Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Nadoknada za grupu A-H
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 15:11 pon, 6. 4. 2009    Naslov: Nadoknada za grupu A-H Citirajte i odgovorite

Nadoknada iz KOMPLEKSNE ANALIZE za grupu A-H ce se odrzati u cetvtak 9.4. od 14 do 16 sati u prostoriji 201. (Rekli ste da imate nadoknadu iz MMF-a u istom treminu, ali tek 16.4. pa bi ovaj termin trebao biti ok).

Ana Prlic
Nadoknada iz KOMPLEKSNE ANALIZE za grupu A-H ce se odrzati u cetvtak 9.4. od 14 do 16 sati u prostoriji 201. (Rekli ste da imate nadoknadu iz MMF-a u istom treminu, ali tek 16.4. pa bi ovaj termin trebao biti ok).

Ana Prlic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 18:20 pon, 8. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada ce biti nadoknada za grupu [A-H]? Nisam dobro cuo asistenticu Prlic, cini mi se da je rekla da ce biti ove srijede... :)
Kada ce biti nadoknada za grupu [A-H]? Nisam dobro cuo asistenticu Prlic, cini mi se da je rekla da ce biti ove srijede... Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 8:24 uto, 9. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nadoknada ce se odrzati danas u 14 sati, ukoliko bude slobodnih prostorija. Zavrsili smo s gradivom, ali htjela bih da jos malo vjezbamo zadatke. Ako ne bude slobodnih prostorija, onda nista od toga za sada. Na zalost, sljedeci tjedan sam na konferenciji, a ovaj tjedan u cetvrtak i petak nemate nista, a u srijedu ja ne mogu.


Ana Prlic
Nadoknada ce se odrzati danas u 14 sati, ukoliko bude slobodnih prostorija. Zavrsili smo s gradivom, ali htjela bih da jos malo vjezbamo zadatke. Ako ne bude slobodnih prostorija, onda nista od toga za sada. Na zalost, sljedeci tjedan sam na konferenciji, a ovaj tjedan u cetvrtak i petak nemate nista, a u srijedu ja ne mogu.


Ana Prlic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grrrga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2006. (12:15:43)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 14:12 uto, 9. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li moguce da, ako necemo moci dogovoriti termin za odradu, ostavite u skriptarnici sto ste mislili da rijesimo, pa da si mi kopiramo? :)
je li moguce da, ako necemo moci dogovoriti termin za odradu, ostavite u skriptarnici sto ste mislili da rijesimo, pa da si mi kopiramo? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:38 uto, 9. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="AnaP"]Nadoknada ce se odrzati danas u 14 sati, ukoliko bude slobodnih prostorija. Zavrsili smo s gradivom, ali htjela bih da jos malo vjezbamo zadatke. Ako ne bude slobodnih prostorija, onda nista od toga za sada. Na zalost, sljedeci tjedan sam na konferenciji, a ovaj tjedan u cetvrtak i petak nemate nista, a u srijedu ja ne mogu.


Ana Prlic[/quote]

Da li se ta nadoknada održala danas?
AnaP (napisa):
Nadoknada ce se odrzati danas u 14 sati, ukoliko bude slobodnih prostorija. Zavrsili smo s gradivom, ali htjela bih da jos malo vjezbamo zadatke. Ako ne bude slobodnih prostorija, onda nista od toga za sada. Na zalost, sljedeci tjedan sam na konferenciji, a ovaj tjedan u cetvrtak i petak nemate nista, a u srijedu ja ne mogu.


Ana Prlic


Da li se ta nadoknada održala danas?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 16:12 uto, 9. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije. Nije bilo ucione. :(
Nije. Nije bilo ucione. Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 19:18 uto, 9. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas, na zalost, nije bilo slobodnih prostorija u tom teminu. Stavit cemo te zadatke ovih dana na net pa ih doma mozete pokusati rijesiti za zadacu. Ako negdje zapnete mozemo onaj utorak ili srijedu prije kolokvija (kolokvij je 26. 6. ako se ne varam) odrzati nekakve konzultacije. Uglavnom, s gradivom smo zavrsili, samo ste je onaj zadnji tip integrala bio objasnjen malo na brzinu. :(


Ana Prlic
Danas, na zalost, nije bilo slobodnih prostorija u tom teminu. Stavit cemo te zadatke ovih dana na net pa ih doma mozete pokusati rijesiti za zadacu. Ako negdje zapnete mozemo onaj utorak ili srijedu prije kolokvija (kolokvij je 26. 6. ako se ne varam) odrzati nekakve konzultacije. Uglavnom, s gradivom smo zavrsili, samo ste je onaj zadnji tip integrala bio objasnjen malo na brzinu. Sad


Ana Prlic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 9:33 ned, 14. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U attachmentu su zadaci koje sam planirala raditi za zadnji sat. Probajte ih rijesiti pa ako zapnete, pitajte.


Ana Prlic
U attachmentu su zadaci koje sam planirala raditi za zadnji sat. Probajte ih rijesiti pa ako zapnete, pitajte.


Ana Prlic





ka_zadaca.pdf
 Description:

Download
 Filename:  ka_zadaca.pdf
 Filesize:  24.91 KB
 Downloaded:  201 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan