Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

konzultacije-asistentica Prlić (informacija)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
afcajax
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 05. 2007. (11:58:56)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 0 - 5

PostPostano: 12:53 sri, 18. 6. 2008    Naslov: konzultacije-asistentica Prlić Citirajte i odgovorite

Postoji li mogučnost za konzultacije u svezi "Operacijskih" sutra 19.06 oko 13h na fakultetu(navodno u u kabinet u podrumu)?
Hvala
P.S.nisam našao mail pa sam ostavio poruku na Forumu
Postoji li mogučnost za konzultacije u svezi "Operacijskih" sutra 19.06 oko 13h na fakultetu(navodno u u kabinet u podrumu)?
Hvala
P.S.nisam našao mail pa sam ostavio poruku na Forumu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:07 sri, 18. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se ne varam, mail (ili alias) svih zaposlenika je ime.prezime@math.hr pa uvijek tako možeš probati poslat mail

Točan mail asistentice Prlić je imeprezime@math.hr
Ako se ne varam, mail (ili alias) svih zaposlenika je ime.prezime@math.hr pa uvijek tako možeš probati poslat mail

Točan mail asistentice Prlić je imeprezime@math.hr



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 13:50 sri, 18. 6. 2008    Naslov: Re: konzultacije-asistentica Prlić Citirajte i odgovorite

[quote="afcajax"]Postoji li mogučnost za konzultacije u svezi "Operacijskih" sutra 19.06 oko 13h na fakultetu(navodno u u kabinet u podrumu)?
Hvala
P.S.nisam našao mail pa sam ostavio poruku na Forumu[/quote]

Moze, sutra cu doci na faks malo prije 13 h pa me potrazite u kabinetu u podrumu. Sto vas konkretno zanima? Inace, mail svakakog zaposlenika na faksu je u obliku ime.prezime@math.hr.
afcajax (napisa):
Postoji li mogučnost za konzultacije u svezi "Operacijskih" sutra 19.06 oko 13h na fakultetu(navodno u u kabinet u podrumu)?
Hvala
P.S.nisam našao mail pa sam ostavio poruku na Forumu


Moze, sutra cu doci na faks malo prije 13 h pa me potrazite u kabinetu u podrumu. Sto vas konkretno zanima? Inace, mail svakakog zaposlenika na faksu je u obliku ime.prezime@math.hr.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:02 sri, 18. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vezano za materijale na stranici asistenta Jelaske:

neke dijelove je teško pročitati, nismo to radili na vježbama, a kako je svaki znak važan, ima li ikakve šanse da nam se smilujete i probate ponovno skenirati ili sl.....

Hvala!!!
Vezano za materijale na stranici asistenta Jelaske:

neke dijelove je teško pročitati, nismo to radili na vježbama, a kako je svaki znak važan, ima li ikakve šanse da nam se smilujete i probate ponovno skenirati ili sl.....

Hvala!!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:48 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li na kolokviju biti 1ili 2 zadatka iz cjelobrojnog programiranja?
Hoće li na kolokviju biti 1ili 2 zadatka iz cjelobrojnog programiranja?


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 11:32 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Hoće li na kolokviju biti 1ili 2 zadatka iz cjelobrojnog programiranja?[/quote]

Bit ce dva zadatka vezana uz cjelobrojno programiranje.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="Anonymous"]Vezano za materijale na stranici asistenta Jelaske:

neke dijelove je teško pročitati, nismo to radili na vježbama, a kako je svaki znak važan, ima li ikakve šanse da nam se smilujete i probate ponovno skenirati ili sl.....

Hvala!!![/quote]

Na zalost, file mi je prevelik i ne mogu ga staviti na forum. (Nemam skener, to sam fotografirala :oops: ) Ako pak smanjim kvalitetu slike, onda se ponovno ne vidi dobro.
Anonymous (napisa):
Hoće li na kolokviju biti 1ili 2 zadatka iz cjelobrojnog programiranja?


Bit ce dva zadatka vezana uz cjelobrojno programiranje.

Added after 2 minutes:

Anonymous (napisa):
Vezano za materijale na stranici asistenta Jelaske:

neke dijelove je teško pročitati, nismo to radili na vježbama, a kako je svaki znak važan, ima li ikakve šanse da nam se smilujete i probate ponovno skenirati ili sl.....

Hvala!!!


Na zalost, file mi je prevelik i ne mogu ga staviti na forum. (Nemam skener, to sam fotografirala Embarassed ) Ako pak smanjim kvalitetu slike, onda se ponovno ne vidi dobro.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:06 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad trazimo DKA, je li dovoljno nacrtati graf ili svaki put treba ispisati uredenu petorku koja ga odreduje?
Kad trazimo DKA, je li dovoljno nacrtati graf ili svaki put treba ispisati uredenu petorku koja ga odreduje?


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 13:55 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Kad trazimo DKA, je li dovoljno nacrtati graf ili svaki put treba ispisati uredenu petorku koja ga odreduje?[/quote]

Ovisno da li se trazi u zadatku. Najbolje vam je napraviti oboje (od viska glava ne boli).
Kad sutra dobijete zadatak, a nije vam jasno sta se tocno u njemu trazi, pitajte asistenta koji vas cuva pa ce vam on reci sta se trazi.
Anonymous (napisa):
Kad trazimo DKA, je li dovoljno nacrtati graf ili svaki put treba ispisati uredenu petorku koja ga odreduje?


Ovisno da li se trazi u zadatku. Najbolje vam je napraviti oboje (od viska glava ne boli).
Kad sutra dobijete zadatak, a nije vam jasno sta se tocno u njemu trazi, pitajte asistenta koji vas cuva pa ce vam on reci sta se trazi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:36 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kad ćemo zmati gdje ko piše? I Hoće li biti stohastički procesi u testu?
A kad ćemo zmati gdje ko piše? I Hoće li biti stohastički procesi u testu?


[Vrh]
iana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:36:06)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:54 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

kada će biti usmeni na prvom roku za one koji su kolokvirali? nadam se da neće ovajtjedan kada je pismeni. i da li je profesor prisutan na ovom prvom roku, te tko će pregleadvati usmene?
hvala
kada će biti usmeni na prvom roku za one koji su kolokvirali? nadam se da neće ovajtjedan kada je pismeni. i da li je profesor prisutan na ovom prvom roku, te tko će pregleadvati usmene?
hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ziggy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2007. (01:01:22)
Postovi: (28)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:09 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad ce bit rezultati kolokvija?

Trebali bi na vrijeme saznati
dal trebamo ic na pismeni da ga stignemo prijavit...
Kad ce bit rezultati kolokvija?

Trebali bi na vrijeme saznati
dal trebamo ic na pismeni da ga stignemo prijavit...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:49 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Klasicno kupovanje vremena: prijavi, pa lako odjavis (rok za prijavu je 3, a za odjavu 1 [b]radni[/b] dan prije ispita (uvijek do 12:00)). ;)
Klasicno kupovanje vremena: prijavi, pa lako odjavis (rok za prijavu je 3, a za odjavu 1 radni dan prije ispita (uvijek do 12:00)). Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maruskapf
Gost





PostPostano: 16:10 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Klasicno kupovanje vremena: prijavi, pa lako odjavis (rok za prijavu je 3, a za odjavu 1 [b]radni[/b] dan prije ispita (uvijek do 12:00)). ;)[/quote]

ali, moramo znati da li da opet ucimo gradivo za prvi kolokvij, :) pa bi bilo dobro znati rezultate
vsego (napisa):
Klasicno kupovanje vremena: prijavi, pa lako odjavis (rok za prijavu je 3, a za odjavu 1 radni dan prije ispita (uvijek do 12:00)). Wink


ali, moramo znati da li da opet ucimo gradivo za prvi kolokvij, Smile pa bi bilo dobro znati rezultate


[Vrh]
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 18:09 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Klasicno kupovanje vremena: prijavi, pa lako odjavis (rok za prijavu je 3, a za odjavu 1 [b]radni[/b] dan prije ispita (uvijek do 12:00)). ;)[/quote]

stvar je u tome što ako smo pali treba učit za pismeni, a ako smo prošli onda se treba skoncentrirat na usmeni... :roll:
vsego (napisa):
Klasicno kupovanje vremena: prijavi, pa lako odjavis (rok za prijavu je 3, a za odjavu 1 radni dan prije ispita (uvijek do 12:00)). Wink


stvar je u tome što ako smo pali treba učit za pismeni, a ako smo prošli onda se treba skoncentrirat na usmeni... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:46 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kuzim ja to i apsolutno sam za sto ranije rezultate, no tu vam ne mogu pomoci... ispravljanje traje, a kolega Jelaska (pretpostavljam da je rijec o onome sto sam jucer cuvao) ima i kolokvije iz MTRa. :( Moj komentar gore je samo podsjetnik da ne zakasnite samo zbog prijave, jer na to imate utjecaja. ;)
Kuzim ja to i apsolutno sam za sto ranije rezultate, no tu vam ne mogu pomoci... ispravljanje traje, a kolega Jelaska (pretpostavljam da je rijec o onome sto sam jucer cuvao) ima i kolokvije iz MTRa. Sad Moj komentar gore je samo podsjetnik da ne zakasnite samo zbog prijave, jer na to imate utjecaja. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 18:58 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

tak je, tak je vsego... :lol:

a mi bumo se nadali da dodju rezultati sto prije... ista nam je situacija i sa teorijom igara, tak da tim gore...

da li postoji neka propisana obveza do kada rezultati pojednih pismenih i kolokvija moraju biti objavljeni? mislim, ako se radi o jednom kolokviju onda zbilja nije bed, malo se stisnemo, ali ako je situacija takva sa vise kolegija, onda smo dovedeni u nezgodan polozaj, a sad na ljeto su samo dva roka :roll:
tak je, tak je vsego... Laughing

a mi bumo se nadali da dodju rezultati sto prije... ista nam je situacija i sa teorijom igara, tak da tim gore...

da li postoji neka propisana obveza do kada rezultati pojednih pismenih i kolokvija moraju biti objavljeni? mislim, ako se radi o jednom kolokviju onda zbilja nije bed, malo se stisnemo, ali ako je situacija takva sa vise kolegija, onda smo dovedeni u nezgodan polozaj, a sad na ljeto su samo dva roka Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:12 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoje rokovi za "ispite" (zaviri u Statut Sveucilista; ne znam napamet koliki su), no to - cini mi se - ne afektira kolokvije. :?
Postoje rokovi za "ispite" (zaviri u Statut Sveucilista; ne znam napamet koliki su), no to - cini mi se - ne afektira kolokvije. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 19:47 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

thx!
thx!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 20:16 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam svoje zadatke vec ispravila, moram ih jos sortirati i unijeti u tablicu.
Kolega Jelaska je rekao da ce i on pokusati preko vikenda ispraviti svoje zadatke, tako da necete dugo cekati na odgovor. Ako vam to nesto znaci, mogu staviti rezultate 3 i 4 zadatka cim ih unesem u tablicu.

Ana Prlic
Ja sam svoje zadatke vec ispravila, moram ih jos sortirati i unijeti u tablicu.
Kolega Jelaska je rekao da ce i on pokusati preko vikenda ispraviti svoje zadatke, tako da necete dugo cekati na odgovor. Ako vam to nesto znaci, mogu staviti rezultate 3 i 4 zadatka cim ih unesem u tablicu.

Ana Prlic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:08 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel se zna kad će biti usmeni sad na prvom roku? Nešto se pričalo da u petak za vrijeme pismenog, ali u isto vrijeme je pismeni iz teorije igara pa da ne prijavljujemo oba ako je tako.
A jel se zna kad će biti usmeni sad na prvom roku? Nešto se pričalo da u petak za vrijeme pismenog, ali u isto vrijeme je pismeni iz teorije igara pa da ne prijavljujemo oba ako je tako.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan