Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

predavanja iz vp
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 21:25 uto, 22. 9. 2009    Naslov: predavanja iz vp Citirajte i odgovorite

Ako postoji preklapanje u rasporedu da li je potrebno pisati molbu za prebacivanje grupe ili se jednostavno može slušat predavanja u drugoj grupi, a na usmeni doć kod profesora koji te službeno 'vodi' kao svog studenta?

Hvala.
Ako postoji preklapanje u rasporedu da li je potrebno pisati molbu za prebacivanje grupe ili se jednostavno može slušat predavanja u drugoj grupi, a na usmeni doć kod profesora koji te službeno 'vodi' kao svog studenta?

Hvala.



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 22:38 uto, 22. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolko znam ak mjenjas profesora ( zelis ici na druga predavanja ) moras pisat molbu, ali mislim da tada odgovaras kod tog profesora kod kojeg si naknadno upiso... a ovo sto ti zelis bi trebo pitat profesora osobno, ali ti ne bi bas garantiro da ćeš uspjet...
Kolko znam ak mjenjas profesora ( zelis ici na druga predavanja ) moras pisat molbu, ali mislim da tada odgovaras kod tog profesora kod kojeg si naknadno upiso... a ovo sto ti zelis bi trebo pitat profesora osobno, ali ti ne bi bas garantiro da ćeš uspjet...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 7:38 sri, 23. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

prošle godine su predavali prof Primc i prof Perše, i nije bio usmeni, samo pismeni završni koji smo pisali svi skupa, pa je bilo svejedno kod koga si u grupi.

Btw s prof Peršeom sigurno neć bit problema, on se čudio što uopće dolazimo na predavanja, i skoro pa nas tjero doma jer nas je bilo puno :D
prošle godine su predavali prof Primc i prof Perše, i nije bio usmeni, samo pismeni završni koji smo pisali svi skupa, pa je bilo svejedno kod koga si u grupi.

Btw s prof Peršeom sigurno neć bit problema, on se čudio što uopće dolazimo na predavanja, i skoro pa nas tjero doma jer nas je bilo puno Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 10:38 sri, 23. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]prošle godine su predavali prof Primc i prof Perše, i nije bio usmeni, samo pismeni završni koji smo pisali svi skupa, pa je bilo svejedno kod koga si u grupi.

Btw s prof Peršeom sigurno neć bit problema, on se čudio što uopće dolazimo na predavanja, i skoro pa nas tjero doma jer nas je bilo puno :D[/quote]

Kod prof. Primca je bio usmeni. ;)
Bilo nas je jaaako puno pa je prof. ispitivao cijeli dan. :)
Samo smo imali mogućnost da umjesto usmenog idemo na vaš završni, ali usmeni kod profesora je super. :D
Luuka (napisa):
prošle godine su predavali prof Primc i prof Perše, i nije bio usmeni, samo pismeni završni koji smo pisali svi skupa, pa je bilo svejedno kod koga si u grupi.

Btw s prof Peršeom sigurno neć bit problema, on se čudio što uopće dolazimo na predavanja, i skoro pa nas tjero doma jer nas je bilo puno Very Happy


Kod prof. Primca je bio usmeni. Wink
Bilo nas je jaaako puno pa je prof. ispitivao cijeli dan. Smile
Samo smo imali mogućnost da umjesto usmenog idemo na vaš završni, ali usmeni kod profesora je super. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:43 sri, 23. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matmih"]Samo smo imali mogućnost da umjesto usmenog idemo na vaš završni, ali usmeni kod profesora je super. :D[/quote]

Završni je bio trivijalan da trivijalniji nije mogo bit. :D Tko više voli pismeno, toplo preporučam :D
matmih (napisa):
Samo smo imali mogućnost da umjesto usmenog idemo na vaš završni, ali usmeni kod profesora je super. Very Happy


Završni je bio trivijalan da trivijalniji nije mogo bit. Very Happy Tko više voli pismeno, toplo preporučam Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan