Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

torrent programi za linux ?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 16:13 čet, 29. 11. 2007    Naslov: torrent programi za linux ? Citirajte i odgovorite

jel zna netko neki dobar s dosta funkcija i da se ne ruši?

konkretno za ubuntu 7.04.

isprobao sam hrpu i nijedan mi nije dovoljno dobar (kao npr.utorrent u windowsima....)

probao sam:
qtorrent, ktorrent, rtorrent - ne pamtim više zašto koji ali bezveze...
transmission - još najbolji do sad al ima vrlo malo funkcija
azuerus - u javi napravljen, neće se ni pokrenut odmah se sruši, javi neki error i kaže nešto u stilu "java core dumped" :evil:
....
..
.
probao sam ih još al se više ni ne sjećam kak se zovu. probao sam i utorrent prek wine-a al je nestabilan (blago rečeno) :?

prije neko vrijeme sam prešo na ubuntu i zadovoljan sam s većinu stvari, jedino mi je ovo veliki trn u oku :cry:
jel zna netko neki dobar s dosta funkcija i da se ne ruši?

konkretno za ubuntu 7.04.

isprobao sam hrpu i nijedan mi nije dovoljno dobar (kao npr.utorrent u windowsima....)

probao sam:
qtorrent, ktorrent, rtorrent - ne pamtim više zašto koji ali bezveze...
transmission - još najbolji do sad al ima vrlo malo funkcija
azuerus - u javi napravljen, neće se ni pokrenut odmah se sruši, javi neki error i kaže nešto u stilu "java core dumped" Evil or Very Mad
....
..
.
probao sam ih još al se više ni ne sjećam kak se zovu. probao sam i utorrent prek wine-a al je nestabilan (blago rečeno) Confused

prije neko vrijeme sam prešo na ubuntu i zadovoljan sam s većinu stvari, jedino mi je ovo veliki trn u oku Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 18:11 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam koristio bittorrent (mislim da se tak zove). Dolazi s Ubuntuom i nisam imao problema s njim.
Ja sam koristio bittorrent (mislim da se tak zove). Dolazi s Ubuntuom i nisam imao problema s njim.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 18:37 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ktorrent radi ko urica, a čujem da utorrent radi na wineu bez problema
ktorrent radi ko urica, a čujem da utorrent radi na wineu bez problema


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 21:12 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]Ja sam koristio bittorrent (mislim da se tak zove). Dolazi s Ubuntuom i nisam imao problema s njim.[/quote]
da, to je onaj koji svaki torrent novi prozorčić otvara jel? to je ok ak tu i tamo nešto skidaš s neta, al treba mi nešto di mogu imat cijelu listu svega što se skida i porihtavat opcije kao upload/download speed i slično....

[quote="pero"]ktorrent radi ko urica, [/quote]
meni je on radio solidno, dok nisam probao kao u utorrentu skinut isti torrent 2 puta (pa te pita import seeders (ili nešto tako) ) a ktorrent mi javlja grešku, i svako malo malo pa mi se rušio nakon toga.... :roll:

[quote="pero"]a čujem da utorrent radi na wineu bez problema[/quote]
pa, kao što rekoh, meni baš i nije funkcionirao (sve što sam pokušavao u njemu napraviti je išlo presporo) :neznam:

ma niš, probat ću još jednom ktorrent stavit (sad bar znam što nesmijem radit s njim :silence: )

možda ja jednostavno imam preslabe živce i očekujem da mi sve dođe na pladnju :boliglava:
SickJedi (napisa):
Ja sam koristio bittorrent (mislim da se tak zove). Dolazi s Ubuntuom i nisam imao problema s njim.

da, to je onaj koji svaki torrent novi prozorčić otvara jel? to je ok ak tu i tamo nešto skidaš s neta, al treba mi nešto di mogu imat cijelu listu svega što se skida i porihtavat opcije kao upload/download speed i slično....

pero (napisa):
ktorrent radi ko urica,

meni je on radio solidno, dok nisam probao kao u utorrentu skinut isti torrent 2 puta (pa te pita import seeders (ili nešto tako) ) a ktorrent mi javlja grešku, i svako malo malo pa mi se rušio nakon toga.... Rolling Eyes

pero (napisa):
a čujem da utorrent radi na wineu bez problema

pa, kao što rekoh, meni baš i nije funkcionirao (sve što sam pokušavao u njemu napraviti je išlo presporo) Ja to stvarno ne znam

ma niš, probat ću još jednom ktorrent stavit (sad bar znam što nesmijem radit s njim Enjoy the silence... )

možda ja jednostavno imam preslabe živce i očekujem da mi sve dođe na pladnju Boli glava


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kruno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2003. (18:06:24)
Postovi: (7B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 29 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 23:57 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"][quote="pero"]a čujem da utorrent radi na wineu bez problema[/quote]
pa, kao što rekoh, meni baš i nije funkcionirao (sve što sam pokušavao u njemu napraviti je išlo presporo) :neznam: [/quote]

Ja koristim ovu kombinaciju i radi mi bez problema. Zapravo, u odnosu na Azureusa leti, a na stroju ga se niti ne osjeti. Sto ti tocno znaci ta konstrukcija "islo presporo"? Sto je islo presporo? Download? Pokretanje?
rat in a cage (napisa):
pero (napisa):
a čujem da utorrent radi na wineu bez problema

pa, kao što rekoh, meni baš i nije funkcionirao (sve što sam pokušavao u njemu napraviti je išlo presporo) Ja to stvarno ne znam


Ja koristim ovu kombinaciju i radi mi bez problema. Zapravo, u odnosu na Azureusa leti, a na stroju ga se niti ne osjeti. Sto ti tocno znaci ta konstrukcija "islo presporo"? Sto je islo presporo? Download? Pokretanje?



_________________
Kruno
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 9:41 pet, 30. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kruno"][quote="rat in a cage"][quote="pero"]a čujem da utorrent radi na wineu bez problema[/quote]
pa, kao što rekoh, meni baš i nije funkcionirao (sve što sam pokušavao u njemu napraviti je išlo presporo) :neznam: [/quote]

Ja koristim ovu kombinaciju i radi mi bez problema. Zapravo, u odnosu na Azureusa leti, a na stroju ga se niti ne osjeti. Sto ti tocno znaci ta konstrukcija "islo presporo"? Sto je islo presporo? Download? Pokretanje?[/quote]
ne download. kad god bi nešto kliknuo trebalo mu je neko vrijeme.
Kruno (napisa):
rat in a cage (napisa):
pero (napisa):
a čujem da utorrent radi na wineu bez problema

pa, kao što rekoh, meni baš i nije funkcionirao (sve što sam pokušavao u njemu napraviti je išlo presporo) Ja to stvarno ne znam


Ja koristim ovu kombinaciju i radi mi bez problema. Zapravo, u odnosu na Azureusa leti, a na stroju ga se niti ne osjeti. Sto ti tocno znaci ta konstrukcija "islo presporo"? Sto je islo presporo? Download? Pokretanje?

ne download. kad god bi nešto kliknuo trebalo mu je neko vrijeme.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 10:54 pet, 30. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zelis brzinu + mnostvo opcija == rtorrent

korisim ga vec dugo vremena i zadovoljava sve moje potrebe.
a znam s njim skidati i po 20ak torrenta istovremeno
a zelis brzinu + mnostvo opcija == rtorrent

korisim ga vec dugo vremena i zadovoljava sve moje potrebe.
a znam s njim skidati i po 20ak torrenta istovremeno



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 13:43 pet, 30. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo probao sam opet utorrent stavit i za sad mi ok radi sve :D osim minimize
evo probao sam opet utorrent stavit i za sad mi ok radi sve Very Happy osim minimize


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Marko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 06. 2004. (11:05:48)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 15:57 pet, 30. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poslije svih isprobanih ostao sam na Deluge [url]http://deluge-torrent.org/[/url]. Nekak mi se najbolje uklapa u Xfce, a i najviše mi liči na utorrent. :D
Poslije svih isprobanih ostao sam na Deluge http://deluge-torrent.org/. Nekak mi se najbolje uklapa u Xfce, a i najviše mi liči na utorrent. Very Happy



_________________
Iljo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gandalf.Nijeli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2009. (13:42:08)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:03 sri, 7. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam jedno malo specificnije pitanje.

Recimo, postoji li neki torrent client koji se može postaviti na neko računalo (recimo, na neko računalo na kojem ne postoji nikakav torrent client i na njega se spajate preko ssh protokola), pokrenete ga i on skida, dok ga ne ugasite i da ga možete prenjeti na drugo računalo...

Konkretno, meni bi sada trebalo nešto skinuti preko torrenta, a na računalima na faksu nema instaliranih programa pomoću kojih bi to napravio. Koliko sam skužio, kada si recimo instaliraš utorrent, vatrozid ga blikira...

Pa sam si ja sada mislio kada bi se mogao pokrenuti kakav program na linux stroju kojem svi imamo pristup.

Kod kuće koristim rtorrent i sasvim sam zadovoljan.
Ja imam jedno malo specificnije pitanje.

Recimo, postoji li neki torrent client koji se može postaviti na neko računalo (recimo, na neko računalo na kojem ne postoji nikakav torrent client i na njega se spajate preko ssh protokola), pokrenete ga i on skida, dok ga ne ugasite i da ga možete prenjeti na drugo računalo...

Konkretno, meni bi sada trebalo nešto skinuti preko torrenta, a na računalima na faksu nema instaliranih programa pomoću kojih bi to napravio. Koliko sam skužio, kada si recimo instaliraš utorrent, vatrozid ga blikira...

Pa sam si ja sada mislio kada bi se mogao pokrenuti kakav program na linux stroju kojem svi imamo pristup.

Kod kuće koristim rtorrent i sasvim sam zadovoljan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 14:27 sri, 7. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gandalf.Nijeli"]Ja imam jedno malo specificnije pitanje.

Recimo, postoji li neki torrent client koji se može postaviti na neko računalo (recimo, na neko računalo na kojem ne postoji nikakav torrent client i na njega se spajate preko ssh protokola), pokrenete ga i on skida, dok ga ne ugasite i da ga možete prenjeti na drugo računalo...
[/quote]

skoro se svaki torrent klijent moze rucno kompajlirati i pokretati kao normalan korisnik

na torrent client se ne mozes spojiti sshom, ali se zato na odredjeno računalo mozeš spojiti i tada pomoću [url=http://www.gnu.org/software/screen/]screena[/url] pokrenuti torrent client. To ce raditi i kad nisi spojen na to racunalo.


[quote]
Konkretno, meni bi sada trebalo nešto skinuti preko torrenta, a na računalima na faksu nema instaliranih programa pomoću kojih bi to napravio. Koliko sam skužio, kada si recimo instaliraš utorrent, vatrozid ga blikira...

Pa sam si ja sada mislio kada bi se mogao pokrenuti kakav program na linux stroju kojem svi imamo pristup.

Kod kuće koristim rtorrent i sasvim sam zadovoljan.[/quote]

cisto sumnjam da je dopusteno koristenje torrenata na studentu ili slicnim racunalima na faksu
Gandalf.Nijeli (napisa):
Ja imam jedno malo specificnije pitanje.

Recimo, postoji li neki torrent client koji se može postaviti na neko računalo (recimo, na neko računalo na kojem ne postoji nikakav torrent client i na njega se spajate preko ssh protokola), pokrenete ga i on skida, dok ga ne ugasite i da ga možete prenjeti na drugo računalo...


skoro se svaki torrent klijent moze rucno kompajlirati i pokretati kao normalan korisnik

na torrent client se ne mozes spojiti sshom, ali se zato na odredjeno računalo mozeš spojiti i tada pomoću screena pokrenuti torrent client. To ce raditi i kad nisi spojen na to racunalo.


Citat:

Konkretno, meni bi sada trebalo nešto skinuti preko torrenta, a na računalima na faksu nema instaliranih programa pomoću kojih bi to napravio. Koliko sam skužio, kada si recimo instaliraš utorrent, vatrozid ga blikira...

Pa sam si ja sada mislio kada bi se mogao pokrenuti kakav program na linux stroju kojem svi imamo pristup.

Kod kuće koristim rtorrent i sasvim sam zadovoljan.


cisto sumnjam da je dopusteno koristenje torrenata na studentu ili slicnim racunalima na faksu



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:40 sri, 7. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Blokiranje torrenta se radi na razini portova, pa nema veze s izborom klijenta.

Sto se tice remote-upotrebe, KDEov KTorrent ima WebInterface plug-in koji ti omogucuje da upravljas torrentom "na daljinu", no moras imati pristup nekom portu izvana (biras kojem) i, na masini se mora vrtiti X Window (X.org) i KTorrent vec mora biti pokrenut (dakle, prakticno je ako vrtis torrent na svojoj masini, recimo doma). Ogranicenja vezana uz blokiranje portova od strane Fakulteta, naravno, vrijede i za KTorrent.

Ako bas zelis remote-pokretati (a ne samo pokrenuti vec pokrenuto cudo), onda trazis neki tekstualni klijent (preporuka da se koristi i screen, naravno, stoji).
Blokiranje torrenta se radi na razini portova, pa nema veze s izborom klijenta.

Sto se tice remote-upotrebe, KDEov KTorrent ima WebInterface plug-in koji ti omogucuje da upravljas torrentom "na daljinu", no moras imati pristup nekom portu izvana (biras kojem) i, na masini se mora vrtiti X Window (X.org) i KTorrent vec mora biti pokrenut (dakle, prakticno je ako vrtis torrent na svojoj masini, recimo doma). Ogranicenja vezana uz blokiranje portova od strane Fakulteta, naravno, vrijede i za KTorrent.

Ako bas zelis remote-pokretati (a ne samo pokrenuti vec pokrenuto cudo), onda trazis neki tekstualni klijent (preporuka da se koristi i screen, naravno, stoji).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 18:30 sri, 7. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Blokiranje torrenta se radi na razini portova, pa nema veze s izborom klijenta.
[/quote]

tesko da ce se raditi bas na blokiranju portova. koje portove ces blokirati? sto ako se vrti na 80ici?
mislim da vecina danas ozbiljnih firmi blokiraju torrente preko blokiranja raznoraznih trackera ili pomocu L7 filtera.
vsego (napisa):
Blokiranje torrenta se radi na razini portova, pa nema veze s izborom klijenta.


tesko da ce se raditi bas na blokiranju portova. koje portove ces blokirati? sto ako se vrti na 80ici?
mislim da vecina danas ozbiljnih firmi blokiraju torrente preko blokiranja raznoraznih trackera ili pomocu L7 filtera.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:52 sri, 7. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Torrenti trebaju promet u oba smjera; zabranis pristup svim portovima izvana (osim sa studenta) i praktikumi su rijeseni (ne samo za torrent).

Iskreno, nemam blage je l' tako slozeno.
Torrenti trebaju promet u oba smjera; zabranis pristup svim portovima izvana (osim sa studenta) i praktikumi su rijeseni (ne samo za torrent).

Iskreno, nemam blage je l' tako slozeno.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 18:56 sri, 7. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Torrenti trebaju promet u oba smjera; zabranis pristup svim portovima izvana (osim sa studenta) i praktikumi su rijeseni (ne samo za torrent).[/quote]

nazalost ne trebaju. ukoliko ne zelis, i odredjeni trackeri ne zahtijevaju, ti ne moras dati na upload nista.
Ako si pak ti inicirao konekciju (ovo je problematican dio za zabraniti) onda preko te konekcije ide i upload i download s tim peerom
vsego (napisa):
Torrenti trebaju promet u oba smjera; zabranis pristup svim portovima izvana (osim sa studenta) i praktikumi su rijeseni (ne samo za torrent).


nazalost ne trebaju. ukoliko ne zelis, i odredjeni trackeri ne zahtijevaju, ti ne moras dati na upload nista.
Ako si pak ti inicirao konekciju (ovo je problematican dio za zabraniti) onda preko te konekcije ide i upload i download s tim peerom



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 0:57 čet, 8. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa da. ali ako ti nista ne uploadaš onda ti je download većinom malen. kod jako malo torenta ti bude neka velika brzina.
ja znam stavit upload na 5 kb/s ( ako sam dobre volje onda 10 :) ) i dosta se poveča brzina. Ponekad do maximuma ( kad je torent dobre volje :D :) )

a sto se programa na linuxu tiče, koristim deluge i predobar mi je. Do sad se nisam nikad zalil na njega.
pa da. ali ako ti nista ne uploadaš onda ti je download većinom malen. kod jako malo torenta ti bude neka velika brzina.
ja znam stavit upload na 5 kb/s ( ako sam dobre volje onda 10 Smile ) i dosta se poveča brzina. Ponekad do maximuma ( kad je torent dobre volje Very Happy Smile )

a sto se programa na linuxu tiče, koristim deluge i predobar mi je. Do sad se nisam nikad zalil na njega.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gandalf.Nijeli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2009. (13:42:08)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:21 ned, 11. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"][quote="Gandalf.Nijeli"]

cisto sumnjam da je dopusteno koristenje torrenata na studentu ili slicnim racunalima na faksu[/quote]

Hehe, da, ja također mislim da to nije dopušteno, ali baš mi je nešto trebalo pa sam mislio pokušati.

U svakom slučaju, svoj problem sam riješio, a ovaj problem budem kada stgnem malo bolje proučio, pa kada mi zatreba u budućnosti :)

Hvala na savjetima!
[quote="GauSs_"]
Gandalf.Nijeli (napisa):


cisto sumnjam da je dopusteno koristenje torrenata na studentu ili slicnim racunalima na faksu


Hehe, da, ja također mislim da to nije dopušteno, ali baš mi je nešto trebalo pa sam mislio pokušati.

U svakom slučaju, svoj problem sam riješio, a ovaj problem budem kada stgnem malo bolje proučio, pa kada mi zatreba u budućnosti Smile

Hvala na savjetima!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan