Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Cirilica

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 17:27 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Cirilica Citirajte i odgovorite

Шего је цар!

Tko razume, shvatit će ;)



[color=blue]Ovaj topic je nastao odvajanjem komentara na najavu iz prvog posta [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1199]ovog topica[/url]. 8)[/color]
Шего је цар!

Tko razume, shvatit će Wink



Ovaj topic je nastao odvajanjem komentara na najavu iz prvog posta ovog topica. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 17:39 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Re: Ćumez (topic o Klubu studenata PMFa) Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
На молбу васцелог пука (односно једног корисника), одлучио сам да отворим ову тему посвећену питанјима о Ћумезу. 8)

Нове посетителје позивам да погледају [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1095]ову тему[/url]. :)[/quote]


интересантно, лепо је видети мултикултуралност на форуму. А да будем онтопичан, јел тако и у Ћумезу?

бај д веј
чисто ме занима откуд иницијатива за овакав превод?

ЕДИТ : [color=darkred]**[/color] ти Оперу, морам мало да се навикнем.

[color=darkred][b]Admin edit:[/b] Kao sto si vidio, ja znam ћирилицу, pa pazi malo sta pises. :twisted:[/color]
vsego (napisa):

На молбу васцелог пука (односно једног корисника), одлучио сам да отворим ову тему посвећену питанјима о Ћумезу. Cool

Нове посетителје позивам да погледају ову тему. Smile



интересантно, лепо је видети мултикултуралност на форуму. А да будем онтопичан, јел тако и у Ћумезу?

бај д веј
чисто ме занима откуд иницијатива за овакав превод?

ЕДИТ : ** ти Оперу, морам мало да се навикнем.

Admin edit: Kao sto si vidio, ja znam ћирилицу, pa pazi malo sta pises. Twisted Evil



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.


Zadnja promjena: dodge; 17:45 čet, 15. 1. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:44 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Re: Ćumez (topic o Klubu studenata PMFa) Citirajte i odgovorite

[quote="вceгo"]На молбу васцелог пука (односно једног корисника), одлучио сам да отворим ову тему посвећену питанјима о Ћумезу. 8)[/quote]

Ha? Sha je ovo, klingonski? :shock:
вceгo (napisa):
На молбу васцелог пука (односно једног корисника), одлучио сам да отворим ову тему посвећену питанјима о Ћумезу. Cool


Ha? Sha je ovo, klingonski? Shocked



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 19:08 pet, 16. 1. 2004    Naslov: Re: Ćumez (topic o Klubu studenata PMFa) Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="вceгo"]На молбу васцелог пука (односно једног корисника), одлучио сам да отворим ову тему посвећену питанјима о Ћумезу. 8)[/quote]

Ha? Sha je ovo, klingonski? :shock:[/quote]

Ma kakby. To tu je 'hnpn^nua. ;-)
krcko (napisa):
вceгo (napisa):
На молбу васцелог пука (односно једног корисника), одлучио сам да отворим ову тему посвећену питанјима о Ћумезу. Cool


Ha? Sha je ovo, klingonski? Shocked


Ma kakby. To tu je 'hnpn^nua. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:56 ned, 18. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK, :-s enlighten me, please! Kak dobijete da možete cirilicne znakove upisivati u obicni mali text-box ????? Hmm? :shock:
OK, Eh? enlighten me, please! Kak dobijete da možete cirilicne znakove upisivati u obicni mali text-box ????? Hmm? Shocked



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:16 ned, 18. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jednostavno. Quotas vsegu i onda copy-pejstas znak po znak :limun:
Jednostavno. Quotas vsegu i onda copy-pejstas znak po znak Kiseli osmjeh



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 20:26 ned, 18. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]OK, :-s enlighten me, please! Kak dobijete da možete cirilicne znakove upisivati u obicni mali text-box ????? Hmm? :shock:[/quote]

Možeš si instalirati малтиленгуиђ супорт (multilanguage support) u vindozima ili čemuveć i jednostavno se prebacuješ iz hrvackog u strani jezik.
steelworker (napisa):
OK, Eh? enlighten me, please! Kak dobijete da možete cirilicne znakove upisivati u obicni mali text-box ????? Hmm? Shocked


Možeš si instalirati малтиленгуиђ супорт (multilanguage support) u vindozima ili čemuveć i jednostavno se prebacuješ iz hrvackog u strani jezik.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:19 pon, 19. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Jednostavno. Quotas vsegu i onda copy-pejstas znak po znak :limun:[/quote] :boliglava: :lol: :lol: :lol:
Da, a ako ti slucajno fali neko slovo, onda smislis neki socni post na koji ce ti vsego sigurno odgovoriti i upotrijebiti to slovo. :wacky:

[quote="Void"]Možeš si instalirati малтиленгуиђ супорт (multilanguage support) u vindozima ili čemuveć i jednostavno se prebacuješ iz hrvackog u strani jezik.[/quote]Naci ipak je to, ja sam mislil da ima neka superjozna fora koja meni nikak nije htjela past na pamet. OK, instaliravam prvom prilikom...
krcko (napisa):
Jednostavno. Quotas vsegu i onda copy-pejstas znak po znak Kiseli osmjeh
Boli glava Laughing Laughing Laughing
Da, a ako ti slucajno fali neko slovo, onda smislis neki socni post na koji ce ti vsego sigurno odgovoriti i upotrijebiti to slovo. Tup, tup, tup,...

Void (napisa):
Možeš si instalirati малтиленгуиђ супорт (multilanguage support) u vindozima ili čemuveć i jednostavno se prebacuješ iz hrvackog u strani jezik.
Naci ipak je to, ja sam mislil da ima neka superjozna fora koja meni nikak nije htjela past na pamet. OK, instaliravam prvom prilikom...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:08 pon, 19. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]OK, :-s enlighten me, please! Kak dobijete da možete cirilicne znakove upisivati u obicni mali text-box ????? Hmm? :shock:[/quote]

U Linuxu (RedHat 9) se to doda bez problema; nikakve reinstalacije... 8)

Tako sam to "izveo"... ;)
steelworker (napisa):
OK, Eh? enlighten me, please! Kak dobijete da možete cirilicne znakove upisivati u obicni mali text-box ????? Hmm? Shocked


U Linuxu (RedHat 9) se to doda bez problema; nikakve reinstalacije... Cool

Tako sam to "izveo"... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan