Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Tko predaje grupi M-Ž ovaj semestar?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 15:12 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Tko predaje grupi M-Ž ovaj semestar? Citirajte i odgovorite

Mozda vam se pitanje cini trivijalno (glupo...), ali ja sam se prebacio iz grupe A-LJ u M-Ž, i ne znam koji prof. Šikić mi predaje... a trebam poslati mejl profesoru.
na MA2 stranicama pod usmeni piše:

"Raspored za usmeni ispit iz MA2 za studente prof. [b]H. Šikića[/b]"

..a onda kad to otvorim na dnu piše:

"Ako nekome termin usmenog ispita kolidira s terminom nekog drugog
usmenog ispita, može se javiti profesoru [b]T. Šikiću[/b] ili zamijeniti s nekim drugim. "

:?
Mozda vam se pitanje cini trivijalno (glupo...), ali ja sam se prebacio iz grupe A-LJ u M-Ž, i ne znam koji prof. Šikić mi predaje... a trebam poslati mejl profesoru.
na MA2 stranicama pod usmeni piše:

"Raspored za usmeni ispit iz MA2 za studente prof. H. Šikića"

..a onda kad to otvorim na dnu piše:

"Ako nekome termin usmenog ispita kolidira s terminom nekog drugog
usmenog ispita, može se javiti profesoru T. Šikiću ili zamijeniti s nekim drugim. "

Confused



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 15:18 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko sam ja čula, profesor Hrvoje Šikić predaje, ali nije u mogućnosti održavati usmeni ( ide negdje valjda), pa će ispitivati Tomislav Šikić umjesto njega... ako se ja dobro sjećam i nisam nešto pomiješala, ipak me se to uopće ne tiče :D ako jesam, neka me upućeniji isprave :)
koliko sam ja čula, profesor Hrvoje Šikić predaje, ali nije u mogućnosti održavati usmeni ( ide negdje valjda), pa će ispitivati Tomislav Šikić umjesto njega... ako se ja dobro sjećam i nisam nešto pomiješala, ipak me se to uopće ne tiče Very Happy ako jesam, neka me upućeniji isprave Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 15:23 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]koliko sam ja čula, profesor Hrvoje Šikić predaje, ali nije u mogućnosti održavati usmeni ( ide negdje valjda), pa će ispitivati Tomislav Šikić umjesto njega... ako se ja dobro sjećam i nisam nešto pomiješala, ipak me se to uopće ne tiče :D ako jesam, neka me upućeniji isprave :)[/quote]

u pravu si :)
arya (napisa):
koliko sam ja čula, profesor Hrvoje Šikić predaje, ali nije u mogućnosti održavati usmeni ( ide negdje valjda), pa će ispitivati Tomislav Šikić umjesto njega... ako se ja dobro sjećam i nisam nešto pomiješala, ipak me se to uopće ne tiče Very Happy ako jesam, neka me upućeniji isprave Smile


u pravu si Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 15:54 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve gore navedeno je točno, no da proširim malo:
Profesor Hrvoje Šikić nije u Hrvatskoj ovaj i slijedeći tjedan pa će njegov mlađi brat, prof. Tomislav Šikić, voditi usmene ispite od 8. do 11. srpnja. Nakon toga se profesor Hrvoje Šikić vraća, i vodi sve daljnje usmene.
Sve gore navedeno je točno, no da proširim malo:
Profesor Hrvoje Šikić nije u Hrvatskoj ovaj i slijedeći tjedan pa će njegov mlađi brat, prof. Tomislav Šikić, voditi usmene ispite od 8. do 11. srpnja. Nakon toga se profesor Hrvoje Šikić vraća, i vodi sve daljnje usmene.



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 13:47 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jeste sigurni da Hrvoje Sikic pita od ponedjeljka, tj. sve one koji jos nisu na popisu za usmeni? Koliko se ja sjecam, rekao je na jednom od zadnjih predavanja da se vraća 13.7. i da ce samo rijesiti one koji nisu uspjeli poloziti kod Tomislava, i da vjerjuje da ce takvih biti malo...
Jeste sigurni da Hrvoje Sikic pita od ponedjeljka, tj. sve one koji jos nisu na popisu za usmeni? Koliko se ja sjecam, rekao je na jednom od zadnjih predavanja da se vraća 13.7. i da ce samo rijesiti one koji nisu uspjeli poloziti kod Tomislava, i da vjerjuje da ce takvih biti malo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan