Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Trazi se udomitelj (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:33 sri, 11. 3. 2009    Naslov: Trazi se udomitelj Citirajte i odgovorite

koji se obvezuje truditi se oko:[list]
[*] hranjenja :kitty:
[*] izvadjanja u setnju :slon:
[*] timarenja :hrcak:
[*] igranja :sheep:
[*] nadasve korektno se ponasati i ophoditi :horsie:
sa jednim malim webom koji je prilicno zamro, a ja nemam ideje niti vremena kako ga ozivjeti jerbo me vise nema negoli me ima na faxu.... :sigh:[/list:u]

[b]Olitiga - trazi se novi webmaster za [url=http://web.studenti.math.hr]web.studenti.math.hr[/url][/b] :D

Pozeljno je da osoba nije tek upala na fax (jelte, da ipak zna sto se s ovim svijetom dogadja) i nema namjeru uskoro pobjeci s njega :D (da ne bi ubogi stvor opet ubrzo morao na udomljavanje)

[b]pogodnosti?[/b][list]
[*]naknade nema :lol:
[*]spama rekla bih da nema :g:
[*]dobijate na koristenje neponovljivu email adresu webmaster na student.math.hr :bow:
[*]imate mogucnost malo se gubiti po raznim direktorijima :D
[*]dozivjet cete vjecnu slavu :bis:
[*]dobit cete barem jednu ponudu sa cijenom za izradu weba :D
[*]mogucnost predstavljati se kao webmaster, pogotovo ako zicate raspored za staviti ga na web prije nego dodje na sluzbeni web :lol:
[/list:u]

Onaj tko zeli biti webmaster (nekako sumnjam da cete se polomiti od kandidatura pa da cu ja sad morati raditi neki izbor :lol:) - neka mi se javi, pa dogovorimo primopredaju :g:
Moze na PM ovdje, moze na mejl [i]nesi[/i] ili [i]webmaster[/i] :g: na studentu :g:

Odgovornost na vama je "samo" :) biti korektan i u ponasati se skladu sa zdravim razumom i ne sramotiti sebe i instituciju cije resurse koristite - tako nesto ste ionako potpisali prilikom otvaranja accounta na studentu :)

Ajde, navalite, jos malo pa nestalo :D
Rok prijave? Cim prije - to bolje :)
Sad je idealno vrijeme, semestar je tek poceo, jos nema guzve oko kolokvija - taman vrijeme za malo se igrati :g:
koji se obvezuje truditi se oko:

  • hranjenja Mače...
  • izvadjanja u setnju Slon, ali ne rozi
  • timarenja Hrcak
  • igranja Ovca skace preko shtrika
  • nadasve korektno se ponasati i ophoditi Djihaaaa!
    sa jednim malim webom koji je prilicno zamro, a ja nemam ideje niti vremena kako ga ozivjeti jerbo me vise nema negoli me ima na faxu.... Uzdah...


Olitiga - trazi se novi webmaster za web.studenti.math.hr Very Happy

Pozeljno je da osoba nije tek upala na fax (jelte, da ipak zna sto se s ovim svijetom dogadja) i nema namjeru uskoro pobjeci s njega Very Happy (da ne bi ubogi stvor opet ubrzo morao na udomljavanje)

pogodnosti?

  • naknade nema Laughing
  • spama rekla bih da nema Mr. Green
  • dobijate na koristenje neponovljivu email adresu webmaster na student.math.hr I bow before you
  • imate mogucnost malo se gubiti po raznim direktorijima Very Happy
  • dozivjet cete vjecnu slavu Bis, bis!
  • dobit cete barem jednu ponudu sa cijenom za izradu weba Very Happy
  • mogucnost predstavljati se kao webmaster, pogotovo ako zicate raspored za staviti ga na web prije nego dodje na sluzbeni web Laughing


Onaj tko zeli biti webmaster (nekako sumnjam da cete se polomiti od kandidatura pa da cu ja sad morati raditi neki izbor Laughing) - neka mi se javi, pa dogovorimo primopredaju Mr. Green
Moze na PM ovdje, moze na mejl nesi ili webmaster Mr. Green na studentu Mr. Green

Odgovornost na vama je "samo" Smile biti korektan i u ponasati se skladu sa zdravim razumom i ne sramotiti sebe i instituciju cije resurse koristite - tako nesto ste ionako potpisali prilikom otvaranja accounta na studentu Smile

Ajde, navalite, jos malo pa nestalo Very Happy
Rok prijave? Cim prije - to bolje Smile
Sad je idealno vrijeme, semestar je tek poceo, jos nema guzve oko kolokvija - taman vrijeme za malo se igrati Mr. Green


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:07 pet, 20. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK, proslo je vec 9 dana, javilo se dvoje. Ukoliko ima jos zainteresiranih, neka se jave do kraja ovog tjedna, da mozemo dogovoriti tijek akcije :D
OK, proslo je vec 9 dana, javilo se dvoje. Ukoliko ima jos zainteresiranih, neka se jave do kraja ovog tjedna, da mozemo dogovoriti tijek akcije Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:58 uto, 7. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Udomitelj pronadjen :veselje:

(ja senilni zaboravio to javiti ranije)
Udomitelj pronadjen Veseljeeeee!

(ja senilni zaboravio to javiti ranije)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan