Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Odgoda usmenog ispita za rok 15.09?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kompleksna
Gost





PostPostano: 9:54 pon, 15. 9. 2008    Naslov: Odgoda usmenog ispita za rok 15.09? Citirajte i odgovorite

Je li moguce odgoditi usmeni ispit kod prof. Muica koji je zalazan u cetvrtak u 11 h, za petak ili u ponedjeljak?
Je li moguce odgoditi usmeni ispit kod prof. Muica koji je zalazan u cetvrtak u 11 h, za petak ili u ponedjeljak?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:13 pon, 15. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poprilicno sam uvjeren da ne, jer zbog upisa moramo dostaviti sve ocjene zakljucno sa cetvrtkom, a nekako sumnjam da bi prof. Muic prekrsio taj rok. :|

:idea: Jedino ne znam da li te taj rok kaci ako nisi Bolonja... :) Ne znam gdje da te smjestim... Bolonjci nemaju rokove, a "stari" studenti - cini mi se - nemaju "Kompleksnu analizu". :?
Poprilicno sam uvjeren da ne, jer zbog upisa moramo dostaviti sve ocjene zakljucno sa cetvrtkom, a nekako sumnjam da bi prof. Muic prekrsio taj rok. Neutral

Idea Jedino ne znam da li te taj rok kaci ako nisi Bolonja... Smile Ne znam gdje da te smjestim... Bolonjci nemaju rokove, a "stari" studenti - cini mi se - nemaju "Kompleksnu analizu". Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan