Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prazan mail na webmail-u (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sandro
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2008. (12:54:50)
Postovi: (12)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 12:00 sri, 24. 6. 2009    Naslov: Prazan mail na webmail-u Citirajte i odgovorite

Ako koristite webmail za čitanje mailova, može se dogoditi da vam neki mail izgleda prazan. Da bi vidjeli njegov sadržaj pritisnite gumb "Show source" označen sa ".S". Nalazi se kraj gumba za "Print this message".
Ako koristite webmail za čitanje mailova, može se dogoditi da vam neki mail izgleda prazan. Da bi vidjeli njegov sadržaj pritisnite gumb "Show source" označen sa ".S". Nalazi se kraj gumba za "Print this message".


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:11 sri, 24. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni pise da imam jednu poruku u inboxu, ali kad kliknem na njega ne vidi se popis poruka, kao da ih nema, a u gornjem desnom kutu pise mailbox is empty. Pretpostavljam da se taj gumb za source pojavi kad odaberem poruku jer ga sad ne vidim, ali ja niti ne mogu doci do poruke.
Meni pise da imam jednu poruku u inboxu, ali kad kliknem na njega ne vidi se popis poruka, kao da ih nema, a u gornjem desnom kutu pise mailbox is empty. Pretpostavljam da se taj gumb za source pojavi kad odaberem poruku jer ga sad ne vidim, ali ja niti ne mogu doci do poruke.


[Vrh]
sandro
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2008. (12:54:50)
Postovi: (12)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 12:52 sri, 24. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Pretpostavljam da se taj gumb za source pojavi kad odaberem poruku jer ga sad ne vidim, ali ja niti ne mogu doci do poruke.[/quote]

Točno.

[quote="Anonymous"]Meni pise da imam jednu poruku u inboxu, ali kad kliknem na njega ne vidi se popis poruka, kao da ih nema, a u gornjem desnom kutu pise mailbox is empty. [/quote]

Navrati u RC između 12.30 i 14.30 pa ćemo provjeriti imaš li mail ili ne. Ovako nemam dovoljno podataka.
Anonymous (napisa):
Pretpostavljam da se taj gumb za source pojavi kad odaberem poruku jer ga sad ne vidim, ali ja niti ne mogu doci do poruke.


Točno.

Anonymous (napisa):
Meni pise da imam jednu poruku u inboxu, ali kad kliknem na njega ne vidi se popis poruka, kao da ih nema, a u gornjem desnom kutu pise mailbox is empty.


Navrati u RC između 12.30 i 14.30 pa ćemo provjeriti imaš li mail ili ne. Ovako nemam dovoljno podataka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:04 sri, 24. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nema veze, necu dolaziti. Pomocu POP-a primam svu postu u drugom klijentu.
Samo sam htjela iskomentirati kako se taj webmail cudno ponasa.
Nema veze, necu dolaziti. Pomocu POP-a primam svu postu u drugom klijentu.
Samo sam htjela iskomentirati kako se taj webmail cudno ponasa.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan