Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zašto smo u neznanju

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Miha Keber
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2006. (20:16:56)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 12 - 14

PostPostano: 12:48 ned, 2. 11. 2008    Naslov: Zašto smo u neznanju Citirajte i odgovorite

Gde je raspored kolokvija , zašto nas držite u neznanju , ovo je kaos
Gde je raspored kolokvija , zašto nas držite u neznanju , ovo je kaos


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 13:04 ned, 2. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

čini mi se prije da je u pitanju neznanje autora topica, s obzirom da je kalendar nastave objavljen [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=306]OVDJE[/url].....a mislim da je posve svejedno u kojem su tocno terminu kolokviji ako se redovito ide na predavanja. ;)
čini mi se prije da je u pitanju neznanje autora topica, s obzirom da je kalendar nastave objavljen OVDJE.....a mislim da je posve svejedno u kojem su tocno terminu kolokviji ako se redovito ide na predavanja. Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:31 pon, 3. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

definitivno nije svejedno koji je raspored 7 kolokvija u 2 tjedna... bez obzira sto se ide redovito na sva predavanja i vjezbe i sto se naravno mora redovito ucit.
i nije ok da 2 tjedna prije jos uvijek nema rasporeda....
definitivno nije svejedno koji je raspored 7 kolokvija u 2 tjedna... bez obzira sto se ide redovito na sva predavanja i vjezbe i sto se naravno mora redovito ucit.
i nije ok da 2 tjedna prije jos uvijek nema rasporeda....


[Vrh]
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 13:44 pon, 3. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

raspored bi trebao sastaviti prodekan za nastavu, buduci da je nedavno na tu duznost dosao novi covjek dajte malo vremena.
raspored bi trebao sastaviti prodekan za nastavu, buduci da je nedavno na tu duznost dosao novi covjek dajte malo vremena.



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 14:57 pon, 3. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok,lakse je planirat sve kad znamo raspored kolokvija, al situacija je takva da je eto tek sad slozen, vrlo brzo ce bit na netu... Jos samo treba par sitnica srediti...
Za druge kol vrijedi copy-paste prvih...
Jos malo strpljenja ;)
Ok,lakse je planirat sve kad znamo raspored kolokvija, al situacija je takva da je eto tek sad slozen, vrlo brzo ce bit na netu... Jos samo treba par sitnica srediti...
Za druge kol vrijedi copy-paste prvih...
Jos malo strpljenja Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:29 sub, 25. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije baš vezano za ovu temu, no nadam se da će mi netko odgovoriti, nisam već dugo bio na faksu.
Jel zna tko je li Jakšetić još drži slučajne? Tražio sam ga na stranici faksa među zaposlenicima pa ga nema, a skužio sam da nema i još nekih asistenata (npr. Kovača, Bujanovića...) pa jel taj popis uopće važeći ili su svi pobjegli s faksa? :lol:
Nije baš vezano za ovu temu, no nadam se da će mi netko odgovoriti, nisam već dugo bio na faksu.
Jel zna tko je li Jakšetić još drži slučajne? Tražio sam ga na stranici faksa među zaposlenicima pa ga nema, a skužio sam da nema i još nekih asistenata (npr. Kovača, Bujanovića...) pa jel taj popis uopće važeći ili su svi pobjegli s faksa? Laughing


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan