Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

(PBZ) ANALITIČAR za kvantitativno modeliranje rizika (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Marino PBZ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (08:10:47)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:29 pon, 13. 7. 2009    Naslov: (PBZ) ANALITIČAR za kvantitativno modeliranje rizika Citirajte i odgovorite

Pozdrav matematičari!

Kako se naš [b]Sektor za politiku i metodologiju rizika[/b] treba žurno ekipirati tijekom ljeta ovim putem pozivam studente završne godine matematike na podnošenje ponuda na radno mjesto [b]ANALITIČARA (ž/m)[/b] za kvantitativno modeliranje rizika.

Tražimo četiri [b](4) studenta [/b]za (na početku) rad preko SS-a, ali kojima se u budućnosti vrlo lako može dogoditi da (p)ostanu full-time zaposlenici PBZ-a.

Ciljamo na ambiciozne i motivirane kandidate sklone analitičkom razmišljanju sa visokim osobnim interesom prema razvoju metodologija i primjeni statističkih/stohastičkih modela za praćenje kreditnih rizika.

Posebno smo zainteresirani da nam se jave oni kandidati koji poznaju temeljne (još bolje - napredne!) statističke metode analize podataka i imaju konkretna iskustva s nekim od alata za analizu podataka (primjerice [b]SAS, SPSS ili Cognos[/b]).

(Strukturiranost u pristupu, pedantnost u izvršavanju zadataka te aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu se podrazumijevaju.)

Svoju prijavu sa kraćim životopisom pošaljite jednostavno na adresu elektroničke pošte marino.milos@pbz.hr najkasnije [b]do petka, 17. srpnja 2009. godine[/b] (da, da - vrlo kratak rok prijave).

Dodatne informacije na PM :wink:

ps. ajde, ne bi bio kraj svijeta da nam se javi i neki friško završeni diplomant :wink:
Pozdrav matematičari!

Kako se naš Sektor za politiku i metodologiju rizika treba žurno ekipirati tijekom ljeta ovim putem pozivam studente završne godine matematike na podnošenje ponuda na radno mjesto ANALITIČARA (ž/m) za kvantitativno modeliranje rizika.

Tražimo četiri (4) studenta za (na početku) rad preko SS-a, ali kojima se u budućnosti vrlo lako može dogoditi da (p)ostanu full-time zaposlenici PBZ-a.

Ciljamo na ambiciozne i motivirane kandidate sklone analitičkom razmišljanju sa visokim osobnim interesom prema razvoju metodologija i primjeni statističkih/stohastičkih modela za praćenje kreditnih rizika.

Posebno smo zainteresirani da nam se jave oni kandidati koji poznaju temeljne (još bolje - napredne!) statističke metode analize podataka i imaju konkretna iskustva s nekim od alata za analizu podataka (primjerice SAS, SPSS ili Cognos).

(Strukturiranost u pristupu, pedantnost u izvršavanju zadataka te aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu se podrazumijevaju.)

Svoju prijavu sa kraćim životopisom pošaljite jednostavno na adresu elektroničke pošte marino.milos@pbz.hr najkasnije do petka, 17. srpnja 2009. godine (da, da - vrlo kratak rok prijave).

Dodatne informacije na PM Wink

ps. ajde, ne bi bio kraj svijeta da nam se javi i neki friško završeni diplomant Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 12:38 pon, 20. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poštovani kolegice i kolege. Pitao bih Vas jel znate ista vise o ovome oglasu? Kada je pocetak rada tamo? Je li Vam bilo odgovoreno ako ste se javili za taj posao?

Unaprijed hvala na odgovoru.
Poštovani kolegice i kolege. Pitao bih Vas jel znate ista vise o ovome oglasu? Kada je pocetak rada tamo? Je li Vam bilo odgovoreno ako ste se javili za taj posao?

Unaprijed hvala na odgovoru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 15:31 pon, 20. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam se javljala na oglas, ali sam pitala nekoliko detalja čisto informativno za ubuduće.
Informacije mi se čine javne pa evo ukratko.
Planiraju složiti ekipu do kraja kolovoza/početka rujna, tj. razgovori neće početi odmah vjerojatno,
a s odabranim kandidatima će se dogovoriti što i kako nakon godišnjih odmora odjela.
Što se tiče radnog vremena, očekuju zaposlenika na puno radno vrijeme i to se zapravo trebalo podrazumijevati,
a kvalitetnom kandidatu bi izašli u susret vezano uz obveze na faxu.

Raspitala sam se čisto jer smatram da je posao primjereniji "starom" apsolventu ili svježe diplomiranom, nego nama svježim bolonjcima na završnoj godini.
Čini mi se da većina nas, ako želi završiti u roku i redovito odvajati vrijeme za izvršavanje obveza, ne može raditi možda niti pola fiksnog radnog vremena usred dana.
Vjerujem da se zbog toga većina okreće instrukcijama, vikend poslovima i eventualno nekim honorarnim poslovima
koji ne zahtijevaju fiksno radno vrijeme tokom radnog tjedna.

Meni je doduše žao da je tome tako jer ispada da nas većina izađe s faxa bez ikakve prakse ili barem uvida u buduću struku.

Rado bi da me netko razuvjeri svojim iskustvom 8)
Nisam se javljala na oglas, ali sam pitala nekoliko detalja čisto informativno za ubuduće.
Informacije mi se čine javne pa evo ukratko.
Planiraju složiti ekipu do kraja kolovoza/početka rujna, tj. razgovori neće početi odmah vjerojatno,
a s odabranim kandidatima će se dogovoriti što i kako nakon godišnjih odmora odjela.
Što se tiče radnog vremena, očekuju zaposlenika na puno radno vrijeme i to se zapravo trebalo podrazumijevati,
a kvalitetnom kandidatu bi izašli u susret vezano uz obveze na faxu.

Raspitala sam se čisto jer smatram da je posao primjereniji "starom" apsolventu ili svježe diplomiranom, nego nama svježim bolonjcima na završnoj godini.
Čini mi se da većina nas, ako želi završiti u roku i redovito odvajati vrijeme za izvršavanje obveza, ne može raditi možda niti pola fiksnog radnog vremena usred dana.
Vjerujem da se zbog toga većina okreće instrukcijama, vikend poslovima i eventualno nekim honorarnim poslovima
koji ne zahtijevaju fiksno radno vrijeme tokom radnog tjedna.

Meni je doduše žao da je tome tako jer ispada da nas većina izađe s faxa bez ikakve prakse ili barem uvida u buduću struku.

Rado bi da me netko razuvjeri svojim iskustvom Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan