Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sati
Gost





PostPostano: 15:48 sri, 17. 6. 2009    Naslov: usmeni Citirajte i odgovorite

posto je prošle godine bilo moguce uzeti ocjenu bez odgovaranja na usmenom ako smo iz kolokvija i zadaca sakupili 80 i vise bodova, zanima me vrijedi li to i ove godine?
posto je prošle godine bilo moguce uzeti ocjenu bez odgovaranja na usmenom ako smo iz kolokvija i zadaca sakupili 80 i vise bodova, zanima me vrijedi li to i ove godine?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 18:58 sri, 17. 6. 2009    Naslov: Re: usmeni Citirajte i odgovorite

[quote="sati"]posto je prošle godine bilo moguce uzeti ocjenu bez odgovaranja na usmenom ako smo iz kolokvija i zadaca sakupili 80 i vise bodova, zanima me vrijedi li to i ove godine?[/quote]
Vrijedi.
Tko ne zeli odgovarati na zavrsnom ispitu, dobit ce iz te komponente 0 bodova, pa ako je sakupio na ostalim komentama >= 80 bodova, dobit ce ocjenu koja odgovara sakupljenim bodovima.
sati (napisa):
posto je prošle godine bilo moguce uzeti ocjenu bez odgovaranja na usmenom ako smo iz kolokvija i zadaca sakupili 80 i vise bodova, zanima me vrijedi li to i ove godine?

Vrijedi.
Tko ne zeli odgovarati na zavrsnom ispitu, dobit ce iz te komponente 0 bodova, pa ako je sakupio na ostalim komentama >= 80 bodova, dobit ce ocjenu koja odgovara sakupljenim bodovima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 2:54 čet, 18. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, ne zanemaruje se usmeni dio - da se racuna postotak od mogucih 140 bez usmenog, nego se racuna postotak od mogucih 200 bodova?
Pitam zato jer sam vas tako i shvatio na predavanju, ali su me kolege uvjeravali u ovu drugu opciju, pa da znamo na cemu smo :)
Dakle, ne zanemaruje se usmeni dio - da se racuna postotak od mogucih 140 bez usmenog, nego se racuna postotak od mogucih 200 bodova?
Pitam zato jer sam vas tako i shvatio na predavanju, ali su me kolege uvjeravali u ovu drugu opciju, pa da znamo na cemu smo Smile



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 6:03 čet, 18. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Dakle, ne zanemaruje se usmeni dio - da se racuna postotak od mogucih 140 bez usmenog, nego se racuna postotak od mogucih 200 bodova?
Pitam zato jer sam vas tako i shvatio na predavanju, ali su me kolege uvjeravali u ovu drugu opciju, pa da znamo na cemu smo :)[/quote]
Ja sam shvatio da se prethodno pitanje bilo odnosilo na studente koji nisu oslobodjeni usmenog ispita (na osnovu barem 15 bodova za aktivnost na nastavi), pa sam tako i odgovorio. Studentima koji su oslobodjeni usmenog ispita, ocjena se odredjuje na osnovu postotka od mogucih 140 bodova (1. i 2. kolokvij, te aktivnost na nastavi), a onima koji nisu oslobodjeni usmenog na osnovu postotka na osnovu postotka od mogucih 200 bodova (sve komponente).
Zato sam u pravilima za zakljucivanje ocjene na [url=http://web.math.hr/~duje/utb.html]web stranici kolegija[/url] i stavio postotke, a ne apsolutne brojeve bodova.

Za [url=http://web.math.hr/~duje/utbprof.html]Elementarnu teoriju brojeva[/url] se studentima koji su oslodjeni usmenog ispita ocjena odjedjuje na osnovu postotka od mogucih 160 bodova (1. i 2. kolokvij, zadace, aktivnost na nastavi).
Grga (napisa):
Dakle, ne zanemaruje se usmeni dio - da se racuna postotak od mogucih 140 bez usmenog, nego se racuna postotak od mogucih 200 bodova?
Pitam zato jer sam vas tako i shvatio na predavanju, ali su me kolege uvjeravali u ovu drugu opciju, pa da znamo na cemu smo Smile

Ja sam shvatio da se prethodno pitanje bilo odnosilo na studente koji nisu oslobodjeni usmenog ispita (na osnovu barem 15 bodova za aktivnost na nastavi), pa sam tako i odgovorio. Studentima koji su oslobodjeni usmenog ispita, ocjena se odredjuje na osnovu postotka od mogucih 140 bodova (1. i 2. kolokvij, te aktivnost na nastavi), a onima koji nisu oslobodjeni usmenog na osnovu postotka na osnovu postotka od mogucih 200 bodova (sve komponente).
Zato sam u pravilima za zakljucivanje ocjene na web stranici kolegija i stavio postotke, a ne apsolutne brojeve bodova.

Za Elementarnu teoriju brojeva se studentima koji su oslodjeni usmenog ispita ocjena odjedjuje na osnovu postotka od mogucih 160 bodova (1. i 2. kolokvij, zadace, aktivnost na nastavi).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 8:32 čet, 18. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda sam ipak ja krivo shvatio. Hvala :)
Onda sam ipak ja krivo shvatio. Hvala Smile



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan