Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Gdje naći plan i program kolegija Operacijska Istraživanja (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 15:06 pon, 17. 11. 2008    Naslov: Gdje naći plan i program kolegija Operacijska Istraživanja Citirajte i odgovorite

Sve je jasno iz naslova... Molio bih nekoga tko zna kako doći do toga da mi pomogne. Za priznavanje tog kolegija na drugom fakultetu potreban mi je taj plan i program, tete iz referade su rekla da to postoji na netu... Sve što sam našao je bolonjska verzija: http://www.math.hr/Default.aspx?art=1878

Jel to kao dovoljno blizu ili trebam ipak istu stvar naći za stari studij?
Sve je jasno iz naslova... Molio bih nekoga tko zna kako doći do toga da mi pomogne. Za priznavanje tog kolegija na drugom fakultetu potreban mi je taj plan i program, tete iz referade su rekla da to postoji na netu... Sve što sam našao je bolonjska verzija: http://www.math.hr/Default.aspx?art=1878

Jel to kao dovoljno blizu ili trebam ipak istu stvar naći za stari studij?



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 17:57 pon, 17. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je to! Ali, buduci si ti na financijskoj i dolazio si na predavanja, sigurno sve to znas... :lol:
To je to! Ali, buduci si ti na financijskoj i dolazio si na predavanja, sigurno sve to znas... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 18:22 pon, 17. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]To je to! Ali, buduci si ti na financijskoj i dolazio si na predavanja, sigurno sve to znas... :lol:[/quote]mislim da nisi shvatio... to je to, ali ovo je službena verzija za bolonju... Nije SVE isto... Mi nismo imali ove obaveze u obliku zadaće, nije se tako dolazilo do ocjene itd... U svakom slučaju ne mislim se više zamarati... Predat ću ovo tete u referadi ionako neće znati što sam predao vjerojatno i samo će to potvrditi i meni će se ionako ispit priznati... Ne znam zašto se uzrujavam zapravo...
Mr.Doe (napisa):
To je to! Ali, buduci si ti na financijskoj i dolazio si na predavanja, sigurno sve to znas... Laughing
mislim da nisi shvatio... to je to, ali ovo je službena verzija za bolonju... Nije SVE isto... Mi nismo imali ove obaveze u obliku zadaće, nije se tako dolazilo do ocjene itd... U svakom slučaju ne mislim se više zamarati... Predat ću ovo tete u referadi ionako neće znati što sam predao vjerojatno i samo će to potvrditi i meni će se ionako ispit priznati... Ne znam zašto se uzrujavam zapravo...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 20:34 čet, 20. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]To je to! Ali, buduci si ti na financijskoj i dolazio si na predavanja, sigurno sve to znas... :lol:[/quote]samo sam odlučio javiti ovdje kako je to sve prošlo... To nije na kraju bilo TO... Nego sam to lijepo isprintao i odnio u referadu, ali su tete odbile to ovjeriti jer je očito da se radi o bolonjskoj verziji... Na kraju sam se lijepo vratio doma i morao tražiti profesora da mi pošalje to, ali i on mi je poslao istu ovu bolonjsku verziju... Na ponovni zahtjev mislim da sam dobio istu ovu verziju treći puta osim što nije bilo dijelova koji spominju bolonju tj. diplomski studij :)

Glupa birokracija :D
Mr.Doe (napisa):
To je to! Ali, buduci si ti na financijskoj i dolazio si na predavanja, sigurno sve to znas... Laughing
samo sam odlučio javiti ovdje kako je to sve prošlo... To nije na kraju bilo TO... Nego sam to lijepo isprintao i odnio u referadu, ali su tete odbile to ovjeriti jer je očito da se radi o bolonjskoj verziji... Na kraju sam se lijepo vratio doma i morao tražiti profesora da mi pošalje to, ali i on mi je poslao istu ovu bolonjsku verziju... Na ponovni zahtjev mislim da sam dobio istu ovu verziju treći puta osim što nije bilo dijelova koji spominju bolonju tj. diplomski studij Smile

Glupa birokracija Very Happy



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 21:31 čet, 20. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm, a da li se možeš na neki način dokopati starog reda predavanja? takve stvari bi referada trebala imati, u svakom slučaju postoje negdje ;)
hm, a da li se možeš na neki način dokopati starog reda predavanja? takve stvari bi referada trebala imati, u svakom slučaju postoje negdje Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 16:16 pet, 21. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]samo sam odlučio javiti ovdje kako je to sve prošlo... To nije na kraju bilo TO... Nego sam to lijepo isprintao i odnio u referadu, ali su tete odbile to ovjeriti jer je očito da se radi o bolonjskoj verziji... Na kraju sam se lijepo vratio doma i morao tražiti profesora da mi pošalje to, ali i on mi je poslao istu ovu bolonjsku verziju... Na ponovni zahtjev mislim da sam dobio istu ovu verziju treći puta osim što nije bilo dijelova koji spominju bolonju tj. diplomski studij :)
[/quote]

Trazio si plan i program kolegija, ja sam ti rekao da on odgovara onom linku. Ja ti nisam rekao da to isprintas i bilo gdje predavas, a jedini razlog zasto nisi znao da je to bolonjska verzija, zato sto se nikad nisi pojavio na predavanjima ( na sto sam ja aludirao u prvom postu ), sto je tvoj problem. Sljedeci put nista necu pisati, pa se sam snalazi...
Toliko od mene na ovom topicu...
D4rk0 (napisa):
samo sam odlučio javiti ovdje kako je to sve prošlo... To nije na kraju bilo TO... Nego sam to lijepo isprintao i odnio u referadu, ali su tete odbile to ovjeriti jer je očito da se radi o bolonjskoj verziji... Na kraju sam se lijepo vratio doma i morao tražiti profesora da mi pošalje to, ali i on mi je poslao istu ovu bolonjsku verziju... Na ponovni zahtjev mislim da sam dobio istu ovu verziju treći puta osim što nije bilo dijelova koji spominju bolonju tj. diplomski studij Smile


Trazio si plan i program kolegija, ja sam ti rekao da on odgovara onom linku. Ja ti nisam rekao da to isprintas i bilo gdje predavas, a jedini razlog zasto nisi znao da je to bolonjska verzija, zato sto se nikad nisi pojavio na predavanjima ( na sto sam ja aludirao u prvom postu ), sto je tvoj problem. Sljedeci put nista necu pisati, pa se sam snalazi...
Toliko od mene na ovom topicu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 20:13 sub, 22. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"][quote="D4rk0"]samo sam odlučio javiti ovdje kako je to sve prošlo... To nije na kraju bilo TO... Nego sam to lijepo isprintao i odnio u referadu, ali su tete odbile to ovjeriti jer je očito da se radi o bolonjskoj verziji... Na kraju sam se lijepo vratio doma i morao tražiti profesora da mi pošalje to, ali i on mi je poslao istu ovu bolonjsku verziju... Na ponovni zahtjev mislim da sam dobio istu ovu verziju treći puta osim što nije bilo dijelova koji spominju bolonju tj. diplomski studij :)
[/quote]

Trazio si plan i program kolegija, ja sam ti rekao da on odgovara onom linku. Ja ti nisam rekao da to isprintas i bilo gdje predavas, a jedini razlog zasto nisi znao da je to bolonjska verzija, zato sto se nikad nisi pojavio na predavanjima ( na sto sam ja aludirao u prvom postu ), sto je tvoj problem. Sljedeci put nista necu pisati, pa se sam snalazi...
Toliko od mene na ovom topicu...[/quote]wow koji bahati post... mislim kao i onaj prvi...

a) pošto sam položio ispit mislim da znam što sam učio pa tako onda i znam da je to to gradivo jel...
b) nije istina da nisam znao da je bolonjska verzija jer ako pročitaš prvi post onda i vidiš da sam sam napisao da sam našao samo bolonjsku verziju...

Ne vidim čemu ovakav odnos prema meni... Niti sam postavio glupo pitanje, niti sam ikome učinio nešto nažao...

Što se tiče toga da referada treba to imati to je istina, ali nema. Nema uglavnom za niti jedan kolegij s financijske matematike takve podatke. Sve što postoji je staro (ne znam više koliko godina, ali očito je iz vremena kada još nije postojao smjer FPM).
Mr.Doe (napisa):
D4rk0 (napisa):
samo sam odlučio javiti ovdje kako je to sve prošlo... To nije na kraju bilo TO... Nego sam to lijepo isprintao i odnio u referadu, ali su tete odbile to ovjeriti jer je očito da se radi o bolonjskoj verziji... Na kraju sam se lijepo vratio doma i morao tražiti profesora da mi pošalje to, ali i on mi je poslao istu ovu bolonjsku verziju... Na ponovni zahtjev mislim da sam dobio istu ovu verziju treći puta osim što nije bilo dijelova koji spominju bolonju tj. diplomski studij Smile


Trazio si plan i program kolegija, ja sam ti rekao da on odgovara onom linku. Ja ti nisam rekao da to isprintas i bilo gdje predavas, a jedini razlog zasto nisi znao da je to bolonjska verzija, zato sto se nikad nisi pojavio na predavanjima ( na sto sam ja aludirao u prvom postu ), sto je tvoj problem. Sljedeci put nista necu pisati, pa se sam snalazi...
Toliko od mene na ovom topicu...
wow koji bahati post... mislim kao i onaj prvi...

a) pošto sam položio ispit mislim da znam što sam učio pa tako onda i znam da je to to gradivo jel...
b) nije istina da nisam znao da je bolonjska verzija jer ako pročitaš prvi post onda i vidiš da sam sam napisao da sam našao samo bolonjsku verziju...

Ne vidim čemu ovakav odnos prema meni... Niti sam postavio glupo pitanje, niti sam ikome učinio nešto nažao...

Što se tiče toga da referada treba to imati to je istina, ali nema. Nema uglavnom za niti jedan kolegij s financijske matematike takve podatke. Sve što postoji je staro (ne znam više koliko godina, ali očito je iz vremena kada još nije postojao smjer FPM).



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan