Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

OI USMENI, DRUGI ROK
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 8:57 ned, 6. 7. 2008    Naslov: OI USMENI, DRUGI ROK Citirajte i odgovorite

Jel netko zna kada bi trebao biti usmeni iz oi na drugom roku? Ako se mozda moze dogovoriti s asistenticom Prlic, da li netko ima prijedlog, kada bi usmeni trebao biti? Ja i jos par studenata smo mislili zamoliti asistenticu da bude 17.7. ili 18.7. (da stignemo nauciti) Jel to ok?
Jel netko zna kada bi trebao biti usmeni iz oi na drugom roku? Ako se mozda moze dogovoriti s asistenticom Prlic, da li netko ima prijedlog, kada bi usmeni trebao biti? Ja i jos par studenata smo mislili zamoliti asistenticu da bude 17.7. ili 18.7. (da stignemo nauciti) Jel to ok?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:58 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

i ja sam za taj prijedlog...
i ja sam za taj prijedlog...


[Vrh]
iglica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:08:34)
Postovi: (1D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 9:31 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se s terminom
slazem se s terminom


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
id
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (19:55:36)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:41 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

onaj ko joj bude slao mail neka proba pitat da to bude od 12 sati nadalje a ne ujutro. Naravno ako se i vi slazete... Tako da mi koji nemamo gdje bit (jer moramo iselit 15.07. iz doma) mozemo doci ujutro sa busom u zg
onaj ko joj bude slao mail neka proba pitat da to bude od 12 sati nadalje a ne ujutro. Naravno ako se i vi slazete... Tako da mi koji nemamo gdje bit (jer moramo iselit 15.07. iz doma) mozemo doci ujutro sa busom u zg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:49 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="id"]onaj ko joj bude slao mail neka proba pitat da to bude od 12 sati nadalje a ne ujutro. Naravno ako se i vi slazete... Tako da mi koji nemamo gdje bit (jer moramo iselit 15.07. iz doma) mozemo doci ujutro sa busom u zg[/quote]

Ok, ja cu joj poslati mail, pa vas obavijestim o odgovoru! Mislim da vecina mora doputovati. I ja. Ali ipak nam je bolje da dodemo u Zg na ispit, nego da se usmeni bas poklopi sa iseljenjem iz doma, i svom tom strkom
id (napisa):
onaj ko joj bude slao mail neka proba pitat da to bude od 12 sati nadalje a ne ujutro. Naravno ako se i vi slazete... Tako da mi koji nemamo gdje bit (jer moramo iselit 15.07. iz doma) mozemo doci ujutro sa busom u zg


Ok, ja cu joj poslati mail, pa vas obavijestim o odgovoru! Mislim da vecina mora doputovati. I ja. Ali ipak nam je bolje da dodemo u Zg na ispit, nego da se usmeni bas poklopi sa iseljenjem iz doma, i svom tom strkom


[Vrh]
id
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (19:55:36)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:26 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

naravno, slazem se! Thnx :wink:
naravno, slazem se! Thnx Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 18:29 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima!

Sto se mene tice, mozemo imati usmeni ispit jednog od ta dva datuma (17. ili 18.).
Znam da je mnogima nezgodno zbog toga sto se moraju iseliti iz doma do 15.7., ali na zalost tu se ne moze puno uciniti.
Kako je pismeni 11.7. zalbe mogu biti tek u ponedjeljak 14.7., pa ispit tek 15. ili kasnije, a to je vec svima problem zbog doma.

No, ako ste vi za te datume (17. ili 18.), rado cu vam izici u susret.
I stavit cu usmeni poslijepodne tako da oni koji moraju putovati mogu stici na vrijeme.

Jos jednom molim one koji su kolokvirali, ali ipak idu na pismeni da mi se jave mailom da znam koliko studenata ide na pismeni i koliko rokova da pripremim.

Ako nekome trebaju konzultacije neka mi se javi mailom pa cemo se dogovoriti za termin. Postoji mogucnost da odem doma ovaj tjedan na dva dana jer moram srediti neke stvari za zaposljavanje na faks.

Ako imate neko kratko pitanjce, mozete ga postaviti i na forumu.

Ana Prlic
Pozdrav svima!

Sto se mene tice, mozemo imati usmeni ispit jednog od ta dva datuma (17. ili 18.).
Znam da je mnogima nezgodno zbog toga sto se moraju iseliti iz doma do 15.7., ali na zalost tu se ne moze puno uciniti.
Kako je pismeni 11.7. zalbe mogu biti tek u ponedjeljak 14.7., pa ispit tek 15. ili kasnije, a to je vec svima problem zbog doma.

No, ako ste vi za te datume (17. ili 18.), rado cu vam izici u susret.
I stavit cu usmeni poslijepodne tako da oni koji moraju putovati mogu stici na vrijeme.

Jos jednom molim one koji su kolokvirali, ali ipak idu na pismeni da mi se jave mailom da znam koliko studenata ide na pismeni i koliko rokova da pripremim.

Ako nekome trebaju konzultacije neka mi se javi mailom pa cemo se dogovoriti za termin. Postoji mogucnost da odem doma ovaj tjedan na dva dana jer moram srediti neke stvari za zaposljavanje na faks.

Ako imate neko kratko pitanjce, mozete ga postaviti i na forumu.

Ana Prlic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
id
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (19:55:36)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:41 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozete onda staviti u petak 18.07. Nadam se da se kolege slazu...
Mozete onda staviti u petak 18.07. Nadam se da se kolege slazu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zlocka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2006. (20:17:02)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb

PostPostano: 20:41 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

može
može


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 21:34 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok. Predlozite u koliko sati, tako da mogu rezervirati ucionicu.
Ok. Predlozite u koliko sati, tako da mogu rezervirati ucionicu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
id
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (19:55:36)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:47 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Recimo, u 14 sati
Recimo, u 14 sati


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 1:01 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li nam upis ocjene moze uzeti netko drugi?da onda ne moramo poslije 18.07 ostajati u zg?
da li nam upis ocjene moze uzeti netko drugi?da onda ne moramo poslije 18.07 ostajati u zg?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:55 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na zadnjem predavanju je prof rekao da je upis ocjena za one koji izlaze na drugi rok 29.7. u 9h, a može se po ocjenu doći i u 9.mj.
Na zadnjem predavanju je prof rekao da je upis ocjena za one koji izlaze na drugi rok 29.7. u 9h, a može se po ocjenu doći i u 9.mj.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:24 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pls moze li mi netko pomoci,kako se traze one stacionarne vjerojatnosti u 2 zad iz kolokvija sta je bio?
i onaj zadatak u vjezbama koji je rjesen bez epsilon prijelaza kako bi se zapisao sa epsilon prijelazima?
jel netko mozda gledao onaj zadtak sto je ostavljen za zadacu sa presjekom a rjesen je za uniju?hvala
pls moze li mi netko pomoci,kako se traze one stacionarne vjerojatnosti u 2 zad iz kolokvija sta je bio?
i onaj zadatak u vjezbama koji je rjesen bez epsilon prijelaza kako bi se zapisao sa epsilon prijelazima?
jel netko mozda gledao onaj zadtak sto je ostavljen za zadacu sa presjekom a rjesen je za uniju?hvala


[Vrh]
Kova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2004. (23:13:50)
Postovi: (4B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:27 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dal moze netko staviti stare rokove na forum
Dal moze netko staviti stare rokove na forum



_________________
kova
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 11:17 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

to bi nam puno pomoglo...
to bi nam puno pomoglo...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:18 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ako bi asistentica mogla staviti onaj drugi kolokvij na forum to bi bilo odlično
I ako bi asistentica mogla staviti onaj drugi kolokvij na forum to bi bilo odlično


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 17:04 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kova"]Dal moze netko staviti stare rokove na forum[/quote]

Na zalost, ja nemam niti jedan. Mozda netko drugi ima. Samo ne znam koliko ce vam to koristiti jer se gradivo ove godine dosta promijenilo.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="Anonymous"]I ako bi asistentica mogla staviti onaj drugi kolokvij na forum to bi bilo odlično[/quote]

Vec sam ga bila stavila, pogledajte temu "konzultacije - asist. Prlic". Samo mislim da neregistrirani korisnici to ne vide. Na zalost, ne znam kako rijesiti taj problem.
Kova (napisa):
Dal moze netko staviti stare rokove na forum


Na zalost, ja nemam niti jedan. Mozda netko drugi ima. Samo ne znam koliko ce vam to koristiti jer se gradivo ove godine dosta promijenilo.

Added after 2 minutes:

Anonymous (napisa):
I ako bi asistentica mogla staviti onaj drugi kolokvij na forum to bi bilo odlično


Vec sam ga bila stavila, pogledajte temu "konzultacije - asist. Prlic". Samo mislim da neregistrirani korisnici to ne vide. Na zalost, ne znam kako rijesiti taj problem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:05 uto, 8. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala asistentici na kolokviju - kada bi još dobili i rješenja to bi bilo više nego odlično.
Hvala asistentici na kolokviju - kada bi još dobili i rješenja to bi bilo više nego odlično.


[Vrh]
id
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (19:55:36)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:15 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta bi mogao netko postaviti zadnji zadatak iz kolokvija? I koja rjesenja dobije...Hvala
Sta bi mogao netko postaviti zadnji zadatak iz kolokvija? I koja rjesenja dobije...Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan