Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izborni predmeti

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 15:21 ned, 20. 7. 2008    Naslov: Izborni predmeti Citirajte i odgovorite

Zanima me koliko izbornih predmeta iz matematike treba biti upisano na smjeru profesor matematike i fizike, po starom režimu studiranja?

Isto tako me zanima, ako sam ja odslušao sve predmete, da li svake godine dok to sve ne položim moram upisati pad godine ili ima neki, nazovimo ga extra upis, koji bi mogao upisati kao apsolvent a da nije pad godine?

I još jedna stvar. Ja sam paralelno na smjeru profesor matematike i fizike i inžinjerski smjer primijenjena matematika. Iz profesorskog smjera imam sve potpise, a na inžinjerskom mi fali jedan. Mogu li ja gorenavedeni extra upis ostvariti i bez tog jednog potpisa, a ako ne mogu da li mogu extra upis ostvariti samo na profesorskom smjeru i da li mi se onda inžinjerski smjer računa kao pad ili se nekako može i bez tog potpisa? Sad ne znam, ako ne može bez tog potpisa tada bi mi to bilo treću godinu za redom da upisujem isti predmet a da ne dobivam potpis, ne znam može li se taj jedan predmet beskonačno puta upisivati ili ima nekakav limit koliko puta ide bez potpisa?

Ne mogu naći prodekanicu na faksu pa ako ima netko s foruma tko je upućen za administrativna pitanja, bio bih zahvalan.
Zanima me koliko izbornih predmeta iz matematike treba biti upisano na smjeru profesor matematike i fizike, po starom režimu studiranja?

Isto tako me zanima, ako sam ja odslušao sve predmete, da li svake godine dok to sve ne položim moram upisati pad godine ili ima neki, nazovimo ga extra upis, koji bi mogao upisati kao apsolvent a da nije pad godine?

I još jedna stvar. Ja sam paralelno na smjeru profesor matematike i fizike i inžinjerski smjer primijenjena matematika. Iz profesorskog smjera imam sve potpise, a na inžinjerskom mi fali jedan. Mogu li ja gorenavedeni extra upis ostvariti i bez tog jednog potpisa, a ako ne mogu da li mogu extra upis ostvariti samo na profesorskom smjeru i da li mi se onda inžinjerski smjer računa kao pad ili se nekako može i bez tog potpisa? Sad ne znam, ako ne može bez tog potpisa tada bi mi to bilo treću godinu za redom da upisujem isti predmet a da ne dobivam potpis, ne znam može li se taj jedan predmet beskonačno puta upisivati ili ima nekakav limit koliko puta ide bez potpisa?

Ne mogu naći prodekanicu na faksu pa ako ima netko s foruma tko je upućen za administrativna pitanja, bio bih zahvalan.



_________________
28.08.1969. Shamrock Rovers-Schalke 2:1 Smile
Shamrock Rovers=most successful football club in Ireland
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:39 ned, 20. 7. 2008    Naslov: Re: Izborni predmeti Citirajte i odgovorite

[quote="hampton&richmond"]Zanima me koliko izbornih predmeta iz matematike treba biti upisano na smjeru profesor matematike i fizike, po starom režimu studiranja?[/quote]

Vjerovao ili ne, cak i sluzbeni web moze biti koristan (i mene zacudi kad se to desi ;)):

[quote="[url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2515]PMF - 3. godina[/url] i [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2523]PMF - 4. godina[/url]"]Izborni kolegiji iz matematike ([color=red]obavezno se upisuje jedan od ponuđenih kolegija[/color])[/quote]

8)

[quote="hampton&richmond"]Isto tako me zanima, ako sam ja odslušao sve predmete, da li svake godine dok to sve ne položim moram upisati pad godine ili ima neki, nazovimo ga extra upis, koji bi mogao upisati kao apsolvent a da nije pad godine?[/quote]

Upisujes apsolventsku godinu. 8)

[quote="hampton&richmond"]I još jedna stvar. Ja sam paralelno na smjeru profesor matematike i fizike i inžinjerski smjer primijenjena matematika. Iz profesorskog smjera imam sve potpise, a na inžinjerskom mi fali jedan. Mogu li ja gorenavedeni extra upis ostvariti i bez tog jednog potpisa, a ako ne mogu da li mogu extra upis ostvariti samo na profesorskom smjeru i da li mi se onda inžinjerski smjer računa kao pad ili se nekako može i bez tog potpisa?[/quote]

Apsolventsku godinu mozes upisati ako ti fali jedan potpis; za dva ne znam, dok bez tri ili vise potpisa upis do sada nije isao. :? No, kako cetvrta godina vise nece postojati (racuna se da su svi stari studenti od nagodinu apsolveni), ne znam hoce li se i tu popustiti. :neznam: U svakom slucaju, ti mozes upisati apsolventsku godinu. 8)
hampton&richmond (napisa):
Zanima me koliko izbornih predmeta iz matematike treba biti upisano na smjeru profesor matematike i fizike, po starom režimu studiranja?


Vjerovao ili ne, cak i sluzbeni web moze biti koristan (i mene zacudi kad se to desi Wink):

PMF - 3. godina i PMF - 4. godina (napisa):
Izborni kolegiji iz matematike (obavezno se upisuje jedan od ponuđenih kolegija)


Cool

hampton&richmond (napisa):
Isto tako me zanima, ako sam ja odslušao sve predmete, da li svake godine dok to sve ne položim moram upisati pad godine ili ima neki, nazovimo ga extra upis, koji bi mogao upisati kao apsolvent a da nije pad godine?


Upisujes apsolventsku godinu. Cool

hampton&richmond (napisa):
I još jedna stvar. Ja sam paralelno na smjeru profesor matematike i fizike i inžinjerski smjer primijenjena matematika. Iz profesorskog smjera imam sve potpise, a na inžinjerskom mi fali jedan. Mogu li ja gorenavedeni extra upis ostvariti i bez tog jednog potpisa, a ako ne mogu da li mogu extra upis ostvariti samo na profesorskom smjeru i da li mi se onda inžinjerski smjer računa kao pad ili se nekako može i bez tog potpisa?


Apsolventsku godinu mozes upisati ako ti fali jedan potpis; za dva ne znam, dok bez tri ili vise potpisa upis do sada nije isao. Confused No, kako cetvrta godina vise nece postojati (racuna se da su svi stari studenti od nagodinu apsolveni), ne znam hoce li se i tu popustiti. Ja to stvarno ne znam U svakom slucaju, ti mozes upisati apsolventsku godinu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:05 ned, 20. 7. 2008    Naslov: Re: Izborni predmeti Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Apsolventsku godinu mozes upisati ako ti fali jedan potpis; za dva ne znam, dok bez tri ili vise potpisa upis do sada nije isao. :?[/quote]
Da li se to odnosi samo na obavezne kolegije? Jer iz 2 izborna kolegija neću imati potpis, imam 53 boda iz obveznih kolegija, a minimum je 48 i još ih imam nekoliko upisanih sa potpisima.
vsego (napisa):
Apsolventsku godinu mozes upisati ako ti fali jedan potpis; za dva ne znam, dok bez tri ili vise potpisa upis do sada nije isao. Confused

Da li se to odnosi samo na obavezne kolegije? Jer iz 2 izborna kolegija neću imati potpis, imam 53 boda iz obveznih kolegija, a minimum je 48 i još ih imam nekoliko upisanih sa potpisima.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:48 ned, 20. 7. 2008    Naslov: Re: Izborni predmeti Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="vsego"]Apsolventsku godinu mozes upisati ako ti fali jedan potpis; za dva ne znam, dok bez tri ili vise potpisa upis do sada nije isao. :?[/quote]
Da li se to odnosi samo na obavezne kolegije? Jer iz 2 izborna kolegija neću imati potpis, imam 53 boda iz obveznih kolegija, a minimum je 48 i još ih imam nekoliko upisanih sa potpisima.[/quote]

Izborne, kad vec imas viska potpisanih, mozes ponistiti i opet upisati, tako da te ti potpisi ne bi trebali tangirati. ;)
goranm (napisa):
vsego (napisa):
Apsolventsku godinu mozes upisati ako ti fali jedan potpis; za dva ne znam, dok bez tri ili vise potpisa upis do sada nije isao. Confused

Da li se to odnosi samo na obavezne kolegije? Jer iz 2 izborna kolegija neću imati potpis, imam 53 boda iz obveznih kolegija, a minimum je 48 i još ih imam nekoliko upisanih sa potpisima.


Izborne, kad vec imas viska potpisanih, mozes ponistiti i opet upisati, tako da te ti potpisi ne bi trebali tangirati. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 18:21 ned, 20. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsego puno hvala!

Nego zanima me, ta apsolventska godina, da li se to plaća? Ja do sada nisam plaćao faks, pa me zanima da li ću morati platiti tu godinu i ako da, kolika je cijena?
vsego puno hvala!

Nego zanima me, ta apsolventska godina, da li se to plaća? Ja do sada nisam plaćao faks, pa me zanima da li ću morati platiti tu godinu i ako da, kolika je cijena?



_________________
28.08.1969. Shamrock Rovers-Schalke 2:1 Smile
Shamrock Rovers=most successful football club in Ireland
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:33 ned, 20. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako do sada nisi nista (niti jednu godinu) pao, imas pravo na dvije dzabe ("na teret Ministarstva"). :D Ako si nesto pa(da)o, onda imas pravo na jednu ili nijednu, ovisno o kolicini padanja. :)

Ovo samo informativno; za stvarno stanje provjeri u Referadi, naravno. :) Ipak je mene taj dio problematike daaaaavno zanimao. ;)
Ako do sada nisi nista (niti jednu godinu) pao, imas pravo na dvije dzabe ("na teret Ministarstva"). Very Happy Ako si nesto pa(da)o, onda imas pravo na jednu ili nijednu, ovisno o kolicini padanja. Smile

Ovo samo informativno; za stvarno stanje provjeri u Referadi, naravno. Smile Ipak je mene taj dio problematike daaaaavno zanimao. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 16:07 sri, 23. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vsego a da li znaš možda da li postoji još neki uvjet za upis apsolventske godine osim potpisa? Mislim na položene ispite, da li se mora položiti određen broj ispita, ili dati sve ispite iz treće godine ili nešto slično? Ili su uvjet samo potpisi bez obzira na položene ispite?
Vsego a da li znaš možda da li postoji još neki uvjet za upis apsolventske godine osim potpisa? Mislim na položene ispite, da li se mora položiti određen broj ispita, ili dati sve ispite iz treće godine ili nešto slično? Ili su uvjet samo potpisi bez obzira na položene ispite?



_________________
28.08.1969. Shamrock Rovers-Schalke 2:1 Smile
Shamrock Rovers=most successful football club in Ireland
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:59 sri, 23. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Apsolvent", as in "onaj koji je apsolvirao", je student koji je "sve odslusao", sto bi se trebalo potvrdjivati potpisima. 8) Ergo, jako sam uvjeren da su potpisi dovoljni, no - kao i inace - ne mogu ti garantirati. :) Nastavak mog odgovora znas:
:referada:
;)
"Apsolvent", as in "onaj koji je apsolvirao", je student koji je "sve odslusao", sto bi se trebalo potvrdjivati potpisima. Cool Ergo, jako sam uvjeren da su potpisi dovoljni, no - kao i inace - ne mogu ti garantirati. Smile Nastavak mog odgovora znas:
Referada je tvoj prijatelj...
Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan