:

P.S. Jasno, sad ce praznici, no nakon njih idu kolokviji. Uputite kolege; moze im samo koristiti. :)
Udlucih se na ovaj topic, ponukan Lordovim postom, preciznije ovim dijelom:

Lord Sirius (napisa):
BoMark (napisa):
A šta bi se radilo u tom "našem" kvazi klubu? Pa šta ne bi....a znam šta ne bi htio da on postane, da postane KSET, il ne daj Bože JAMA... mjesto gdje će studenti dangubiti, brucoši gubiti godine, i živjeti "studentski život"...

<snip>
To sto ce neki neperspektivni ili superperspektivni student radije odabrati kavu u ksetu umjesto osnova elektrotehnike, to je njegova stvar, a ne politika kluba. Siguran sam da ce nakon nekog vremena i studenti pmf-a zalaziti u cumez za vrijeme MA1,2,3,4 ili cega vec.


Slicno se - vec dulje vrijeme - dogadja s ovim Forumom. Sad U zadnje vrijeme, nekako se sve vrti oko "Cumeza" i "Faxovskih opcenitosti". Confused Evo, prema broju postova:

Cumez.....21%
Faxovske opcenitosti.....26.7%

Nemojte me krivo shvatiti; ima i na tim forumima kvalitetnog stuffa (npr. pricica o Googleu, rasprava o klubu studenata i sl.) i meni je drago da funkcioniraju kako funkcioniraju. Cool Samo bih htio da tako ide i na ostatku Foruma. Confused

Dakle, ono sto mi se ne svidja je to da se Forum prilicno slabo koristi kao "podrska nastavi" sto mu je bila (i ostala) glavna namjena. Na vecini foruma se redovito odgovara na pitanja, a to je potencijal koji je steta ostavljati da skuplja prasinu. Crying or Very sad Pogledajte samo Vekyjeve postove... Vec je to vrijedno stivo za svakoga tko ne zeli samo bubati tvrdnje napamet. Smile

Krace: molim Djecu Foruma da promoviraju medju kolegama Forum, ali ne kao "(iskljucivo) pricaonicu", nego prvenstveno kao mjesto gdje mogu doci i pitati, traziti pomoc i sl. vezano uz nastavne i srodne stvari. Very Happy

Osim usmene predaje, bas i nemam ideju kako bolje "dovuci" ljude koji bi imali i direktnu korist od Foruma; oglasavanje mi se i dalje ne cini jako efikasno... Rolling Eyes

P.S. Jasno, sad ce praznici, no nakon njih idu kolokviji. Uputite kolege; moze im samo koristiti. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 15:34 čet, 12. 5. 2005; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 14:15 uto, 23. 12. 2003    Naslov: Re: Kuda idu divlji forumi? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Dakle, ono sto mi se ne svidja je to da se Forum prilicno slabo koristi kao "[i]podrska nastavi[/i]" sto mu je bila (i ostala) glavna namjena. Na vecini foruma se redovito odgovara na pitanja, a to je potencijal koji je steta ostavljati da skuplja prasinu. :cry: Pogledajte samo Vekyjeve postove... Vec je to vrijedno stivo za svakoga tko ne zeli samo bubati tvrdnje napamet. :)[/quote]

Hvala. :-)

A čuj... dvojica Vedranâ su postavili prilično visoke standarde za što znači "biti Vedran na deGiorgiju" ;-) Red je da se pokušam uklopiti. :-)

Nego, moram priznati da mi se više sviđaju njuzi... ne samo zbog atmosfere, nego i... znaš već. Sučelje. Kad bih samo mogao po forumu pisati u vi-u... :jaje: [;-)]
vsego (napisa):
Dakle, ono sto mi se ne svidja je to da se Forum prilicno slabo koristi kao "podrska nastavi" sto mu je bila (i ostala) glavna namjena. Na vecini foruma se redovito odgovara na pitanja, a to je potencijal koji je steta ostavljati da skuplja prasinu. Crying or Very sad Pogledajte samo Vekyjeve postove... Vec je to vrijedno stivo za svakoga tko ne zeli samo bubati tvrdnje napamet. Smile


Hvala. Smile

A čuj... dvojica Vedranâ su postavili prilično visoke standarde za što znači "biti Vedran na deGiorgiju" Wink Red je da se pokušam uklopiti. Smile

Nego, moram priznati da mi se više sviđaju njuzi... ne samo zbog atmosfere, nego i... znaš već. Sučelje. Kad bih samo mogao po forumu pisati u vi-u... Jaje na... smajlija [Wink]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:10 sri, 24. 12. 2003    Naslov: Re: Kuda idu divlji forumi? Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]Nego, moram priznati da mi se više sviđaju njuzi... ne samo zbog atmosfere, nego i... znaš već. Sučelje. Kad bih samo mogao po forumu pisati u vi-u... :jaje: [;-)][/quote]

Pa, ako ti slozis skriptu... 8)

:idea: Besides, pisi u vi-u, pa copy/paste-aj u Forum... :shock: :D
veky (napisa):
Nego, moram priznati da mi se više sviđaju njuzi... ne samo zbog atmosfere, nego i... znaš već. Sučelje. Kad bih samo mogao po forumu pisati u vi-u... Jaje na... smajlija [Wink]


Pa, ako ti slozis skriptu... Cool

Idea Besides, pisi u vi-u, pa copy/paste-aj u Forum... Shocked Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 13:51 sri, 24. 12. 2003    Naslov: Re: Kuda idu divlji forumi? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="veky"]Nego, moram priznati da mi se više sviđaju njuzi... ne samo zbog atmosfere, nego i... znaš već. Sučelje. Kad bih samo mogao po forumu pisati u vi-u... :jaje: [;-)][/quote]

Pa, ako ti slozis skriptu... 8)[/quote]

Palo mi je na pamet. :-)
No tehnički... sumnjam. Iz IEa preuzet vladavinu nad cijelom tastaturom... ipak malo previše.

[quote]:idea: Besides, pisi u vi-u, pa copy/paste-aj u Forum... :shock: :D[/quote]

I ovo mi je palo na pamet. :-)
No nema baš prevelike svrhe... telnet-prozor može staviti samo jedan ekran teksta u clipboard, a većina mojih postova zbog kojih bih išao nešto takvo raditi je veća od toga...
No dobro. Ionako se ne smijem naviknuti da pišem isključivo u vi-u. :-)
vsego (napisa):
veky (napisa):
Nego, moram priznati da mi se više sviđaju njuzi... ne samo zbog atmosfere, nego i... znaš već. Sučelje. Kad bih samo mogao po forumu pisati u vi-u... Jaje na... smajlija [Wink]


Pa, ako ti slozis skriptu... Cool


Palo mi je na pamet. Smile
No tehnički... sumnjam. Iz IEa preuzet vladavinu nad cijelom tastaturom... ipak malo previše.

Citat:
Idea Besides, pisi u vi-u, pa copy/paste-aj u Forum... Shocked Very Happy


I ovo mi je palo na pamet. Smile
No nema baš prevelike svrhe... telnet-prozor može staviti samo jedan ekran teksta u clipboard, a većina mojih postova zbog kojih bih išao nešto takvo raditi je veća od toga...
No dobro. Ionako se ne smijem naviknuti da pišem isključivo u vi-u. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 14:33 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Re: Kuda idu divlji forumi? Citirajte i odgovorite

[quote="veky"][quote]:idea: Besides, pisi u vi-u, pa copy/paste-aj u Forum... :shock: :D[/quote]

I ovo mi je palo na pamet. :-)
No nema baš prevelike svrhe... telnet-prozor može staviti samo jedan ekran teksta u clipboard, a većina mojih postova zbog kojih bih išao nešto takvo raditi je veća od toga...
No dobro. Ionako se ne smijem naviknuti da pišem isključivo u vi-u. :-)[/quote]
Onaj dan ? Kad je bio zadnji downtime ? Pa se moglo samo do lnr-a a ne do studenta i degorgia? E pa da vam kazem da lynx fantasticno sluzi svoj posao i da ima opciju da pokrenes svoj najdrazi editor za editiranje posteva :D
veky (napisa):
Citat:
Idea Besides, pisi u vi-u, pa copy/paste-aj u Forum... Shocked Very Happy


I ovo mi je palo na pamet. Smile
No nema baš prevelike svrhe... telnet-prozor može staviti samo jedan ekran teksta u clipboard, a većina mojih postova zbog kojih bih išao nešto takvo raditi je veća od toga...
No dobro. Ionako se ne smijem naviknuti da pišem isključivo u vi-u. Smile

Onaj dan ? Kad je bio zadnji downtime ? Pa se moglo samo do lnr-a a ne do studenta i degorgia? E pa da vam kazem da lynx fantasticno sluzi svoj posao i da ima opciju da pokrenes svoj najdrazi editor za editiranje posteva Very Happy



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan