Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

demonstrature
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 13:46 čet, 23. 10. 2008    Naslov: demonstrature Citirajte i odgovorite

dal postoje demonstrature iz ovog kolegija?
jel netko zna kad?
dal postoje demonstrature iz ovog kolegija?
jel netko zna kad?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 13:39 pon, 3. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoje dva demonstratora (izabrana prosli tjedan). To su kolega Alen Lancic i kolegica Iva Kodrnja.
Nije jos 100 posto sigurno, ali mislim da ce kolegica Kodrnja demonstrature odrzavati četvrkom od 13-15, a kolega Lancic petkom od 13-15. Oni ce staviti obavijest na oglasnu plocu u toku ovog tjedna.

Ana Prlic
Postoje dva demonstratora (izabrana prosli tjedan). To su kolega Alen Lancic i kolegica Iva Kodrnja.
Nije jos 100 posto sigurno, ali mislim da ce kolegica Kodrnja demonstrature odrzavati četvrkom od 13-15, a kolega Lancic petkom od 13-15. Oni ce staviti obavijest na oglasnu plocu u toku ovog tjedna.

Ana Prlic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 19:49 pon, 3. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala!
Hvala!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 7:21 uto, 4. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, moje demonstrature će bit petkom od 13 do 15 sati. Stavim valjda danas obavijest i na oglasnu.

Alen Lančić
Da, moje demonstrature će bit petkom od 13 do 15 sati. Stavim valjda danas obavijest i na oglasnu.

Alen Lančić



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
joula
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 06. 2006. (09:34:45)
Postovi: (B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 20:35 uto, 4. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja držim demonstrature četkvrtkom u 13.


Iva Kodrnja
Ja držim demonstrature četkvrtkom u 13.


Iva Kodrnja


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Alisa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2008. (15:34:59)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 17:58 čet, 6. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za demonstrature petkom od 13-15 sati da li postoji neka predavaona koja je slobodna u tom terminu pa se tamo dolazi ili je sastanak standardno ispred oglasne ploče???
Za demonstrature petkom od 13-15 sati da li postoji neka predavaona koja je slobodna u tom terminu pa se tamo dolazi ili je sastanak standardno ispred oglasne ploče???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 7:14 pet, 7. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Standarno ispred oglasne
Standarno ispred oglasne



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 18:21 čet, 4. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra, 5.12. neću održati demonstrature osim ako se se netko javi mailom ili pp da želi doći.

To vrijedi samo za sutra
Sutra, 5.12. neću održati demonstrature osim ako se se netko javi mailom ili pp da želi doći.

To vrijedi samo za sutra



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 15:41 pon, 19. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prošla dva tjedna nije bilo demonstratura zbog bolesti. Ovaj tjedan će se demonstrature održati sutra, 20.1. u 15:00. Za sljedeći još nisam siguran, ali vjerojatno u 16:30 isto u utorak.
Prošla dva tjedna nije bilo demonstratura zbog bolesti. Ovaj tjedan će se demonstrature održati sutra, 20.1. u 15:00. Za sljedeći još nisam siguran, ali vjerojatno u 16:30 isto u utorak.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 15:43 pon, 19. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam par pitanja vezano za vektorske za fizicare, pa me samo zanima jel mogu i ja doci na vase demonstrature? mislim, do sad AFAIK to nije nikad bio problem, ali eto...bolje da pitam.
imam par pitanja vezano za vektorske za fizicare, pa me samo zanima jel mogu i ja doci na vase demonstrature? mislim, do sad AFAIK to nije nikad bio problem, ali eto...bolje da pitam.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 15:56 pon, 19. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok. Htio bih i ovdje sam ponovit da cilj demonstratura nije prolaženje čitavih vježbi, nego razjašnjavanje eventualnih nejasnoća u vezi pojedinih zadataka. Po meni baš nema smisla da ponavljam sve ono što je zapisano na vježbama, prođite to par puta sami i stvari koje ostanu nejasne pitajte, inače ću odbit objasnit ak vidim da redom (>6 njih) čitavi zadaci nisu jasni i kao da ih prvi put tad vidite, a zadatke koje niste radili na vježbama mogu probat rješit (više ili manje uspješno). Dakle, pripremite se.

Mogu proći 2,3 cijela zadatka koja ste već napravili, al za više od tog... i asistenti imaju termine konzultacija :wink: .

Eto, nadam se da vas nisam previše preplašio, vidimo se sutra.
Ok. Htio bih i ovdje sam ponovit da cilj demonstratura nije prolaženje čitavih vježbi, nego razjašnjavanje eventualnih nejasnoća u vezi pojedinih zadataka. Po meni baš nema smisla da ponavljam sve ono što je zapisano na vježbama, prođite to par puta sami i stvari koje ostanu nejasne pitajte, inače ću odbit objasnit ak vidim da redom (>6 njih) čitavi zadaci nisu jasni i kao da ih prvi put tad vidite, a zadatke koje niste radili na vježbama mogu probat rješit (više ili manje uspješno). Dakle, pripremite se.

Mogu proći 2,3 cijela zadatka koja ste već napravili, al za više od tog... i asistenti imaju termine konzultacija Wink .

Eto, nadam se da vas nisam previše preplašio, vidimo se sutra.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 13:05 sri, 21. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Htjela bih reci da se slazem s kolegom Lancicem. Moram priznati da meni na konzultacijama studenti dolaze s konkretnim pitanjima, a ne da im rjesavam zadatke, tako da nemam nikakvih neugodnih iskustava na konzultacijama, ali sjecam se kad sam jednom davno bila demos da su ljudi uglavnom ocekivali da im se zadaci rjesavaju od pocetka do kraja. Mislim da je to lose, ne toliko za demontratora, nego za studente jer tako nece bas previse nauciti. Znanje se puno bolje usvaja kada student sam pokusa rijesiti zadatak i onda, ako negdje zapne, pokaze demonstratoru ili asistentu mjesto gdje je zapeo pa ce mu ovaj pokazati kako da ukloni problem (ako zna). Recimo, po meni, nema smisla da demos gubi vrijeme na tehnickom dijelu zadatka, to student moze i sam napraviti (jer svatko moze odrediti karaktreisticni polinom, pomnoziti matrice, izracunati determinantu, i slicno). Osim toga, ukoliko takve stvari sami obavite, demosu ce ostati vise vremena da objasni stvarne nejasnoce u zadatku i vise zadataka cete proci.

Naravno, demosi i asistenti su tu da vam pomognu (tako da ne morate imati straha prije dolaska na demonstrature i konzultacije), ali prije nego vam njihova pomoc bude stvarno od koristi, morate i sami puno raditi.

Ovo je bio samo savjet :D.
Htjela bih reci da se slazem s kolegom Lancicem. Moram priznati da meni na konzultacijama studenti dolaze s konkretnim pitanjima, a ne da im rjesavam zadatke, tako da nemam nikakvih neugodnih iskustava na konzultacijama, ali sjecam se kad sam jednom davno bila demos da su ljudi uglavnom ocekivali da im se zadaci rjesavaju od pocetka do kraja. Mislim da je to lose, ne toliko za demontratora, nego za studente jer tako nece bas previse nauciti. Znanje se puno bolje usvaja kada student sam pokusa rijesiti zadatak i onda, ako negdje zapne, pokaze demonstratoru ili asistentu mjesto gdje je zapeo pa ce mu ovaj pokazati kako da ukloni problem (ako zna). Recimo, po meni, nema smisla da demos gubi vrijeme na tehnickom dijelu zadatka, to student moze i sam napraviti (jer svatko moze odrediti karaktreisticni polinom, pomnoziti matrice, izracunati determinantu, i slicno). Osim toga, ukoliko takve stvari sami obavite, demosu ce ostati vise vremena da objasni stvarne nejasnoce u zadatku i vise zadataka cete proci.

Naravno, demosi i asistenti su tu da vam pomognu (tako da ne morate imati straha prije dolaska na demonstrature i konzultacije), ali prije nego vam njihova pomoc bude stvarno od koristi, morate i sami puno raditi.

Ovo je bio samo savjet Very Happy.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:14 sri, 21. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad su slijedeći tj?
Kad su slijedeći tj?



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 22:12 sri, 21. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moje u utorak u 16:30, od kolegice u četvrtak u 13:00.
Moje u utorak u 16:30, od kolegice u četvrtak u 13:00.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreso
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2004. (21:44:46)
Postovi: (7B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 17:41 pon, 26. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

To bi bilo sutra 27.1?

Di se nalazimo ? Ispred oglasne?
To bi bilo sutra 27.1?

Di se nalazimo ? Ispred oglasne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 12:58 uto, 27. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog bolesti neću moć održat demonstrature. Baš nemam sreće :(
Zbog bolesti neću moć održat demonstrature. Baš nemam sreće Sad



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:11 sri, 11. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Oćeš biti slobodan za demonstrature poslije 2. kolokvija, a prije popravnih?
Oćeš biti slobodan za demonstrature poslije 2. kolokvija, a prije popravnih?



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 14:47 sri, 11. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Više nisam demonstrator, al došo bi da stignem. Sad su usmeni...
Više nisam demonstrator, al došo bi da stignem. Sad su usmeni...



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shimija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2007. (18:33:54)
Postovi: (138)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
53 = 55 - 2
Lokacija: Spljit

PostPostano: 17:27 pon, 2. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termin kolokvija iz Vektorskih prostora je tek idući tjedan pa još nije kasno za skupit poneka znanja:)
Ovaj tjedan neće biti demonstratura u četvrtak kako nema faxa, ali se zato slobodno javite mailom pa ćemo probati rješiti sve nejasnoće.

Sretno s učenjem,
Marko
Termin kolokvija iz Vektorskih prostora je tek idući tjedan pa još nije kasno za skupit poneka znanja:)
Ovaj tjedan neće biti demonstratura u četvrtak kako nema faxa, ali se zato slobodno javite mailom pa ćemo probati rješiti sve nejasnoće.

Sretno s učenjem,
Marko


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jirrxj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (17:24:06)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 1:27 ned, 6. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne otvaram novu temu, zanima me tko drži demonstrature iz vektorskih prostora ove godine i kad su termini?

Hvala
Da ne otvaram novu temu, zanima me tko drži demonstrature iz vektorskih prostora ove godine i kad su termini?

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan