Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

marušić vs. drmać
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Manfish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2004. (23:41:26)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:55 pon, 2. 2. 2004    Naslov: marušić vs. drmać Citirajte i odgovorite

nego ovako imam jedno pitanje...pa nek mi odgovori ko' može...na popisu ljudi koji mogu pristupit usmenom ispitu su neki ljudi kod prof. Drmaća a slušali su kolegij kod prof.Marušića ... pa sad dal' se radi o nekoj grešci ili ... ? :?:
nego ovako imam jedno pitanje...pa nek mi odgovori ko' može...na popisu ljudi koji mogu pristupit usmenom ispitu su neki ljudi kod prof. Drmaća a slušali su kolegij kod prof.Marušića ... pa sad dal' se radi o nekoj grešci ili ... ? Question



_________________
Blooorb
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 0:27 uto, 3. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A di je taj popis?
A di je taj popis?



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:54 uto, 3. 2. 2004    Naslov: Re: marušić vs. drmać Citirajte i odgovorite

[quote="Manfish"]nego ovako imam jedno pitanje...pa nek mi odgovori ko' može...na popisu ljudi koji mogu pristupit usmenom ispitu su neki ljudi kod prof. Drmaća a slušali su kolegij kod prof.Marušića ... pa sad dal' se radi o nekoj grešci ili ... ? :?:[/quote]

Popise slaze ISVU prema tome kako je kome dodijeljeno (valjda prema slovu u abecedi ili tako nekako) i nema veze s time kod koga je tko slushao. :shock: Dakle, [i]it's not a bug; it's a feature![/i] :shock: :shock: :shock:

Da li se tu stogod moze... :? Tesko... Profesori su definitivno bolja adresa od ovog Foruma... :) Vjerojatno ovisi i o tome koliko takvih "slucajeva" ima. ;)
Manfish (napisa):
nego ovako imam jedno pitanje...pa nek mi odgovori ko' može...na popisu ljudi koji mogu pristupit usmenom ispitu su neki ljudi kod prof. Drmaća a slušali su kolegij kod prof.Marušića ... pa sad dal' se radi o nekoj grešci ili ... ? Question


Popise slaze ISVU prema tome kako je kome dodijeljeno (valjda prema slovu u abecedi ili tako nekako) i nema veze s time kod koga je tko slushao. Shocked Dakle, it's not a bug; it's a feature! Shocked Shocked Shocked

Da li se tu stogod moze... Confused Tesko... Profesori su definitivno bolja adresa od ovog Foruma... Smile Vjerojatno ovisi i o tome koliko takvih "slucajeva" ima. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 9:56 uto, 3. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li biti raspored za usmeni postavljen na netu? Budući da nisam iz Zagreba, nije mi svejedno ako moram dolaziti samo da vidim kad ću imati usmeni!
Hoće li biti raspored za usmeni postavljen na netu? Budući da nisam iz Zagreba, nije mi svejedno ako moram dolaziti samo da vidim kad ću imati usmeni!



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:13 uto, 3. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Perosito"]Hoće li biti raspored za usmeni postavljen na netu? Budući da nisam iz Zagreba, nije mi svejedno ako moram dolaziti samo da vidim kad ću imati usmeni![/quote]

PMaj mi kako se zoves, pa cu pogledati kad imas usmeni... 8)
Perosito (napisa):
Hoće li biti raspored za usmeni postavljen na netu? Budući da nisam iz Zagreba, nije mi svejedno ako moram dolaziti samo da vidim kad ću imati usmeni!


PMaj mi kako se zoves, pa cu pogledati kad imas usmeni... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Manfish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2004. (23:41:26)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:29 uto, 3. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

zahvaljujem na pomoći
zahvaljujem na pomoći



_________________
Blooorb
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 22:08 uto, 3. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ime mi je Petar Sopek i spadam pod one koji su kolokvirali (50 od 100 8) ). Zahvaljujem unaprijed na pomoći!
Ime mi je Petar Sopek i spadam pod one koji su kolokvirali (50 od 100 Cool ). Zahvaljujem unaprijed na pomoći!



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:53 sri, 4. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Perosito"]Ime mi je Petar Sopek i spadam pod one koji su kolokvirali (50 od 100 8) ). Zahvaljujem unaprijed na pomoći![/quote]

:pm:

(U [i]Private Messageu[/i] te ceka odgovor ;))
Perosito (napisa):
Ime mi je Petar Sopek i spadam pod one koji su kolokvirali (50 od 100 Cool ). Zahvaljujem unaprijed na pomoći!


Poziv za preseljenje u Private Message

(U Private Messageu te ceka odgovor Wink)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pingvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (19:54:15)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:10 sri, 4. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

:pm:
[/quote]

hmmm, ovaj PM mi je nekako dvosmislen ;) bez obzira sto u zagradi dolje sitno pise objasnjenje...ne mogu se oteti dojmu da je to trebalo nesto drugo znaciti...a ne Private Message :lol:
vsego (napisa):


Poziv za preseljenje u Private Message


hmmm, ovaj PM mi je nekako dvosmislen Wink bez obzira sto u zagradi dolje sitno pise objasnjenje...ne mogu se oteti dojmu da je to trebalo nesto drugo znaciti...a ne Private Message Laughing



_________________
>> Feel the power of the penguin <<
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan