Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

problemi sa webmailom - login failed

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 15:45 pet, 3. 10. 2008    Naslov: problemi sa webmailom - login failed Citirajte i odgovorite

Dakle, stalno mi javlja:


Notice: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed" in /srv/studenti/webmail/program/include/bugs.inc on line 80
IMAP Error: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed"

Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /srv/studenti/webmail/program/include/rcube_shared.inc on line 132



Napomena: ***** - su informacije privatne naravi, tj. moj login.
Dakle, stalno mi javlja:


Notice: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed" in /srv/studenti/webmail/program/include/bugs.inc on line 80
IMAP Error: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed"

Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /srv/studenti/webmail/program/include/rcube_shared.inc on line 132



Napomena: ***** - su informacije privatne naravi, tj. moj login.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:30 pet, 3. 10. 2008    Naslov: Re: problemi sa webmailom - login failed Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Notice: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed" in /srv/studenti/webmail/program/[color=red][b]include/bugs.inc[/b][/color] on line 80[/quote]

:rrotfl: Kao da gledam kod od Windowsa! :rotfl:

Meni radi besprijekorno, dakle vjerojatno je do tvog accounta :arrow: posjeti RC. :)

P.S. Mozda si zapunio kvotu; cini mi se da to zna smetati webmailu. :) Dakle, mozes se ulogirati SSHom i pocistiti viskove. 8)
Mr.Doe (napisa):
Notice: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed" in /srv/studenti/webmail/program/include/bugs.inc on line 80


Real ROTFL Kao da gledam kod od Windowsa! Valjam se po podu od smijeha

Meni radi besprijekorno, dakle vjerojatno je do tvog accounta Arrow posjeti RC. Smile

P.S. Mozda si zapunio kvotu; cini mi se da to zna smetati webmailu. Smile Dakle, mozes se ulogirati SSHom i pocistiti viskove. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 18:09 pet, 3. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Drago mi je da te moji post-ovi zabavljaju :wink: .

Sada sve normalno radi.
Drago mi je da te moji post-ovi zabavljaju Wink .

Sada sve normalno radi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:05 čet, 9. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jako jako jako me muci ovaj webail. pokusavam se ulogirat cca 3 h, i uspjelo mi je 2 puta, ali me izbaci za 5 sec. i stalno pokazuje tu famoznu poruku: Notice: Authentication....ista ko ona gore.
Kvota nije popunjena definitivno.
i jos jedan problem. na onom papiru kojeg su mi dali mi je mail u obliku ime.prezime@student.math.hr, a kad sam se ulogirala gore pise mail: prezime@student.math.hr
da navratim u podrum i davim ih da su mi nesto zeznuli il se modu i sama izvuc iz ovog?
heeeeeeeeeelp :cry:
jako jako jako me muci ovaj webail. pokusavam se ulogirat cca 3 h, i uspjelo mi je 2 puta, ali me izbaci za 5 sec. i stalno pokazuje tu famoznu poruku: Notice: Authentication....ista ko ona gore.
Kvota nije popunjena definitivno.
i jos jedan problem. na onom papiru kojeg su mi dali mi je mail u obliku ime.prezime@student.math.hr, a kad sam se ulogirala gore pise mail: prezime@student.math.hr
da navratim u podrum i davim ih da su mi nesto zeznuli il se modu i sama izvuc iz ovog?
heeeeeeeeeelp Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:32 čet, 9. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rekao bih da je bolje [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=105305#105305]pricekati desetak dana[/url]. :)
Rekao bih da je bolje pricekati desetak dana. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 21:39 čet, 9. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]i jos jedan problem. na onom papiru kojeg su mi dali mi je mail u obliku ime.prezime@student.math.hr, a kad sam se ulogirala gore pise mail: prezime@student.math.hr[/quote]

Prezime je tvoj username koji si (pretpostavljam) sama odabrala, na vrhu onog papirića gore kad se prijavljuješ u RC (pretpostavljam da tako još ide), dakle s prezimenom se ulogiravaš u student/mail/praktikum i sl. Osim email adrese oblika username@student.math.hr istovremeno dobivaš i email adresu oblika ime.prezime@student.math.hr, neovisno o odabiru username-a. :)
Anna Lee (napisa):
i jos jedan problem. na onom papiru kojeg su mi dali mi je mail u obliku ime.prezime@student.math.hr, a kad sam se ulogirala gore pise mail: prezime@student.math.hr


Prezime je tvoj username koji si (pretpostavljam) sama odabrala, na vrhu onog papirića gore kad se prijavljuješ u RC (pretpostavljam da tako još ide), dakle s prezimenom se ulogiravaš u student/mail/praktikum i sl. Osim email adrese oblika username@student.math.hr istovremeno dobivaš i email adresu oblika ime.prezime@student.math.hr, neovisno o odabiru username-a. Smile



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 18:26 pon, 20. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar pitam demosa sto je ...kaze blokiran mi racun, odem danas u rc oni mi ga odblokirali, vratim se u praktikum i pokusam se logirati, na par sekundi nista i onda mi izbaci neku kratku poruku da nest ne stima (nisam stigla ni procitati) i onda izbaci drugu da provjerim username i pass ili da se javim administratoru...(a par minuta prije toga bila dole u rc-u)? Par ljudi s faksa ima isti problem, znaci nije do korisnickog imena i lozinke vec do cega?

PS:Ispricavam se ako je vec pitanje bilo postavljeno na nekom "profi" jeziku.
Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar pitam demosa sto je ...kaze blokiran mi racun, odem danas u rc oni mi ga odblokirali, vratim se u praktikum i pokusam se logirati, na par sekundi nista i onda mi izbaci neku kratku poruku da nest ne stima (nisam stigla ni procitati) i onda izbaci drugu da provjerim username i pass ili da se javim administratoru...(a par minuta prije toga bila dole u rc-u)? Par ljudi s faksa ima isti problem, znaci nije do korisnickog imena i lozinke vec do cega?

PS:Ispricavam se ako je vec pitanje bilo postavljeno na nekom "profi" jeziku.



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:51 pon, 20. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Liddy"]Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar[/quote]

To se i meni događalo prošli tjedan ali i prošli semestar (accaunt mi je bio ok jer sam ga produžila i mogla sam na mail) pa i mene zanima zašto je tako
Liddy (napisa):
Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar


To se i meni događalo prošli tjedan ali i prošli semestar (accaunt mi je bio ok jer sam ga produžila i mogla sam na mail) pa i mene zanima zašto je tako



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kruno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2003. (18:06:24)
Postovi: (7B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 29 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 11:56 uto, 21. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"][quote="Liddy"]Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar[/quote]

To se i meni događalo prošli tjedan ali i prošli semestar (accaunt mi je bio ok jer sam ga produžila i mogla sam na mail) pa i mene zanima zašto je tako[/quote]

Nema općenitog odgovora na ovakva pitanja. Dođite do RC-a i za svaki ćemo problem naći rješenje.
tihana (napisa):
Liddy (napisa):
Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar


To se i meni događalo prošli tjedan ali i prošli semestar (accaunt mi je bio ok jer sam ga produžila i mogla sam na mail) pa i mene zanima zašto je tako


Nema općenitog odgovora na ovakva pitanja. Dođite do RC-a i za svaki ćemo problem naći rješenje.



_________________
Kruno
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 15:08 pet, 22. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pokušavam se spojiti na webmail i na studenta preko ssh ali mi odbija password, a znam da je ispravan, pa pretpostavljam da mi je iz nekog razloga zaključan račun.
Jeli moguće otključati račun a da nejdem u RC?
Očekujem odgovor profesora oko usmenog koji bi trebao biti u ponedjeljak, a nemogu se logirat na mail. :(
I da, trenutno nisam u Zg.
Pokušavam se spojiti na webmail i na studenta preko ssh ali mi odbija password, a znam da je ispravan, pa pretpostavljam da mi je iz nekog razloga zaključan račun.
Jeli moguće otključati račun a da nejdem u RC?
Očekujem odgovor profesora oko usmenog koji bi trebao biti u ponedjeljak, a nemogu se logirat na mail. Sad
I da, trenutno nisam u Zg.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:38 pet, 22. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matmih"]Pokušavam se spojiti na webmail i na studenta preko ssh ali mi odbija password, a znam da je ispravan, pa pretpostavljam da mi je iz nekog razloga zaključan račun.
Jeli moguće otključati račun a da nejdem u RC?
Očekujem odgovor profesora oko usmenog koji bi trebao biti u ponedjeljak, a nemogu se logirat na mail. :(
I da, trenutno nisam u Zg.[/quote]


Mislim da moras do rc-a, al nisam 100%.
No, da bi se izbjegao ovakav problem ubuduce, preporucujem da si sredis forwardanje mailova sa studenta na neki drugi mail. potrazi malo po forumu kako se to radi, ima sve zapisano.
matmih (napisa):
Pokušavam se spojiti na webmail i na studenta preko ssh ali mi odbija password, a znam da je ispravan, pa pretpostavljam da mi je iz nekog razloga zaključan račun.
Jeli moguće otključati račun a da nejdem u RC?
Očekujem odgovor profesora oko usmenog koji bi trebao biti u ponedjeljak, a nemogu se logirat na mail. Sad
I da, trenutno nisam u Zg.



Mislim da moras do rc-a, al nisam 100%.
No, da bi se izbjegao ovakav problem ubuduce, preporucujem da si sredis forwardanje mailova sa studenta na neki drugi mail. potrazi malo po forumu kako se to radi, ima sve zapisano.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 17:47 pet, 22. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK, hvala na odgovoru allllice. :)
OK, hvala na odgovoru allllice. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:39 pet, 22. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rekao bih da ovisi o razlogu zakljucavanja. Ako je zakljucan zbog previse neuspjesnih pokusaja ulogiravanja, onda vjerujem da moze i bez da osobno dodjes (javi se [url=http://degiorgi.math.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=3227]Sandru[/url]). Ako je razlog ozbiljniji ili trebas ulupati novi password, onda ces morati doci osobno (ili, eventualno, poslati nekog s indexom).
Rekao bih da ovisi o razlogu zakljucavanja. Ako je zakljucan zbog previse neuspjesnih pokusaja ulogiravanja, onda vjerujem da moze i bez da osobno dodjes (javi se Sandru). Ako je razlog ozbiljniji ili trebas ulupati novi password, onda ces morati doci osobno (ili, eventualno, poslati nekog s indexom).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 22:12 pet, 22. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, poslao sam mail, pa šta bude. :)
Hvala, poslao sam mail, pa šta bude. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan