Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

MSDN AA - pomoć

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:48 pet, 14. 11. 2008    Naslov: MSDN AA - pomoć Citirajte i odgovorite

Ovako, skidam nešto preko msnd aa jučer navečer i sve ok, hoću danas nastaviti download i stalno dobivam:

Error Code: SDC00400
Unable to complete the download, which is typically caused by:

(a) an error in the configuration of the download package, usually due to a bad hosting location
(b) no Internet connection found
(c) Internet connection lost
(d) a firewall or proxy server between the client station and hosting location, or
(e) insufficient disk space to download.

Zna li netko u čemu je problem?
Ovako, skidam nešto preko msnd aa jučer navečer i sve ok, hoću danas nastaviti download i stalno dobivam:

Error Code: SDC00400
Unable to complete the download, which is typically caused by:

(a) an error in the configuration of the download package, usually due to a bad hosting location
(b) no Internet connection found
(c) Internet connection lost
(d) a firewall or proxy server between the client station and hosting location, or
(e) insufficient disk space to download.

Zna li netko u čemu je problem?


[Vrh]
Kruno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2003. (18:06:24)
Postovi: (7B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 29 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 14:09 pet, 14. 11. 2008    Naslov: Re: MSDN AA - pomoć Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ovako, skidam nešto preko msnd aa jučer navečer i sve ok, hoću danas nastaviti download i stalno dobivam:

Error Code: SDC00400
Unable to complete the download, which is typically caused by:

(a) an error in the configuration of the download package, usually due to a bad hosting location
(b) no Internet connection found
(c) Internet connection lost
(d) a firewall or proxy server between the client station and hosting location, or
(e) insufficient disk space to download.

Zna li netko u čemu je problem?[/quote]

Probaj pobrisati sve sto je prije skinuto i skidati sve ispocetka. Najvise sumnjam na ovo zadnje, da nema mjesta na disku.
Anonymous (napisa):
Ovako, skidam nešto preko msnd aa jučer navečer i sve ok, hoću danas nastaviti download i stalno dobivam:

Error Code: SDC00400
Unable to complete the download, which is typically caused by:

(a) an error in the configuration of the download package, usually due to a bad hosting location
(b) no Internet connection found
(c) Internet connection lost
(d) a firewall or proxy server between the client station and hosting location, or
(e) insufficient disk space to download.

Zna li netko u čemu je problem?


Probaj pobrisati sve sto je prije skinuto i skidati sve ispocetka. Najvise sumnjam na ovo zadnje, da nema mjesta na disku.



_________________
Kruno
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 14:13 pet, 14. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako sam i ja imao problema prije par mjeseci kad sam pokušavao skinuti Visual Studio 2005. Isti broj greške je bio.

Mislim da je uzrok ono pod (a). Vjerojatno je u downloader hardkodiran URL s kojeg se treba skinuti potrebni fajl, ali su u međuvremenu taj fajl maknuli s te lokacije. Ili nešto tog tipa.

Ja sam im slao upit u kojem sam opisao situaciju preko nekakvog formulara koji se može naći na MSDNAA sajtu, ali nisu mi ništa odgovorili. Nemam pojma jesu li u međuvremenu ispravili stvar... Preporučujem i tebi da napraviš to nakon što isključiš sve ostale moguće uzroke problema, čisto da im ukažeš na problem pa da možda nekom drugom poštediš živce. Softver nabavi na neki drugi način, a s MSDNAA pokupi serijski broj.

Eh, što ćeš, to je takva firma i to je takav softver. :sigh:
Tako sam i ja imao problema prije par mjeseci kad sam pokušavao skinuti Visual Studio 2005. Isti broj greške je bio.

Mislim da je uzrok ono pod (a). Vjerojatno je u downloader hardkodiran URL s kojeg se treba skinuti potrebni fajl, ali su u međuvremenu taj fajl maknuli s te lokacije. Ili nešto tog tipa.

Ja sam im slao upit u kojem sam opisao situaciju preko nekakvog formulara koji se može naći na MSDNAA sajtu, ali nisu mi ništa odgovorili. Nemam pojma jesu li u međuvremenu ispravili stvar... Preporučujem i tebi da napraviš to nakon što isključiš sve ostale moguće uzroke problema, čisto da im ukažeš na problem pa da možda nekom drugom poštediš živce. Softver nabavi na neki drugi način, a s MSDNAA pokupi serijski broj.

Eh, što ćeš, to je takva firma i to je takav softver. Uzdah...



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 14:29 pet, 14. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pokušao sam skidati ispočetka - isti error, pokušao sam skinuti nešto drugo s msdn aa pa opet isti error, mjesta na disku ima...svejedno hvala na savjetima, btw pokušavam skinuti vs 2005
pokušao sam skidati ispočetka - isti error, pokušao sam skinuti nešto drugo s msdn aa pa opet isti error, mjesta na disku ima...svejedno hvala na savjetima, btw pokušavam skinuti vs 2005


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:00 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo stiglo objašnjenje:

Dear MSDNAA customer,

Due to technical difficulties with downloading software, your Microsoft MSDNAA Software Center site is currently unavailable.

Microsoft is working diligently to resolve this issue.

We currently have no timeline for resolution but please be assured that this is a high priority for both Microsoft and e-academy, your MSDNAA provider.

We will keep you informed on the status.

We value you as a customer and appreciate your patience in this matter.

Thank you.
evo stiglo objašnjenje:

Dear MSDNAA customer,

Due to technical difficulties with downloading software, your Microsoft MSDNAA Software Center site is currently unavailable.

Microsoft is working diligently to resolve this issue.

We currently have no timeline for resolution but please be assured that this is a high priority for both Microsoft and e-academy, your MSDNAA provider.

We will keep you informed on the status.

We value you as a customer and appreciate your patience in this matter.

Thank you.


[Vrh]
Kruno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2003. (18:06:24)
Postovi: (7B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 29 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 9:58 pon, 17. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]Ja sam im slao upit u kojem sam opisao situaciju preko nekakvog formulara koji se može naći na MSDNAA sajtu, ali nisu mi ništa odgovorili. Nemam pojma jesu li u međuvremenu ispravili stvar... Preporučujem i tebi da napraviš to nakon što isključiš sve ostale moguće uzroke problema, čisto da im ukažeš na problem pa da možda nekom drugom poštediš živce. Softver nabavi na neki drugi način, a s MSDNAA pokupi serijski broj.[/quote]

Sto se tice tog mehanizma za prijavu problema, jedino sto to napravi je posalje mail nasem windows adminu Zarku, koji jedino moze administrirati korisnicke racune za pristup MSDN AA stranicama, a ne ljudima koji odrzavaju taj sustav.
Melkor (napisa):
Ja sam im slao upit u kojem sam opisao situaciju preko nekakvog formulara koji se može naći na MSDNAA sajtu, ali nisu mi ništa odgovorili. Nemam pojma jesu li u međuvremenu ispravili stvar... Preporučujem i tebi da napraviš to nakon što isključiš sve ostale moguće uzroke problema, čisto da im ukažeš na problem pa da možda nekom drugom poštediš živce. Softver nabavi na neki drugi način, a s MSDNAA pokupi serijski broj.


Sto se tice tog mehanizma za prijavu problema, jedino sto to napravi je posalje mail nasem windows adminu Zarku, koji jedino moze administrirati korisnicke racune za pristup MSDN AA stranicama, a ne ljudima koji odrzavaju taj sustav.



_________________
Kruno
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan