Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

MONITOR

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 22:37 sri, 14. 1. 2004    Naslov: MONITOR Citirajte i odgovorite

ajd jer mi moze pomoci netko od vas PC gurua??

kupih navu kantu od kompa i medionov monitor 19" i prckajuci u biosu :) nasto sam uspio zaribati :)
sad kad upalim komp mi kaze da mi je na monitoru premala frenkvencija rada i nemrem vise uc nit u bios nit nigdje :(
a probao sam stavit stariji monitor ali nit on ne radi nazalost :(

HELPPPPPP

kaj da radim?
ajd jer mi moze pomoci netko od vas PC gurua??

kupih navu kantu od kompa i medionov monitor 19" i prckajuci u biosu Smile nasto sam uspio zaribati Smile
sad kad upalim komp mi kaze da mi je na monitoru premala frenkvencija rada i nemrem vise uc nit u bios nit nigdje Sad
a probao sam stavit stariji monitor ali nit on ne radi nazalost Sad

HELPPPPPP

kaj da radim?



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:53 sri, 14. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

savjeti od lame-era

a) iskljuci apsolutno sve sto ima veze sa kompjuterom iz struje..nemoj ugasiti pa upaliti nego bas iskljuci i ostavi tako par minuta

b) obično noviji monitori imaju neke svoje meni-je koji se mogu startati neovisno o biosu ili bilocemu drugome, pa pogledaj da li ti jos to radi i tamo promijeni frekvenciju ili sto vec

c) pogledaj da ti se nije graficka opržila

d) izvadi memoriju pa je ponovo stavi

e) odlemi bateriju da ti se bios vrati na default pa ponovo zalemi

f) odnesi na servis

g) if all else fails, lupi onako sa šakom ili nogom sastrane ili odozgo ko' što u usa filmovima rade da im tv proradi
savjeti od lame-era

a) iskljuci apsolutno sve sto ima veze sa kompjuterom iz struje..nemoj ugasiti pa upaliti nego bas iskljuci i ostavi tako par minuta

b) obično noviji monitori imaju neke svoje meni-je koji se mogu startati neovisno o biosu ili bilocemu drugome, pa pogledaj da li ti jos to radi i tamo promijeni frekvenciju ili sto vec

c) pogledaj da ti se nije graficka opržila

d) izvadi memoriju pa je ponovo stavi

e) odlemi bateriju da ti se bios vrati na default pa ponovo zalemi

f) odnesi na servis

g) if all else fails, lupi onako sa šakom ili nogom sastrane ili odozgo ko' što u usa filmovima rade da im tv proradi



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:13 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]if all else fails, lupi onako sa šakom ili nogom sastrane ili odozgo ko' što u usa filmovima rade da im tv proradi[/quote]

[color=darkred]Iako je kolega Sirius jedan od moderatora ovog Foruma, [b][u]Forum ne odgovara za stetu[/u][/b] nastalu slusanjem njegovih savjeta... :P[/color]

Sto se tocke e) tice, zaviri u dokumentaciju od majke ploce, pa vidi kako se to radi bez lemilice. 8)

Malo mi je cudno da si to uspio zeznuti iz BIOSa. :roll: Da li se komp ok boota? (dakle, svi beepovi, rostanje po diskovima, boot Linuxa (ili, ne valjda, Windoza),... boot skuzis po tome da dugo roshta po disku, ali se nakon nekog vremena ipak smiri; jos ako imas startup zvukove... :)).

[quote="c2h5oh"]sad kad upalim komp mi kaze da mi je na monitoru premala frenkvencija rada i nemrem vise uc nit u bios nit nigdje[/quote]

Kako ti kaze? :-k

[b]Opaska:[/b] Vidite kako je Forum dobar? Covjeku ne radi monitor, ali svejedno moze pristupati Forumu... :banana:

P.S. Offtopic: c2h5oh, odustali ste od igranja na Forumu? :?
Lord Sirius (napisa):
if all else fails, lupi onako sa šakom ili nogom sastrane ili odozgo ko' što u usa filmovima rade da im tv proradi


Iako je kolega Sirius jedan od moderatora ovog Foruma, Forum ne odgovara za stetu nastalu slusanjem njegovih savjeta... Razz

Sto se tocke e) tice, zaviri u dokumentaciju od majke ploce, pa vidi kako se to radi bez lemilice. Cool

Malo mi je cudno da si to uspio zeznuti iz BIOSa. Rolling Eyes Da li se komp ok boota? (dakle, svi beepovi, rostanje po diskovima, boot Linuxa (ili, ne valjda, Windoza),... boot skuzis po tome da dugo roshta po disku, ali se nakon nekog vremena ipak smiri; jos ako imas startup zvukove... Smile).

c2h5oh (napisa):
sad kad upalim komp mi kaze da mi je na monitoru premala frenkvencija rada i nemrem vise uc nit u bios nit nigdje


Kako ti kaze? Think

Opaska: Vidite kako je Forum dobar? Covjeku ne radi monitor, ali svejedno moze pristupati Forumu... Dancing banana

P.S. Offtopic: c2h5oh, odustali ste od igranja na Forumu? Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 4:30 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]e) odlemi bateriju da ti se bios vrati na default pa ponovo zalemi[/quote] :lol: :lol: :lol:
Lord, a da ti izdas nešto tipa [i]Sam svoj majstor[/i] za lemljenje po hardveru... :lol: :lol: :wink:

----------
Ja mislim da nisi zeznuo monitor (dobro, mozda i jesi :twisted: ), ali ako ti ne radi ni s drugim monitorom onda si najvjerojatnije nest zeznuo na grafickoj. Mozda si joj nesto [i]skurio[/i], pa ne salje dobru sliku (tj. dovoljnu frekvu), pa otuda ona poruka.

Ja bi ti savjetovao da odes na servis (jer vjerojatno imas sve to pod garancijom). Jedino...errr...sigurno imaju klauzulu da ne odgovaraju zbog nepravilnog koristenja, a to ce ti upravo rec da si napravio ako im kazes da si prckao po BIOS-u i zezno stvar.
[size=7]No mozda da im samo velis da ti nemas slike na monitoru, pa oni mozda pomisle (jaaako nategnuto) da su ti da ti je graficka sama otisla.[/size]

No ja bi ti isto preporucil da pogledas u manual od maticne da vidis jel mozes nekak (bez lemljenja :wink: ) BIOS vratit na staro.
Za lemljenje ne znam, je da sam si popravljal par strganih pinova na starom P1-100 proc.-u i jos par stvari frendovima okolo, ali to je bilo bez lemljenja. Eto, mozda da skupa pricekamoj da Lord izda svoj [i]Sam svoj lemitelj[/i] prirucnik. :lol: :wink:

I nadam se da bu te to naucilo da odgovorno prckas po BIOS-u, dakle ne metodom pokusaja i promasaja (barem ako ne proucis manual, pa zakljucis sto je sigurno za promasit, a sto nije) jer promasaji mogu bit katastrofalni. :(
Lord Sirius (napisa):
e) odlemi bateriju da ti se bios vrati na default pa ponovo zalemi
Laughing Laughing Laughing
Lord, a da ti izdas nešto tipa Sam svoj majstor za lemljenje po hardveru... Laughing Laughing Wink

----------
Ja mislim da nisi zeznuo monitor (dobro, mozda i jesi Twisted Evil ), ali ako ti ne radi ni s drugim monitorom onda si najvjerojatnije nest zeznuo na grafickoj. Mozda si joj nesto skurio, pa ne salje dobru sliku (tj. dovoljnu frekvu), pa otuda ona poruka.

Ja bi ti savjetovao da odes na servis (jer vjerojatno imas sve to pod garancijom). Jedino...errr...sigurno imaju klauzulu da ne odgovaraju zbog nepravilnog koristenja, a to ce ti upravo rec da si napravio ako im kazes da si prckao po BIOS-u i zezno stvar.
No mozda da im samo velis da ti nemas slike na monitoru, pa oni mozda pomisle (jaaako nategnuto) da su ti da ti je graficka sama otisla.

No ja bi ti isto preporucil da pogledas u manual od maticne da vidis jel mozes nekak (bez lemljenja Wink ) BIOS vratit na staro.
Za lemljenje ne znam, je da sam si popravljal par strganih pinova na starom P1-100 proc.-u i jos par stvari frendovima okolo, ali to je bilo bez lemljenja. Eto, mozda da skupa pricekamoj da Lord izda svoj Sam svoj lemitelj prirucnik. Laughing Wink

I nadam se da bu te to naucilo da odgovorno prckas po BIOS-u, dakle ne metodom pokusaja i promasaja (barem ako ne proucis manual, pa zakljucis sto je sigurno za promasit, a sto nije) jer promasaji mogu bit katastrofalni. Sad



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 10:02 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Lord, a da ti izdas nešto tipa Sam svoj majstor za lemljenje po hardveru... [/quote]
pa mogao bih :wacky: , samo ovisi da li ce mi degiorgi forum biti izdavac? jer ne zelim u skolsku knjigu ili tako nes slicno :wacky:

[quote="steelworker"]Za lemljenje ne znam, je da sam si popravljal par strganih pinova na starom P1-100 proc.-u i jos par stvari frendovima okolo, ali to je bilo bez lemljenja. [/quote]
hmmm...sto se starih maticnih tice, mislim da bateriju ne mozes nikako fizicki odvojiti bez da ju odlemis..no za novije maticne nemam pojima, vjerojatno ima i jednostavniji nacin..zadnji put sam to radio na nekakvoj 486sx, znaci prije puno godina

(pogađate - zaboravih sifru koju stavim u biosu i onda ajmo lemilica u ruke :) :twisted: :) )
steelworker (napisa):
Lord, a da ti izdas nešto tipa Sam svoj majstor za lemljenje po hardveru...

pa mogao bih Tup, tup, tup,... , samo ovisi da li ce mi degiorgi forum biti izdavac? jer ne zelim u skolsku knjigu ili tako nes slicno Tup, tup, tup,...

steelworker (napisa):
Za lemljenje ne znam, je da sam si popravljal par strganih pinova na starom P1-100 proc.-u i jos par stvari frendovima okolo, ali to je bilo bez lemljenja.

hmmm...sto se starih maticnih tice, mislim da bateriju ne mozes nikako fizicki odvojiti bez da ju odlemis..no za novije maticne nemam pojima, vjerojatno ima i jednostavniji nacin..zadnji put sam to radio na nekakvoj 486sx, znaci prije puno godina

(pogađate - zaboravih sifru koju stavim u biosu i onda ajmo lemilica u ruke Smile Twisted Evil Smile )



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:32 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="steelworker"]Lord, a da ti izdas nešto tipa Sam svoj majstor za lemljenje po hardveru... [/quote]
pa mogao bih :wacky: , samo ovisi da li ce mi degiorgi forum biti izdavac? jer ne zelim u skolsku knjigu ili tako nes slicno :wacky:[/quote]

Sure! :D Pukni u PDF ili nesto citljivo by OpenOffice i nema frke! 8)

[quote="Lord Sirius"][quote="steelworker"]Za lemljenje ne znam, je da sam si popravljal par strganih pinova na starom P1-100 proc.-u i jos par stvari frendovima okolo, ali to je bilo bez lemljenja. [/quote]
hmmm...sto se starih maticnih tice, mislim da bateriju ne mozes nikako fizicki odvojiti bez da ju odlemis..no za novije maticne nemam pojima, vjerojatno ima i jednostavniji nacin..zadnji put sam to radio na nekakvoj 486sx, znaci prije puno godina[/quote]

A bas sam se pitao odakle ti to... :roll: Ja sam jednu takvu izvadio pajser-sistemom (iscupao) :shock: i sad ceka da ju zalemim natrag. ;) Ali, sve novije se trivijalno vade, a dosta ploca (mozda sve?) ima neki pin ili nesto slicno preko cega se resetira BIOS. 8)

Ipak, to sve podrazumijeva otvaranje boxa, sto bas i nije pametno kad se pozivas na garanciju. :-s Mozda ipak najbolje otici u servis, kleti se svim i svacim da "[i]nisam ja nista radio; samo sam dosao doma i spojio i nije radilo[/i]". ;) Ali, to ti nisam ja predlozio... :-$ ;)
Lord Sirius (napisa):
steelworker (napisa):
Lord, a da ti izdas nešto tipa Sam svoj majstor za lemljenje po hardveru...

pa mogao bih Tup, tup, tup,... , samo ovisi da li ce mi degiorgi forum biti izdavac? jer ne zelim u skolsku knjigu ili tako nes slicno Tup, tup, tup,...


Sure! Very Happy Pukni u PDF ili nesto citljivo by OpenOffice i nema frke! Cool

Lord Sirius (napisa):
steelworker (napisa):
Za lemljenje ne znam, je da sam si popravljal par strganih pinova na starom P1-100 proc.-u i jos par stvari frendovima okolo, ali to je bilo bez lemljenja.

hmmm...sto se starih maticnih tice, mislim da bateriju ne mozes nikako fizicki odvojiti bez da ju odlemis..no za novije maticne nemam pojima, vjerojatno ima i jednostavniji nacin..zadnji put sam to radio na nekakvoj 486sx, znaci prije puno godina


A bas sam se pitao odakle ti to... Rolling Eyes Ja sam jednu takvu izvadio pajser-sistemom (iscupao) Shocked i sad ceka da ju zalemim natrag. Wink Ali, sve novije se trivijalno vade, a dosta ploca (mozda sve?) ima neki pin ili nesto slicno preko cega se resetira BIOS. Cool

Ipak, to sve podrazumijeva otvaranje boxa, sto bas i nije pametno kad se pozivas na garanciju. Eh? Mozda ipak najbolje otici u servis, kleti se svim i svacim da "nisam ja nista radio; samo sam dosao doma i spojio i nije radilo". Wink Ali, to ti nisam ja predlozio... Shhh Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 17:24 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]g) if all else fails, lupi onako sa šakom ili nogom sastrane ili odozgo ko' što u usa filmovima rade da im tv proradi[/quote]

Samo se ti sali, na mom starom amd k5-100 baziranom stroju to je bio nacin na koji je _svaki put_ proradio nakon neradnog stanja.

:P
Lord Sirius (napisa):
g) if all else fails, lupi onako sa šakom ili nogom sastrane ili odozgo ko' što u usa filmovima rade da im tv proradi


Samo se ti sali, na mom starom amd k5-100 baziranom stroju to je bio nacin na koji je _svaki put_ proradio nakon neradnog stanja.

Razz



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:12 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ipak, to sve podrazumijeva otvaranje boxa, sto bas i nije pametno kad se pozivas na garanciju. :-s Mozda ipak najbolje otici u servis, kleti se svim i svacim da "[i]nisam ja nista radio; samo sam dosao doma i spojio i nije radilo[/i]". ;) Ali, to ti nisam ja predlozio... :-$ ;)[/quote]Ili reci da si si zalockao BIOS (zaboravil password), a htio bi nest promjenit i da bi si htio iscupat bateriju i vratiti natrag, ali ne mozes otvarat kuciste zbog garancije. Pa jel ti mogu oni barem otvorit pa da si ti tam kod njih to napravis (sto ti nece dat), al ti onda mozda uzmu komp, otvore ga i izvade bateriju i vrate natrag (sad ak su dobre volje onda ti nece nis naplatit, a inace ce te trazit neku minimalnu satnicu). I onda se nadaj da nisi unistio graficku...

:!: :!: BTW :!: :!: Ni ja ti ovo nisam rekao! :-$ :whistle:
vsego (napisa):
Ipak, to sve podrazumijeva otvaranje boxa, sto bas i nije pametno kad se pozivas na garanciju. Eh? Mozda ipak najbolje otici u servis, kleti se svim i svacim da "nisam ja nista radio; samo sam dosao doma i spojio i nije radilo". Wink Ali, to ti nisam ja predlozio... Shhh Wink
Ili reci da si si zalockao BIOS (zaboravil password), a htio bi nest promjenit i da bi si htio iscupat bateriju i vratiti natrag, ali ne mozes otvarat kuciste zbog garancije. Pa jel ti mogu oni barem otvorit pa da si ti tam kod njih to napravis (sto ti nece dat), al ti onda mozda uzmu komp, otvore ga i izvade bateriju i vrate natrag (sad ak su dobre volje onda ti nece nis naplatit, a inace ce te trazit neku minimalnu satnicu). I onda se nadaj da nisi unistio graficku...

Exclamation Exclamation BTW Exclamation Exclamation Ni ja ti ovo nisam rekao! Shhh Fuuuuuc...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:48 ned, 25. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Ej, stari moj, pa zakaj bi lemio?! Mislim, nismo više u pradobu... Ili neki još jesu?! :? Eh, da, to vrijeme mmx-a, sx-a, dx-a... Ajme, podsjeća me na početke... 8) Nego ovako, svaka nova ploča (napomenuo si "nova kanta") ima na sebi tzv. jel cmos bateriju, ili tako nešto. To je ono srebrno okruglo kaj imaš na ploči. I na nju je stavljen kontakt koji ju stišće u tu rupu di se nalazi. Samo makni kontakt, izvadi bateriju, vrati ju unutra i to je to. Nema potrebe za lemljenjem, kontakt makneš prstima... :D "Sam svoj majstor lemljenja"? :lol: :lol: :lol: [/color]
Ej, stari moj, pa zakaj bi lemio?! Mislim, nismo više u pradobu... Ili neki još jesu?! Confused Eh, da, to vrijeme mmx-a, sx-a, dx-a... Ajme, podsjeća me na početke... Cool Nego ovako, svaka nova ploča (napomenuo si "nova kanta") ima na sebi tzv. jel cmos bateriju, ili tako nešto. To je ono srebrno okruglo kaj imaš na ploči. I na nju je stavljen kontakt koji ju stišće u tu rupu di se nalazi. Samo makni kontakt, izvadi bateriju, vrati ju unutra i to je to. Nema potrebe za lemljenjem, kontakt makneš prstima... Very Happy "Sam svoj majstor lemljenja"? Laughing Laughing Laughing



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:40 ned, 25. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"]Ej, stari moj, pa zakaj bi lemio?! [/quote]
zato kaj analogno rules!! digitalija nis ne valja :verytwisted:
sve te nove fancy ploce, multiefekti, gitare sa usb ulazom..nis to ne valja :verytwisted:
Kamti (napisa):
Ej, stari moj, pa zakaj bi lemio?!

zato kaj analogno rules!! digitalija nis ne valja Very twisted
sve te nove fancy ploce, multiefekti, gitare sa usb ulazom..nis to ne valja Very twisted



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 16:21 ned, 25. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

proradila je kanta sama od sebe :)
a mozda je i onaj mali desni krose koji je prethodio lijevom direktu ipak nesto promjenio :)
proradila je kanta sama od sebe Smile
a mozda je i onaj mali desni krose koji je prethodio lijevom direktu ipak nesto promjenio Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:07 ned, 25. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm... sad me zbunjujete sa svim tim baterijama i lemljenjem :grebgreb:

pa zar ne postoji jumper koji sluzi upravo resetiranju biosa i kojeg uglavnom sve novije ploce imaju? (u nekoj od izvedbi)

ono, mislim da kad bi kopala po svojoj MB bih tocno znala pokazati koji je to jumper.... :grebgreb: pa eto, pomislih da bi vecina MBova to trebala imati... :g:
hm... sad me zbunjujete sa svim tim baterijama i lemljenjem Kotacici rade 100 na sat

pa zar ne postoji jumper koji sluzi upravo resetiranju biosa i kojeg uglavnom sve novije ploce imaju? (u nekoj od izvedbi)

ono, mislim da kad bi kopala po svojoj MB bih tocno znala pokazati koji je to jumper.... Kotacici rade 100 na sat pa eto, pomislih da bi vecina MBova to trebala imati... Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:29 ned, 25. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi, uopce nisi :bow: [size=18][b][i]True[/i][/b][/size] :bow: :PP

Lemljenje je za Prave Ljude, a jumperi za sve ostale... :twisted: ;)

P.S. Bas mi palo na pamet... :shock: :lol: :grebgreb: :P Ako dodje neki jadnicak i vidi naslov topica "[i]Monitor[/i]" i onda skoci na kraj topica i vidi da mi drevimo po lemljenju... :shock: ;)
Nesi, uopce nisi I bow before you True I bow before you Weeee-heeee!!!

Lemljenje je za Prave Ljude, a jumperi za sve ostale... Twisted Evil Wink

P.S. Bas mi palo na pamet... Shocked Laughing Kotacici rade 100 na sat Razz Ako dodje neki jadnicak i vidi naslov topica "Monitor" i onda skoci na kraj topica i vidi da mi drevimo po lemljenju... Shocked Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:58 ned, 25. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]P.S. Bas mi palo na pamet... :shock: :lol: :grebgreb: :P Ako dodje neki jadnicak i vidi naslov topica "[i]Monitor[/i]" i onda skoci na kraj topica i vidi da mi drevimo po lemljenju... :shock: ;)[/quote]Mislit ce da smo otvorili monitor i lemimo nest oko katodne cijevi ili nedaj boze LCD... 8)
vsego (napisa):
P.S. Bas mi palo na pamet... Shocked Laughing Kotacici rade 100 na sat Razz Ako dodje neki jadnicak i vidi naslov topica "Monitor" i onda skoci na kraj topica i vidi da mi drevimo po lemljenju... Shocked Wink
Mislit ce da smo otvorili monitor i lemimo nest oko katodne cijevi ili nedaj boze LCD... Cool



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan