Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Andro Gregov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 03. 2008. (21:27:00)
Postovi: (8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:34 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem Citirajte i odgovorite

Danas poslje završnog iz mjere popričao sam pred zgradom faksa sa nekim likom iz grupe A-N. Neznam kak se zove, ošišan je na nulericu, ima naočale i crvenu majicu s kragnom.

Tvrdi on meni da se potpisao za četvrtak 9.7. za usmeni iz skupova kod prof. Širole, jer nije bilo mjesta u pon,uto i sri.

Bilo mi je nešto čudno u toj priči pa sam otišao gore vidjeti tu listu, ali tamo za četv postoji samo lista za LA2.

Tako da ak ga netko zna, neka mu javi da se potpisao na krivu listu i da provjeri to jel sve ok, pa da ne uči krivi kolegij sad za bezveze 2 dana, a možda ima prioritetnije stvari, npr kompleksnu.

Nadam se da sam pomogao. Neka me ljudi isprave ako sam u krivu
Danas poslje završnog iz mjere popričao sam pred zgradom faksa sa nekim likom iz grupe A-N. Neznam kak se zove, ošišan je na nulericu, ima naočale i crvenu majicu s kragnom.

Tvrdi on meni da se potpisao za četvrtak 9.7. za usmeni iz skupova kod prof. Širole, jer nije bilo mjesta u pon,uto i sri.

Bilo mi je nešto čudno u toj priči pa sam otišao gore vidjeti tu listu, ali tamo za četv postoji samo lista za LA2.

Tako da ak ga netko zna, neka mu javi da se potpisao na krivu listu i da provjeri to jel sve ok, pa da ne uči krivi kolegij sad za bezveze 2 dana, a možda ima prioritetnije stvari, npr kompleksnu.

Nadam se da sam pomogao. Neka me ljudi isprave ako sam u krivu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:43 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam, skupove predaje prof Šiftar i prof Vuković, a ne Širola... Širola predaje algebarske... a prof Vuković (grupa N-Ž ili koja već) ima usmene u ponedjeljak i srijedu.
Koliko ja znam, skupove predaje prof Šiftar i prof Vuković, a ne Širola... Širola predaje algebarske... a prof Vuković (grupa N-Ž ili koja već) ima usmene u ponedjeljak i srijedu.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 21:45 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

e znam ja ko je! sam treba doc do njega..

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

da, misli na prof Šiftara
e znam ja ko je! sam treba doc do njega..

Added after 1 minutes:

da, misli na prof Šiftara


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 22:03 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da i ja znam tko je...budem mu ja javila...

[size=9][color=#999999]Added after 16 minutes:[/color][/size]

obavjestila sam tog decka da se upisao na krivu listu...
zahvaljuje na obavijesti :wink:
mislim da i ja znam tko je...budem mu ja javila...

Added after 16 minutes:

obavjestila sam tog decka da se upisao na krivu listu...
zahvaljuje na obavijesti Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mali_42
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2008. (09:11:58)
Postovi: (5F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: 3-sfera

PostPostano: 9:14 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Re: Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem Citirajte i odgovorite

[quote="Andro Gregov"]Danas poslje završnog iz mjere popričao sam pred zgradom faksa sa nekim likom iz grupe A-N. Neznam kak se zove, ošišan je na nulericu, ima naočale i crvenu majicu s kragnom.

Tvrdi on meni da se potpisao za četvrtak 9.7. za usmeni iz skupova kod prof. Širole, jer nije bilo mjesta u pon,uto i sri.

Bilo mi je nešto čudno u toj priči pa sam otišao gore vidjeti tu listu, ali tamo za četv postoji samo lista za LA2.

Tako da ak ga netko zna, neka mu javi da se potpisao na krivu listu i da provjeri to jel sve ok, pa da ne uči krivi kolegij sad za bezveze 2 dana, a možda ima prioritetnije stvari, npr kompleksnu.

Nadam se da sam pomogao. Neka me ljudi isprave ako sam u krivu[/quote]

Bok, hvala ti. Ja sam se zapisao na listu iz linearne algebre :) .
Sad neznam kad ima slododni termin za usmeni.
Andro Gregov (napisa):
Danas poslje završnog iz mjere popričao sam pred zgradom faksa sa nekim likom iz grupe A-N. Neznam kak se zove, ošišan je na nulericu, ima naočale i crvenu majicu s kragnom.

Tvrdi on meni da se potpisao za četvrtak 9.7. za usmeni iz skupova kod prof. Širole, jer nije bilo mjesta u pon,uto i sri.

Bilo mi je nešto čudno u toj priči pa sam otišao gore vidjeti tu listu, ali tamo za četv postoji samo lista za LA2.

Tako da ak ga netko zna, neka mu javi da se potpisao na krivu listu i da provjeri to jel sve ok, pa da ne uči krivi kolegij sad za bezveze 2 dana, a možda ima prioritetnije stvari, npr kompleksnu.

Nadam se da sam pomogao. Neka me ljudi isprave ako sam u krivu


Bok, hvala ti. Ja sam se zapisao na listu iz linearne algebre Smile .
Sad neznam kad ima slododni termin za usmeni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 10:11 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Re: Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem Citirajte i odgovorite

[quote="Mali_42"]Bok, hvala ti. Ja sam se zapisao na listu iz linearne algebre :) .
Sad neznam kad ima slododni termin za usmeni.[/quote]
Slobodnih termina za usmeni nema. Ali kolega je pitao profesora i on mu je rekao da dodje 16. u 3 sata cini mi se. Posalji profesoru mail, ili jos bolje pitaj ga na faksu, u cetvrtak ti vec drzi usmene iz LA. :wink:
Mali_42 (napisa):
Bok, hvala ti. Ja sam se zapisao na listu iz linearne algebre Smile .
Sad neznam kad ima slododni termin za usmeni.

Slobodnih termina za usmeni nema. Ali kolega je pitao profesora i on mu je rekao da dodje 16. u 3 sata cini mi se. Posalji profesoru mail, ili jos bolje pitaj ga na faksu, u cetvrtak ti vec drzi usmene iz LA. Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buzov5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (13:30:32)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: zg

PostPostano: 11:56 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima slobodnih termina, samo ne na listi.... :D
ja sam jucer trazio prof Siftara bas zbog toga, i rekao mi je da mu posaljem mail, i da izrazim zelju kad bih na usmeni (u stilu, reci otprilike kad zelis da nebude u vrijeme neceg drugog), pa da ce mi odg..
ima slobodnih termina, samo ne na listi.... Very Happy
ja sam jucer trazio prof Siftara bas zbog toga, i rekao mi je da mu posaljem mail, i da izrazim zelju kad bih na usmeni (u stilu, reci otprilike kad zelis da nebude u vrijeme neceg drugog), pa da ce mi odg..



_________________
tko je ikada naučio od poraza?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mali_42
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2008. (09:11:58)
Postovi: (5F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: 3-sfera

PostPostano: 8:56 čet, 9. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ti je prof. Siftar odgovorio kad mozes na usmeni ?
Jel ti je prof. Siftar odgovorio kad mozes na usmeni ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan