Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Blah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2006. (18:07:56)
Postovi: (C1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8

PostPostano: 9:38 sri, 11. 6. 2008    Naslov: Popravni Citirajte i odgovorite

Imam primjedbu na ograničenje za pristup popravnom iz ovog predmeta. Naime,osim što je predmet sam po sebi težak,em se nema baš iz čega vježbati zadatke,mislim da baš i nije fer da se postavljaju uvjeti za popravni iz ovako teškog predmeta,koji nam kasnije služi za...citiram riječi asistentice lani na isto postavljeno pitanje...služi onima koji namjeravaju upisati teorijsku fiziku...!? Pa bi s obzirom na loše rezultate bilo super da se ukinu uvjet za popravak u 9.mj :)
Imam primjedbu na ograničenje za pristup popravnom iz ovog predmeta. Naime,osim što je predmet sam po sebi težak,em se nema baš iz čega vježbati zadatke,mislim da baš i nije fer da se postavljaju uvjeti za popravni iz ovako teškog predmeta,koji nam kasnije služi za...citiram riječi asistentice lani na isto postavljeno pitanje...služi onima koji namjeravaju upisati teorijsku fiziku...!? Pa bi s obzirom na loše rezultate bilo super da se ukinu uvjet za popravak u 9.mj Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ignis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2005. (19:42:02)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 22:01 sri, 3. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm...netko mozda zna kad bi mogli rez doci ?

muco gracias :P
hm...netko mozda zna kad bi mogli rez doci ?

muco gracias Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 0:18 čet, 4. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

nitko nije ništa rekao za rezultate, ali nekako si računam da bi mogli bit do petka
nitko nije ništa rekao za rezultate, ali nekako si računam da bi mogli bit do petka



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:48 čet, 4. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="amorphis"]nitko nije ništa rekao za rezultate, ali nekako si računam da bi mogli bit do petka[/quote]


[url=http://web.math.hr/nastava/alg/]evo[/url]

a jel netko zna dal će rezultati prof Širole biti na webu?
amorphis (napisa):
nitko nije ništa rekao za rezultate, ali nekako si računam da bi mogli bit do petka



evo

a jel netko zna dal će rezultati prof Širole biti na webu?



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ignis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2005. (19:42:02)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 19:36 čet, 4. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze netko,tko ce bit na faksu,usput uslikat rezultate popravnog kolkovija s vrata Prof. dr. sc. Borisa Širole za one koji nisu iz zg...

sarma+++++ za dobrocinitelja :P

edit: cuo sam da lista onih koji su polozili nije prevelka tako da se nemorate brinut za enormno povecanje tezine fotica/mobitela prouzrocenih viskom piksela slike...
Moze netko,tko ce bit na faksu,usput uslikat rezultate popravnog kolkovija s vrata Prof. dr. sc. Borisa Širole za one koji nisu iz zg...

sarma+++++ za dobrocinitelja Razz

edit: cuo sam da lista onih koji su polozili nije prevelka tako da se nemorate brinut za enormno povecanje tezine fotica/mobitela prouzrocenih viskom piksela slike...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loretta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 03. 2005. (15:41:30)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:15 pet, 19. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Da li bi mi netko mogao obajsniti kako to tocno ide sa popravnim iz algebarskih? Prvi kolokvij sam prilicno zbrljala a i moram se posvetiti i kolokvijima iz drugih kolegija, tako da mi se sve cini da cu morat na popravni... Na stranici od algebarskih pise:

"...Ukoliko student/ica nije uspješno završio ciklus provjere znanja (kolokviji + blicevi + završni ispit), tj. imao je dotada manje od 45 bodova ali više (ili jednako) od 13, pristupa pismenom dijelu popravnog ispita..."

A koliko sam shvatila, popravni bi trebali biti u terminu zavrsnih ispita, a iz gore navedenog slijedi da bi prvo trebala izaci na zavrsni a tek onda na popravni pa mi nije jasno kad bi otprilike taj popravni trebao bit...?

Hvala!
Pozdrav!

Da li bi mi netko mogao obajsniti kako to tocno ide sa popravnim iz algebarskih? Prvi kolokvij sam prilicno zbrljala a i moram se posvetiti i kolokvijima iz drugih kolegija, tako da mi se sve cini da cu morat na popravni... Na stranici od algebarskih pise:

"...Ukoliko student/ica nije uspješno završio ciklus provjere znanja (kolokviji + blicevi + završni ispit), tj. imao je dotada manje od 45 bodova ali više (ili jednako) od 13, pristupa pismenom dijelu popravnog ispita..."

A koliko sam shvatila, popravni bi trebali biti u terminu zavrsnih ispita, a iz gore navedenog slijedi da bi prvo trebala izaci na zavrsni a tek onda na popravni pa mi nije jasno kad bi otprilike taj popravni trebao bit...?

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lucika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (17:52:27)
Postovi: (12F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 34 - 10

PostPostano: 21:02 pet, 19. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa da - prvo je završni ispit (8.7. ak se ne varam) a popravni bi onda valjda bio onaj tjedan iza, 13. - 17.7. :)
pa da - prvo je završni ispit (8.7. ak se ne varam) a popravni bi onda valjda bio onaj tjedan iza, 13. - 17.7. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2009. (11:22:42)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:45 ned, 21. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me gdje ste pronašli ove podatke o popravnom (gore navedeno)?
Ja sam samo pronašla na stranici kolegija, uvjete od prošle godine za popravni.
13 bodova iz zadaća i kolokvija je uvjet za popravni a više od 20 za završni!
I kad će biti taj popravni?
Sad mi više ništa nije jasno, a nama prof. Širola ništa nije rekao, a asistent ništa ne zna o tome! :cry:
Zanima me gdje ste pronašli ove podatke o popravnom (gore navedeno)?
Ja sam samo pronašla na stranici kolegija, uvjete od prošle godine za popravni.
13 bodova iz zadaća i kolokvija je uvjet za popravni a više od 20 za završni!
I kad će biti taj popravni?
Sad mi više ništa nije jasno, a nama prof. Širola ništa nije rekao, a asistent ništa ne zna o tome! Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loretta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 03. 2005. (15:41:30)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 10:58 pon, 22. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da sad sam i ja opet zbunjena :)
Ispada da je uvjet za zavrsni (kolokviji+testovi) 20 bodova, a uvjet za popravni (kolokviji+testovi+zavrsni) 13 bodova...? Jel to znaci da ako imam npr. 15 bodova ne mogu na zavrsni, ali mogu na popravni i onda taj popravni zamijeni tih 0 bodova sa zavrsnog na koji nisam isla...? Ako je netko shvatio kako to ide ili polagao to prosle godine, molim vas objasnite! Thanx!
Da sad sam i ja opet zbunjena Smile
Ispada da je uvjet za zavrsni (kolokviji+testovi) 20 bodova, a uvjet za popravni (kolokviji+testovi+zavrsni) 13 bodova...? Jel to znaci da ako imam npr. 15 bodova ne mogu na zavrsni, ali mogu na popravni i onda taj popravni zamijeni tih 0 bodova sa zavrsnog na koji nisam isla...? Ako je netko shvatio kako to ide ili polagao to prosle godine, molim vas objasnite! Thanx!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 19:18 pon, 22. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne kuzim u cemu je problem

[quote]Ukoliko student/ica nije uspješno završio ciklus provjere znanja ([b]kolokviji + blicevi + završni ispit[/b]), tj. imao je dotada manje od 45 bodova ali više (ili jednako) od 13, pristupa pismenom dijelu popravnog ispita koji nosi maksimalno 25 bodova i zamjenjuje najlošiju komponentu u prethodnom ocjenjivanju ([b]prvi kolokvij, drugi kolokvij ili pismeni dio završnog[/b]). Usmeni dio popravnog ispita nosi maksimalno 15 bodova, a mogu mu pristupiti studenti koji su nakon popravnog pismenog ispita imali barem 30 bodova, a nije obavezan za one koji imaju barem 45 bodova.
[/quote]
ne kuzim u cemu je problem

Citat:
Ukoliko student/ica nije uspješno završio ciklus provjere znanja (kolokviji + blicevi + završni ispit), tj. imao je dotada manje od 45 bodova ali više (ili jednako) od 13, pristupa pismenom dijelu popravnog ispita koji nosi maksimalno 25 bodova i zamjenjuje najlošiju komponentu u prethodnom ocjenjivanju (prvi kolokvij, drugi kolokvij ili pismeni dio završnog). Usmeni dio popravnog ispita nosi maksimalno 15 bodova, a mogu mu pristupiti studenti koji su nakon popravnog pismenog ispita imali barem 30 bodova, a nije obavezan za one koji imaju barem 45 bodova.



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2009. (11:22:42)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:25 pon, 22. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može samo još informacija, od kud je taj citat?
Može link? :lol:
Može samo još informacija, od kud je taj citat?
Može link? Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 19:32 pon, 22. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

citat je sa stranice kolegija, link ti je u gornjem desnom kutu

edit: lijevom kutu
citat je sa stranice kolegija, link ti je u gornjem desnom kutu

edit: lijevom kutu



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ana1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 02. 2007. (23:57:50)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:55 uto, 23. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Loretta"]Da sad sam i ja opet zbunjena :)
Ispada da je uvjet za zavrsni (kolokviji+testovi) 20 bodova, a uvjet za popravni (kolokviji+testovi+zavrsni) 13 bodova...? Jel to znaci da ako imam npr. 15 bodova ne mogu na zavrsni, ali mogu na popravni i onda taj popravni zamijeni tih 0 bodova sa zavrsnog na koji nisam isla...? Ako je netko shvatio kako to ide ili polagao to prosle godine, molim vas objasnite! Thanx![/quote

upravo tako.. meni se to dogodilo prosle godine i smatram to glupim i nepravednim. popravni zamjenjuje najlošiju komponentu u ovom slucaju završni na koji ne mozeš izaci... tako je kod prof. Hanzer za prof. Širolu ne znam. Nije mi jaso zasto ljudi koji imaju vise od 13 bodova ne bi mogli izaci na zavrsni pa da im popravni mijena npr 1 ili 2 kol...
[quote="Loretta"]Da sad sam i ja opet zbunjena Smile
Ispada da je uvjet za zavrsni (kolokviji+testovi) 20 bodova, a uvjet za popravni (kolokviji+testovi+zavrsni) 13 bodova...? Jel to znaci da ako imam npr. 15 bodova ne mogu na zavrsni, ali mogu na popravni i onda taj popravni zamijeni tih 0 bodova sa zavrsnog na koji nisam isla...? Ako je netko shvatio kako to ide ili polagao to prosle godine, molim vas objasnite! Thanx![/quote

upravo tako.. meni se to dogodilo prosle godine i smatram to glupim i nepravednim. popravni zamjenjuje najlošiju komponentu u ovom slucaju završni na koji ne mozeš izaci... tako je kod prof. Hanzer za prof. Širolu ne znam. Nije mi jaso zasto ljudi koji imaju vise od 13 bodova ne bi mogli izaci na zavrsni pa da im popravni mijena npr 1 ili 2 kol...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan