Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pad kolegija "starog" studija

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
iielen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2008. (13:07:24)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:10 ned, 28. 9. 2008    Naslov: pad kolegija "starog" studija Citirajte i odgovorite

Sto se dogodi ako se na komisiji padne kolegij sa starog studija koji se vise ne odrzava? Moze li se odmah nastaviti polagati ona preostala 4 nova puta, treba li neka molba, treba li se cekati iduca akademska godina, gubi se pravo studija..?

Hvala.
Sto se dogodi ako se na komisiji padne kolegij sa starog studija koji se vise ne odrzava? Moze li se odmah nastaviti polagati ona preostala 4 nova puta, treba li neka molba, treba li se cekati iduca akademska godina, gubi se pravo studija..?

Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:41 ned, 28. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upisujes ponovno, ali ne znam kad. :? Mislim da ne moras cekati cijelu godinu, ali mislim da ne mozes bas niti u bilo kojem trenutku upisati. :| Provjeri u Referadi ili s Prodekanicom. 8)
Upisujes ponovno, ali ne znam kad. Confused Mislim da ne moras cekati cijelu godinu, ali mislim da ne mozes bas niti u bilo kojem trenutku upisati. Neutral Provjeri u Referadi ili s Prodekanicom. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:53 ned, 28. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam o tome razgovarao sa (bivšom?) prodekanicom i rečeno je bilo da se normalno može zimski upisati u zimskom, a ljetni u ljetnom, a da će upisivanje npr. ljetnog u zimskom semestru ovisiti o idućem prodekanu za nastavu.
Ja sam o tome razgovarao sa (bivšom?) prodekanicom i rečeno je bilo da se normalno može zimski upisati u zimskom, a ljetni u ljetnom, a da će upisivanje npr. ljetnog u zimskom semestru ovisiti o idućem prodekanu za nastavu.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iielen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2008. (13:07:24)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:22 ned, 28. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sto ako se kolegij vise ne odrzava?
A sto ako se kolegij vise ne odrzava?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:07 ned, 28. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Niti jedan se vise ne odrzava (u smislu "nema vise nastave"). :)
Niti jedan se vise ne odrzava (u smislu "nema vise nastave"). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iielen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2008. (13:07:24)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:21 ned, 28. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Niti jedan se vise ne odrzava (u smislu "nema vise nastave"). :)[/quote]

Ahaaa, to nisam znala.

Kolegij je dvosemestralni pa me strah da cu morati cekati iducu godinu da ga upisem pa onda jos godinu da ga 'odlusam' i da cu tek onda moci polagati. Cini mi se to previse izgubljenog vremena da samo sacekam taj drugi potpis, a ne radim nista vezano za kolegij u medjuvremenu.
vsego (napisa):
Niti jedan se vise ne odrzava (u smislu "nema vise nastave"). Smile


Ahaaa, to nisam znala.

Kolegij je dvosemestralni pa me strah da cu morati cekati iducu godinu da ga upisem pa onda jos godinu da ga 'odlusam' i da cu tek onda moci polagati. Cini mi se to previse izgubljenog vremena da samo sacekam taj drugi potpis, a ne radim nista vezano za kolegij u medjuvremenu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
KKK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 05. 2005. (14:48:19)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 9:21 pon, 29. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="iielen"]
Kolegij je dvosemestralni pa me strah da cu morati cekati iducu godinu da ga upisem pa onda jos godinu da ga 'odlusam' i da cu tek onda moci polagati. Cini mi se to previse izgubljenog vremena da samo sacekam taj drugi potpis, a ne radim nista vezano za kolegij u medjuvremenu.[/quote]

Strah ti je opravdan. Meni je teta iz referade rekla da se može dvosemestralni predmet upisat tek na ljeto ponovo. Međutim, kolegi je neka pretpostavljam druga teta rekla da može nastavit izlazit, ali kao da to još nije službeno potvrđeno. Ajd ga sad znaj.
iielen (napisa):

Kolegij je dvosemestralni pa me strah da cu morati cekati iducu godinu da ga upisem pa onda jos godinu da ga 'odlusam' i da cu tek onda moci polagati. Cini mi se to previse izgubljenog vremena da samo sacekam taj drugi potpis, a ne radim nista vezano za kolegij u medjuvremenu.


Strah ti je opravdan. Meni je teta iz referade rekla da se može dvosemestralni predmet upisat tek na ljeto ponovo. Međutim, kolegi je neka pretpostavljam druga teta rekla da može nastavit izlazit, ali kao da to još nije službeno potvrđeno. Ajd ga sad znaj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan