Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nemogučnost izlaska na kolokvije kome se javit (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:41 ned, 22. 6. 2008    Naslov: nemogučnost izlaska na kolokvije kome se javit Citirajte i odgovorite

Zanima me kome se može javiti i kad ukoliko je neko zbog opravdanih razloga spriječen doći na kolokvije sljedeći tjedan?

da li će postojat neka nadoknada ili izać ususret takvima da im se bar omogući izlazak na popravne iako nisu na druge kolokvije pristupili.

hvala, stvarno je hitno.
Zanima me kome se može javiti i kad ukoliko je neko zbog opravdanih razloga spriječen doći na kolokvije sljedeći tjedan?

da li će postojat neka nadoknada ili izać ususret takvima da im se bar omogući izlazak na popravne iako nisu na druge kolokvije pristupili.

hvala, stvarno je hitno.



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:42 ned, 22. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

predmetnim nastavnicima sa valjanim razlogom po mogucnosti potkrijepljeno papirima + pristojna (za pocetak usmena) molba
predmetnim nastavnicima sa valjanim razlogom po mogucnosti potkrijepljeno papirima + pristojna (za pocetak usmena) molba


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 12:31 ned, 22. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]predmetnim nastavnicima sa valjanim razlogom po mogucnosti potkrijepljeno papirima + pristojna (za pocetak usmena) molba[/quote]

frendica je u bolnici, al bude valjda sestra to obavila. nadam se da je to ok?
hvala na odgovoru
Nesi (napisa):
predmetnim nastavnicima sa valjanim razlogom po mogucnosti potkrijepljeno papirima + pristojna (za pocetak usmena) molba


frendica je u bolnici, al bude valjda sestra to obavila. nadam se da je to ok?
hvala na odgovoru



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 22:06 uto, 24. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas sam dobila temperaturu. Nije baš ekstra visoko, ali mi spada u rang onih koje imam jednom u 3 godine. Iz određenih razloga mi se imunitet totalno uništio pa se često razbolijevam i zna mi se to dugo vući tako da nisam baš optimistična po pitanju ozdravljenja do prekosutra kad pišemo kolokvij.

Što ako ne budem mogla doći? Kad bi to pisala uopće - jesen? :(
Kad bi trebala donijeti opravdanja i kome? Nisam sigurna da li je prof. već otišao na put.

Nisam izabrala doktore sa zagrebačkom adresom pa kad se razbolim idem na hitnu. Oni mi tamo dadu nekakav izvještaj na kojem piše razlog dolaska, nekakva mjerenja, opći status, status glave, srca, pluća, itd. Da li mi oni uopće mogu izdati dovoljno valjanu potvrdu?
Danas sam dobila temperaturu. Nije baš ekstra visoko, ali mi spada u rang onih koje imam jednom u 3 godine. Iz određenih razloga mi se imunitet totalno uništio pa se često razbolijevam i zna mi se to dugo vući tako da nisam baš optimistična po pitanju ozdravljenja do prekosutra kad pišemo kolokvij.

Što ako ne budem mogla doći? Kad bi to pisala uopće - jesen? Sad
Kad bi trebala donijeti opravdanja i kome? Nisam sigurna da li je prof. već otišao na put.

Nisam izabrala doktore sa zagrebačkom adresom pa kad se razbolim idem na hitnu. Oni mi tamo dadu nekakav izvještaj na kojem piše razlog dolaska, nekakva mjerenja, opći status, status glave, srca, pluća, itd. Da li mi oni uopće mogu izdati dovoljno valjanu potvrdu?



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 15:15 sri, 25. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prva dva sata nakon što sam se digla sam mislila da sam bolje, ali...

Ako mi netko može barem reći kad bi pisala ako ne bi sutra - jer ako je jesen u igri idem sutra i nadat se da se neću srušit u tramvaju.
Prva dva sata nakon što sam se digla sam mislila da sam bolje, ali...

Ako mi netko može barem reći kad bi pisala ako ne bi sutra - jer ako je jesen u igri idem sutra i nadat se da se neću srušit u tramvaju.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 16:34 sri, 25. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

čuo sam za slučaj da je netko pisao naknadno, ali to je bilo nakon prvih kolokvija. u svakom slučaju, javi se mailom profesoru. mislim da bi ti, uz potvrdu i prethodnu najvau, mogli izaći u susret :wink:
čuo sam za slučaj da je netko pisao naknadno, ali to je bilo nakon prvih kolokvija. u svakom slučaju, javi se mailom profesoru. mislim da bi ti, uz potvrdu i prethodnu najvau, mogli izaći u susret Wink



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan