Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored za usmeni kod prof. Primca
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
woodstock
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2006. (23:52:04)
Postovi: (99)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 28 - 10

PostPostano: 11:21 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Raspored za usmeni kod prof. Primca Citirajte i odgovorite

S obzirom da mislim da se većini nas ne sviđa ideja da dođemo na faks u 10 h i provedemo dan pred vratima kabineta, čekajući red, možda se mi uspijemo ovdje dogovoriti nešto konkretnije. Profesoru je očito svejedno kojim redoslijedom idemo...
Moj prijedlog, nešto slično kao za odj, za svaki sat maksimalno 4 ljudi koji bi odgovarali (a ne samo došli po ocjenu). Oni koji bi došli po ocjenu nek dođu kad im odgovara...ili možda da se dogovorimo tu da se po ocjenu dolazi 10-11h, a od 11h oni koji zaista misle odgovarat.
Pa, po principu "tko prvi" predlažem da se ovdje izjasnite kad bi vama odgovaralo pa da napravimo neku tablicu.

meni bi najbolje odgovaralo u 12h (jer dugo putujem, pa da ne moram baš ustat u ranu zoru)
S obzirom da mislim da se većini nas ne sviđa ideja da dođemo na faks u 10 h i provedemo dan pred vratima kabineta, čekajući red, možda se mi uspijemo ovdje dogovoriti nešto konkretnije. Profesoru je očito svejedno kojim redoslijedom idemo...
Moj prijedlog, nešto slično kao za odj, za svaki sat maksimalno 4 ljudi koji bi odgovarali (a ne samo došli po ocjenu). Oni koji bi došli po ocjenu nek dođu kad im odgovara...ili možda da se dogovorimo tu da se po ocjenu dolazi 10-11h, a od 11h oni koji zaista misle odgovarat.
Pa, po principu "tko prvi" predlažem da se ovdje izjasnite kad bi vama odgovaralo pa da napravimo neku tablicu.

meni bi najbolje odgovaralo u 12h (jer dugo putujem, pa da ne moram baš ustat u ranu zoru)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 15:21 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobra ti je ideja, al ne možemo se mi baš dogovarat ne forumu jer, šta je s ljudima koji ne zalaze na forum?
(inače, meni bi oko podne bilo skroz ok:))
dobra ti je ideja, al ne možemo se mi baš dogovarat ne forumu jer, šta je s ljudima koji ne zalaze na forum?
(inače, meni bi oko podne bilo skroz ok:))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
woodstock
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2006. (23:52:04)
Postovi: (99)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 28 - 10

PostPostano: 15:34 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa bit će naravno i padobranaca...al sigurno manje nego da se ništa ne dogovorimo...
pa bit će naravno i padobranaca...al sigurno manje nego da se ništa ne dogovorimo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 15:36 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da puno ljudi planira ici sutra na pismeni... :neznam:
Mislim da puno ljudi planira ici sutra na pismeni... Ja to stvarno ne znam



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Christina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 07. 2005. (13:52:36)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 10:20 čet, 26. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja planiram na usmeni :shock: , doći ću u 10 h jer ne vjerujem da će nas biti toliko da moramo složiti raspored.
Ja planiram na usmeni Shocked , doći ću u 10 h jer ne vjerujem da će nas biti toliko da moramo složiti raspored.



_________________
Ako ti je mozak previše na paši, pazi da ne postaneš ovca...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
woodstock
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2006. (23:52:04)
Postovi: (99)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 28 - 10

PostPostano: 11:55 čet, 26. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, izgleda da ništa od mog plana...jer ako nas je zaista tako malo za odgovarat, a recimo da 15% ljudi ne dolazi na forum...opet ćemo biti gotovi do 12h...
hvala na pokušaju... :)
da, izgleda da ništa od mog plana...jer ako nas je zaista tako malo za odgovarat, a recimo da 15% ljudi ne dolazi na forum...opet ćemo biti gotovi do 12h...
hvala na pokušaju... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
addriana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2008. (15:05:39)
Postovi: (28)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 13:11 pet, 27. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel usmeni u ponedjeljak također u sobi 101?
Jel usmeni u ponedjeljak također u sobi 101?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
garbica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2007. (00:24:08)
Postovi: (D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: otok sreće...

PostPostano: 12:21 uto, 3. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel netko možda zna postoji li još koji termin za upis ocjene kod prof. Primca budući da sam bila bolesna, a profesor mi ne odgovara na mail (
Jel netko možda zna postoji li još koji termin za upis ocjene kod prof. Primca budući da sam bila bolesna, a profesor mi ne odgovara na mail Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 16:39 sri, 4. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="garbica"]Jel netko možda zna postoji li još koji termin za upis ocjene kod prof. Primca budući da sam bila bolesna, a profesor mi ne odgovara na mail :([/quote]

Ako studentice Iva Kasum, Ana Martinčić, Danijela Jurina, Jelena Baranović, Zrinka Božić, Ana Kralj i Tamara Mlinar žele upisati ocjene kod prof. M. Primca iz kolegija "Vektorski prostori" na temelju uspjeha na kolokvijima, onda to moraju do petka 6. ožujka (jer do tada moraju biti zatvorene ispitne liste).
Prof. Mirko Primc
garbica (napisa):
Jel netko možda zna postoji li još koji termin za upis ocjene kod prof. Primca budući da sam bila bolesna, a profesor mi ne odgovara na mail Sad


Ako studentice Iva Kasum, Ana Martinčić, Danijela Jurina, Jelena Baranović, Zrinka Božić, Ana Kralj i Tamara Mlinar žele upisati ocjene kod prof. M. Primca iz kolegija "Vektorski prostori" na temelju uspjeha na kolokvijima, onda to moraju do petka 6. ožujka (jer do tada moraju biti zatvorene ispitne liste).
Prof. Mirko Primc


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan