Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin usmenog (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 17:59 uto, 13. 1. 2009    Naslov: Termin usmenog Citirajte i odgovorite

Zanima me da li netko zna u kojim terminima će se održavati usmeni iz analize 3 (kod profesora Ungara) na ovom roku?
Zanima me da li netko zna u kojim terminima će se održavati usmeni iz analize 3 (kod profesora Ungara) na ovom roku?



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xxyy
Gost





PostPostano: 18:57 sub, 17. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bas bi bilo fer da se asistentica Petra Tadic napokon pojavi na faksu i negdje objavi svoj fiksni termin konzultacija (ili barem pocme odgovarati na mailove )t.d. mi koji zelimo poloziti MA3 mozemo i neke stare rokove pokupiti i pitati sto nam nije jasno.Naravno i da objavi termin usmenog iz analize za ovaj rok!
:roll: :x
Bas bi bilo fer da se asistentica Petra Tadic napokon pojavi na faksu i negdje objavi svoj fiksni termin konzultacija (ili barem pocme odgovarati na mailove )t.d. mi koji zelimo poloziti MA3 mozemo i neke stare rokove pokupiti i pitati sto nam nije jasno.Naravno i da objavi termin usmenog iz analize za ovaj rok!
Rolling Eyes Mad


[Vrh]
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 2:47 ned, 18. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="petrich"]Zanima me da li netko zna u kojim terminima će se održavati usmeni iz analize 3 (kod profesora Ungara) na ovom roku?[/quote]
Posalji mail profesoru, on ti uvijek odgovori kad je usmeni. Bez obzira dal samo želiš ići slušati ili moraš odgovarati. Znam, jer je tak sa mnom bilo.

[size=9][color=#999999]Added after 54 minutes:[/color][/size]

[quote="xxyy"]Bas bi bilo fer da se asistentica Petra Tadic napokon pojavi na faksu i negdje objavi svoj fiksni termin konzultacija (ili barem pocme odgovarati na mailove )t.d. mi koji zelimo poloziti MA3 mozemo i neke stare rokove pokupiti i pitati sto nam nije jasno.Naravno i da objavi termin usmenog iz analize za ovaj rok!
:roll: :x[/quote]
Evo nekoliko rokova kojih nema na netu!! Nema roka koji je bio u 4. mjesecu i nema rokova iz 9. mjeseca, jer sam do tada polozio MA3.
Stavio sam i rjesenje jednog zadatka plus rjesenje jednog citavog roka. Nadam se da pomogne!!
petrich (napisa):
Zanima me da li netko zna u kojim terminima će se održavati usmeni iz analize 3 (kod profesora Ungara) na ovom roku?

Posalji mail profesoru, on ti uvijek odgovori kad je usmeni. Bez obzira dal samo želiš ići slušati ili moraš odgovarati. Znam, jer je tak sa mnom bilo.

Added after 54 minutes:

xxyy (napisa):
Bas bi bilo fer da se asistentica Petra Tadic napokon pojavi na faksu i negdje objavi svoj fiksni termin konzultacija (ili barem pocme odgovarati na mailove )t.d. mi koji zelimo poloziti MA3 mozemo i neke stare rokove pokupiti i pitati sto nam nije jasno.Naravno i da objavi termin usmenog iz analize za ovaj rok!
Rolling Eyes Mad

Evo nekoliko rokova kojih nema na netu!! Nema roka koji je bio u 4. mjesecu i nema rokova iz 9. mjeseca, jer sam do tada polozio MA3.
Stavio sam i rjesenje jednog zadatka plus rjesenje jednog citavog roka. Nadam se da pomogne!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!



ma3rj25092007.pdf
 Description:

Download
 Filename:  ma3rj25092007.pdf
 Filesize:  64.89 KB
 Downloaded:  141 Time(s)


ma3pitanje1.pdf
 Description:

Download
 Filename:  ma3pitanje1.pdf
 Filesize:  27.88 KB
 Downloaded:  143 Time(s)


rokovi analiza 3.PDF
 Description:

Download
 Filename:  rokovi analiza 3.PDF
 Filesize:  709.25 KB
 Downloaded:  295 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xxyy
Gost





PostPostano: 20:53 pon, 19. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala ti puno za rokove!

Prof. Ungar kaze da su u srijedu u 14h usmeni .
Zanima me samo da li netko zna otprilike br. ljudi koji ce odgovarati?Vjerojatno pise na vratima profesora ali ja sutra nemami vremena skocit do faksa samo radi toga pa plizzzzz ako netko zna neka javi!
Hvala ti puno za rokove!

Prof. Ungar kaze da su u srijedu u 14h usmeni .
Zanima me samo da li netko zna otprilike br. ljudi koji ce odgovarati?Vjerojatno pise na vratima profesora ali ja sutra nemami vremena skocit do faksa samo radi toga pa plizzzzz ako netko zna neka javi!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan