Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni kod doc. Krcadinca (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:14 čet, 21. 1. 2010    Naslov: Usmeni kod doc. Krcadinca Citirajte i odgovorite

Na vratima ureda 304 objesen je raspored za usmene u koji se treba upisati. Za sada su ponudjeni ovi termini:

[b]ponedjeljak, 25.1. u 14 sati
utorak, 26.1. u 9, 10, 15 i 16 sati[/b]

Sljedeci tjedan objavit cu jos termina. Studenti koji preuzimaju ocjenu bez usmenog [b]ne upisuju se u raspored[/b], nego samo dolaze s indeksom u bilo kojem od navedenih termina.
Na vratima ureda 304 objesen je raspored za usmene u koji se treba upisati. Za sada su ponudjeni ovi termini:

ponedjeljak, 25.1. u 14 sati
utorak, 26.1. u 9, 10, 15 i 16 sati


Sljedeci tjedan objavit cu jos termina. Studenti koji preuzimaju ocjenu bez usmenog ne upisuju se u raspored, nego samo dolaze s indeksom u bilo kojem od navedenih termina.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 15:43 sub, 23. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko termina ce biti ukupno (moze i cca. tipa zadnji tjedan u ovom i prvi u sl. mjesecu )? (jedan dan racunam kao jedan termin, dakle za sad su objavljena 2 termina; 25. i 26.)

Da li postoji popravni usmeni i ako postoji ima li neki period koji mora proci izmedju 2 izlaska ili mogu oba roka "spucati" u 2 dana?
Koliko termina ce biti ukupno (moze i cca. tipa zadnji tjedan u ovom i prvi u sl. mjesecu )? (jedan dan racunam kao jedan termin, dakle za sad su objavljena 2 termina; 25. i 26.)

Da li postoji popravni usmeni i ako postoji ima li neki period koji mora proci izmedju 2 izlaska ili mogu oba roka "spucati" u 2 dana?



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:23 sub, 23. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U ponedjeljak ili utorak objavit cu termine za sljedeci tjedan. Za onaj tjedan iza zbilja jos ne znam. Za popravni usmeni dogovorit cemo se na usmenom, ako bude potrebno.
U ponedjeljak ili utorak objavit cu termine za sljedeci tjedan. Za onaj tjedan iza zbilja jos ne znam. Za popravni usmeni dogovorit cemo se na usmenom, ako bude potrebno.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 18:10 sub, 23. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Malo sam se zgubil u ovim tjednima :oops:

Koliko tjedana ce trajati usmeni? 2tj?
Malo sam se zgubil u ovim tjednima Embarassed

Koliko tjedana ce trajati usmeni? 2tj?



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:12 ned, 24. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, ovo su preostali termini:

[b]srijeda, 27.1. u 9 i u 10 sati
cetvrtak, 28.1. u 13 i u 14 sati
petak, 29.1. u 10 i u 11 sati.[/b]

Studente koji su se zapisali za ponedjeljak ili utorak izvan tablice molim da se ponovo zapisu u nekom od slobodnih termina.
Evo, ovo su preostali termini:

srijeda, 27.1. u 9 i u 10 sati
cetvrtak, 28.1. u 13 i u 14 sati
petak, 29.1. u 10 i u 11 sati.


Studente koji su se zapisali za ponedjeljak ili utorak izvan tablice molim da se ponovo zapisu u nekom od slobodnih termina.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
meda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2010. (09:29:23)
Postovi: (A0)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 22:03 ned, 24. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

čemu popravni usmeni?? što nije da ako skupimo 0 bodova na usmenom imamo ocjenu koju bi imali prije usmenog?
čemu popravni usmeni?? što nije da ako skupimo 0 bodova na usmenom imamo ocjenu koju bi imali prije usmenog?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bekse
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 11. 2009. (18:19:09)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 22:27 ned, 24. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa može se dogoditi da je nekome broj bodova na kolokvijima veći ili jednak 35 i broj bodova na blicevima veći ili jednak 5 što mu zajedno daje pravo izlaska na usmeni, a da ukupno nema preko 50 bodova pa su mu bodovi s usmenog potrebni za prolazak kolegija. Mislim da se popravni usmeni odnosi na te slučajeve.
Pa može se dogoditi da je nekome broj bodova na kolokvijima veći ili jednak 35 i broj bodova na blicevima veći ili jednak 5 što mu zajedno daje pravo izlaska na usmeni, a da ukupno nema preko 50 bodova pa su mu bodovi s usmenog potrebni za prolazak kolegija. Mislim da se popravni usmeni odnosi na te slučajeve.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:38 ned, 24. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tocnije, njima(nama) 17 nam se to dogodilo. Imamo preko 35bodova na kolokvijima, preko 5 iz bliceva i par bodova smo ispod 50 ilitiga prolaza.
Tocnije, njima(nama) 17 nam se to dogodilo. Imamo preko 35bodova na kolokvijima, preko 5 iz bliceva i par bodova smo ispod 50 ilitiga prolaza.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bekse
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 11. 2009. (18:19:09)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 15:45 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo danas su krenuli usmeni.
Neka od pitanja su:
- osnovni teorem algebre i u vezi s tim dokaz da se svaki polinom st>=1 može zapisati kao produkt linearnih faktora
- Bezoutov teorem
- osnovni teorem o simetričnim polinomima u 2 varijable i ponešto o elementarnim simetričnim polinomima
- dokaz da je cardP(S)>cardS

Profesor je zbilja korektan i nemate se razloga bojati. Dok sam ja bio tamo svi smo dobili ocjenu za koju smo odgovarali.
Evo danas su krenuli usmeni.
Neka od pitanja su:
- osnovni teorem algebre i u vezi s tim dokaz da se svaki polinom st>=1 može zapisati kao produkt linearnih faktora
- Bezoutov teorem
- osnovni teorem o simetričnim polinomima u 2 varijable i ponešto o elementarnim simetričnim polinomima
- dokaz da je cardP(S)>cardS

Profesor je zbilja korektan i nemate se razloga bojati. Dok sam ja bio tamo svi smo dobili ocjenu za koju smo odgovarali.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:05 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bekse"]Profesor je zbilja korektan i nemate se razloga bojati.[/quote]

Ima, ima! :eating:
[size=7](sorry, bekse, moramo ih malo motivirati na ucenje...)[/size]

[quote="bekse"]Dok sam ja bio tamo svi smo dobili ocjenu za koju smo odgovarali.[/quote]

To je zato sto ste svi marljivo ucili za te ocjene :bookworm:
bekse (napisa):
Profesor je zbilja korektan i nemate se razloga bojati.


Ima, ima! #Eating smiley
(sorry, bekse, moramo ih malo motivirati na ucenje...)

bekse (napisa):
Dok sam ja bio tamo svi smo dobili ocjenu za koju smo odgovarali.


To je zato sto ste svi marljivo ucili za te ocjene Bookworm



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 18:30 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="bekse"]Profesor je zbilja korektan i nemate se razloga bojati.[/quote]

Ima, ima! :eating:
[size=7](sorry, bekse, moramo ih malo motivirati na ucenje...)[/size]

[quote="bekse"]Dok sam ja bio tamo svi smo dobili ocjenu za koju smo odgovarali.[/quote]

To je zato sto ste svi marljivo ucili za te ocjene :bookworm:[/quote]
hehe :D
mene zanima da li treba vise paznje posvetit onom djelu gradiva koje je bilo u kolokviju koji smo losje napisali ili?
krcko (napisa):
bekse (napisa):
Profesor je zbilja korektan i nemate se razloga bojati.


Ima, ima! #Eating smiley
(sorry, bekse, moramo ih malo motivirati na ucenje...)

bekse (napisa):
Dok sam ja bio tamo svi smo dobili ocjenu za koju smo odgovarali.


To je zato sto ste svi marljivo ucili za te ocjene Bookworm

hehe Very Happy
mene zanima da li treba vise paznje posvetit onom djelu gradiva koje je bilo u kolokviju koji smo losje napisali ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ajaxcy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2009. (17:58:37)
Postovi: (77)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 19:33 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Krcko naš si idol!!!!
Krcko naš si idol!!!!



_________________
Give me a place to stand, and I will move the earth.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anci90
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2009. (14:07:29)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:58 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nas je danas sve pitao gradivo iz drugog kolokvija, a svima je taj bio losiji...Pa onda valjda pita slabiji kolokvij :D
i kasnije je jos pitao injekciju,surjekciju,bijekciju,inverz i teorem o cjelobrojnim nultockama+dokaz..
Nas je danas sve pitao gradivo iz drugog kolokvija, a svima je taj bio losiji...Pa onda valjda pita slabiji kolokvij Very Happy
i kasnije je jos pitao injekciju,surjekciju,bijekciju,inverz i teorem o cjelobrojnim nultockama+dokaz..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 14:11 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neka od danasnjih pitanja...

Što je: injekcija, surjekcija, polinom, kartezijev produkt, osnovni teorem aritmetike 8) , skupovna razlika, bezoutov teorem, nulpolinom, relacija ekvivalencije, cardS<=cardP(s) i to je to kaj mi zasad pada na pamet.

Ak razumijete gradivo slobodno bez ikakvog straha dodjite odgovarati. Nista ne morate u slovo (brojku :D ) znati na pamet, dovoljna je da imate pravu ideju i da se ne pojavite ko neki tukci.

Ako se ne varam prva 4 pitanja su bila za 2 a ostala za neku visu ocjenu. Ako odgovarate za 2 i fali vam malo bodova pitanja su lagana i jednostavna, stovise, zdravoseljacka. Za visu ocijenu ipak treba neke stvari znati ali nista sto niste barem culi na predavanju.

Od 7 studenata 6toro su otisli sa smjeskom na licu a jednog je dotuklo pitanje "Što je polinom?". Falabogu mene nije dopalo to pitanje :oops:

:dabar: rulz :w00t:
Neka od danasnjih pitanja...

Što je: injekcija, surjekcija, polinom, kartezijev produkt, osnovni teorem aritmetike Cool , skupovna razlika, bezoutov teorem, nulpolinom, relacija ekvivalencije, cardS<=cardP(s) i to je to kaj mi zasad pada na pamet.

Ak razumijete gradivo slobodno bez ikakvog straha dodjite odgovarati. Nista ne morate u slovo (brojku Very Happy ) znati na pamet, dovoljna je da imate pravu ideju i da se ne pojavite ko neki tukci.

Ako se ne varam prva 4 pitanja su bila za 2 a ostala za neku visu ocjenu. Ako odgovarate za 2 i fali vam malo bodova pitanja su lagana i jednostavna, stovise, zdravoseljacka. Za visu ocijenu ipak treba neke stvari znati ali nista sto niste barem culi na predavanju.

Od 7 studenata 6toro su otisli sa smjeskom na licu a jednog je dotuklo pitanje "Što je polinom?". Falabogu mene nije dopalo to pitanje Embarassed

Dabar rulz w00t!



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan