Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Traži se učitelj/ica matematike u OŠ Matije Gupca

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pipi duga čarapa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2009. (12:36:59)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 3 - 8

PostPostano: 12:49 pon, 19. 10. 2009    Naslov: Traži se učitelj/ica matematike u OŠ Matije Gupca Citirajte i odgovorite

Traži se [b]učitelj/učiteljica matematike[/b], puno radno vrijeme , za dužu zamjenu; [b]rad u Međunarodnom programu.[/b]

Uvjet: : znanje engleskog jezika

U obzir dolaze i apsolventi.

Početak rada: kroz naredna 2 tjedna
Adresa: OŠ Matije Gupca
Davorina Bazjanca 2
Zagreb

Tel: 38 36 571


Zamolbu s kratkim životopisom poslati na e-adresu: natalia@os-mgubec.hr
Traži se učitelj/učiteljica matematike, puno radno vrijeme , za dužu zamjenu; rad u Međunarodnom programu.

Uvjet: : znanje engleskog jezika

U obzir dolaze i apsolventi.

Početak rada: kroz naredna 2 tjedna
Adresa: OŠ Matije Gupca
Davorina Bazjanca 2
Zagreb

Tel: 38 36 571


Zamolbu s kratkim životopisom poslati na e-adresu: natalia@os-mgubec.hr


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 16:44 pon, 19. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

apsolvenata vise nema. mene zanima tko dolazi u obzir po bolonjskim nazivima.
apsolvenata vise nema. mene zanima tko dolazi u obzir po bolonjskim nazivima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pipi duga čarapa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2009. (12:36:59)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 3 - 8

PostPostano: 18:36 pon, 19. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dolazi u obzir minimalno prvostupnik.
Dolazi u obzir minimalno prvostupnik.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:40 pon, 19. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Tygy
Apsolvenata jos itekako ima. To sto ih ne vidis, ne znaci da nisu tu.

Oni su ti ko Strumpfovi... :lol:

(ima jos nezanemariv broj starih, predbolonjskih studenata koji nemaju nastavu, ali itekako imaju ispita za polaganje ili im je ostao samo diplomski i tako)
@Tygy
Apsolvenata jos itekako ima. To sto ih ne vidis, ne znaci da nisu tu.

Oni su ti ko Strumpfovi... Laughing

(ima jos nezanemariv broj starih, predbolonjskih studenata koji nemaju nastavu, ali itekako imaju ispita za polaganje ili im je ostao samo diplomski i tako)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:48 pon, 19. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima ih, ali su endangered species... :orca: :nosorog: :donkey: :slon: :shark2: :snake: :delfin:
Ima ih, ali su endangered species... Orca Nosorog Magarcic Slon, ali ne rozi Jos jedno morsko psetance Zmija Delfin



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
brlja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 04. 2008. (19:41:17)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:31 pon, 26. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Apsolvenata jos itekako ima. To sto ih ne vidis, ne znaci da nisu tu.

Oni su ti ko Strumpfovi... Laughing

(ima jos nezanemariv broj starih, predbolonjskih studenata koji nemaju nastavu, ali itekako imaju ispita za polaganje ili im je ostao samo diplomski i tako)[/quote]

bojimo se ponuda za posao pa samo promatramo :)
Citat:
Apsolvenata jos itekako ima. To sto ih ne vidis, ne znaci da nisu tu.

Oni su ti ko Strumpfovi... Laughing

(ima jos nezanemariv broj starih, predbolonjskih studenata koji nemaju nastavu, ali itekako imaju ispita za polaganje ili im je ostao samo diplomski i tako)


bojimo se ponuda za posao pa samo promatramo Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 16:36 pon, 26. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

:) za apsolvente.

I, imam još jedno pitanje:
je li ikako moguće raditi u školi (ne s punom satnicom) i ići na diplomski studij... tako da se recimo 2 te godine daju u tri ? Da li škola to podržava? I kolika je plaća ako nije puna satnica...otprilike...?
Smile za apsolvente.

I, imam još jedno pitanje:
je li ikako moguće raditi u školi (ne s punom satnicom) i ići na diplomski studij... tako da se recimo 2 te godine daju u tri ? Da li škola to podržava? I kolika je plaća ako nije puna satnica...otprilike...?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pipi duga čarapa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2009. (12:36:59)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 3 - 8

PostPostano: 17:32 pon, 26. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="brlja"]bojimo se ponuda za posao pa samo promatramo :)[/quote]

[size=9][color=#999999]Added after 54 seconds:[/color][/size]

[quote="brlja"]bojimo se ponuda za posao pa samo promatramo :)[/quote]

Zašto :?: :!:
brlja (napisa):
bojimo se ponuda za posao pa samo promatramo Smile


Added after 54 seconds:

brlja (napisa):
bojimo se ponuda za posao pa samo promatramo Smile


Zašto Question Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:02 pon, 26. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ono, ako prihvatis ponudu za posao poslije moras [b]raditi[/b] :blueshock:

Ove predbolonjske generacije nismo toliko mrcvarili sa 100 kolokvija, bliceva i domacih zadaca sve u istom tjednu. Pitali smo ih gradivo i ako se ispostavilo da razumiju, nije nas bilo briga koliko su sljakali tokom semestra.
Pa ono, ako prihvatis ponudu za posao poslije moras raditi Disaster!!!

Ove predbolonjske generacije nismo toliko mrcvarili sa 100 kolokvija, bliceva i domacih zadaca sve u istom tjednu. Pitali smo ih gradivo i ako se ispostavilo da razumiju, nije nas bilo briga koliko su sljakali tokom semestra.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:45 pon, 26. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]:) za apsolvente.

I, imam još jedno pitanje:
je li ikako moguće raditi u školi (ne s punom satnicom) i ići na diplomski studij... tako da se recimo 2 te godine daju u tri ? Da li škola to podržava? I kolika je plaća ako nije puna satnica...otprilike...?[/quote]

Evo, ja ću ti odgovoriti na ovo pitanje u nekoliko točaka.

1. Jako će te teško škola zaposliti ako nisi apsolvent ili završio/la fax. Zašto? Zato jer se računaš kao nestručna zamjena, čak i dok si apsolvent.
2. Ukoliko škola zaposli nestručnu zamjenu, ima zakonsku obavezu nakon 5 mjeseci raspisati natječaj za to radno mjesto. Naravno, možeš se opet javiti za taj posao, ali računaj da ako se javi apsolvent ili završeni prof, oni imaju prednost!
3. Ukoliko te i zaposle opet (pogledaj točku 2.), opet moraju nakon 5 mjeseci otvoriti natječaj. Petlja ;)
4. Plaća je i više nego mizerna. Meni je dok sam radio kao apsolvent bila oko 3200. A bio sam zaposlen na puno radno vrijeme. Od kad sam završio fax primam 3900 kn. Mizerno. Anyway, ukoliko nisi na puno radno vrijeme, onda se plaća obračunava po formuli koja je dana u kolektivnom ugovoru zaposlenika u osnovnom/srednjem školstvu. Čini mi se da se radi o razmjeru.
Tygy (napisa):
Smile za apsolvente.

I, imam još jedno pitanje:
je li ikako moguće raditi u školi (ne s punom satnicom) i ići na diplomski studij... tako da se recimo 2 te godine daju u tri ? Da li škola to podržava? I kolika je plaća ako nije puna satnica...otprilike...?


Evo, ja ću ti odgovoriti na ovo pitanje u nekoliko točaka.

1. Jako će te teško škola zaposliti ako nisi apsolvent ili završio/la fax. Zašto? Zato jer se računaš kao nestručna zamjena, čak i dok si apsolvent.
2. Ukoliko škola zaposli nestručnu zamjenu, ima zakonsku obavezu nakon 5 mjeseci raspisati natječaj za to radno mjesto. Naravno, možeš se opet javiti za taj posao, ali računaj da ako se javi apsolvent ili završeni prof, oni imaju prednost!
3. Ukoliko te i zaposle opet (pogledaj točku 2.), opet moraju nakon 5 mjeseci otvoriti natječaj. Petlja Wink
4. Plaća je i više nego mizerna. Meni je dok sam radio kao apsolvent bila oko 3200. A bio sam zaposlen na puno radno vrijeme. Od kad sam završio fax primam 3900 kn. Mizerno. Anyway, ukoliko nisi na puno radno vrijeme, onda se plaća obračunava po formuli koja je dana u kolektivnom ugovoru zaposlenika u osnovnom/srednjem školstvu. Čini mi se da se radi o razmjeru.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pipi duga čarapa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2009. (12:36:59)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 3 - 8

PostPostano: 21:19 pon, 26. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"][quote="Tygy"]:) za apsolvente.

I, imam još jedno pitanje:
je li ikako moguće raditi u školi (ne s punom satnicom) i ići na diplomski studij... tako da se recimo 2 te godine daju u tri ? Da li škola to podržava? I kolika je plaća ako nije puna satnica...otprilike...?[/quote]

Evo, ja ću ti odgovoriti na ovo pitanje u nekoliko točaka.

1. Jako će te teško škola zaposliti ako nisi apsolvent ili završio/la fax. Zašto? Zato jer se računaš kao nestručna zamjena, čak i dok si apsolvent.
2. Ukoliko škola zaposli nestručnu zamjenu, ima zakonsku obavezu nakon 5 mjeseci raspisati natječaj za to radno mjesto. Naravno, možeš se opet javiti za taj posao, ali računaj da ako se javi apsolvent ili završeni prof, oni imaju prednost!
3. Ukoliko te i zaposle opet (pogledaj točku 2.), opet moraju nakon 5 mjeseci otvoriti natječaj. Petlja ;)
4. Plaća je i više nego mizerna. Meni je dok sam radio kao apsolvent bila oko 3200. A bio sam zaposlen na puno radno vrijeme. Od kad sam završio fax primam 3900 kn. Mizerno. Anyway, ukoliko nisi na puno radno vrijeme, onda se plaća obračunava po formuli koja je dana u kolektivnom ugovoru zaposlenika u osnovnom/srednjem školstvu. Čini mi se da se radi o razmjeru.[/quote]

kenny@ tjeraš mi potencijalne kandidate za posao :lol:
otvori si svoj topic pa ih tamo straši!
mislim dakle :?: :!:
kenny (napisa):
Tygy (napisa):
Smile za apsolvente.

I, imam još jedno pitanje:
je li ikako moguće raditi u školi (ne s punom satnicom) i ići na diplomski studij... tako da se recimo 2 te godine daju u tri ? Da li škola to podržava? I kolika je plaća ako nije puna satnica...otprilike...?


Evo, ja ću ti odgovoriti na ovo pitanje u nekoliko točaka.

1. Jako će te teško škola zaposliti ako nisi apsolvent ili završio/la fax. Zašto? Zato jer se računaš kao nestručna zamjena, čak i dok si apsolvent.
2. Ukoliko škola zaposli nestručnu zamjenu, ima zakonsku obavezu nakon 5 mjeseci raspisati natječaj za to radno mjesto. Naravno, možeš se opet javiti za taj posao, ali računaj da ako se javi apsolvent ili završeni prof, oni imaju prednost!
3. Ukoliko te i zaposle opet (pogledaj točku 2.), opet moraju nakon 5 mjeseci otvoriti natječaj. Petlja Wink
4. Plaća je i više nego mizerna. Meni je dok sam radio kao apsolvent bila oko 3200. A bio sam zaposlen na puno radno vrijeme. Od kad sam završio fax primam 3900 kn. Mizerno. Anyway, ukoliko nisi na puno radno vrijeme, onda se plaća obračunava po formuli koja je dana u kolektivnom ugovoru zaposlenika u osnovnom/srednjem školstvu. Čini mi se da se radi o razmjeru.


kenny@ tjeraš mi potencijalne kandidate za posao Laughing
otvori si svoj topic pa ih tamo straši!
mislim dakle Question Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 22:54 pon, 26. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]
4. Plaća je i više nego mizerna. Meni je dok sam radio kao apsolvent bila oko 3200. A bio sam zaposlen na puno radno vrijeme. Od kad sam završio fax primam [b]3900 kn.[/b] Mizerno. Anyway, ukoliko nisi na puno radno vrijeme, onda se plaća obračunava po formuli koja je dana u kolektivnom ugovoru zaposlenika u osnovnom/srednjem školstvu. Čini mi se da se radi o razmjeru.[/quote]

kaj ne bi to trebalo biti vise? to je pocetna placa ili??
kenny (napisa):

4. Plaća je i više nego mizerna. Meni je dok sam radio kao apsolvent bila oko 3200. A bio sam zaposlen na puno radno vrijeme. Od kad sam završio fax primam 3900 kn. Mizerno. Anyway, ukoliko nisi na puno radno vrijeme, onda se plaća obračunava po formuli koja je dana u kolektivnom ugovoru zaposlenika u osnovnom/srednjem školstvu. Čini mi se da se radi o razmjeru.


kaj ne bi to trebalo biti vise? to je pocetna placa ili??



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 1:37 uto, 27. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je plaća profesora-pripravnika. Nakon što odstažiraš godinu dana i položiš stručni ispit, onda ti je oko 4500 kn. +/- stotinjak kuna ovisno o mjestu prebivališta (po tome se određuje prirez). Nakon toga ti se povećava samo za onih 0.5% godišnje (definirano u Zakonu o radu)... Je, imali mi prosvjetari i prosvjetni dodatak od ČAK 2% koji nam je ukinut. I ono redovno usklađivanje plaća od 6% godišnje koje je također trenutno zamrznuto.

To jednogodišnje stažiranje se računa tek kad diplomiraš. Ja sam odradio godinu dana u prosvjeti kao apsolvent i tih godinu dana mi se ne računa...

@ pipi duga čarapa - pa mislim da ljudi moraju znati kakvi ih uvjeti očekuju. U prosvjetu se ne ide zbog plaće, več zbog ljubavi prema tom poslu. Barem ga zato ja radim...

Inače, kad sam se prije godinu dana zaposlio u školi, jedan stariji kolega mi je rekao "Kolega, jeste li svjesni da više nikada neće ići na skijanje?".... Briga mene, ionako ne znam skijati. hahahaha ;)
To je plaća profesora-pripravnika. Nakon što odstažiraš godinu dana i položiš stručni ispit, onda ti je oko 4500 kn. +/- stotinjak kuna ovisno o mjestu prebivališta (po tome se određuje prirez). Nakon toga ti se povećava samo za onih 0.5% godišnje (definirano u Zakonu o radu)... Je, imali mi prosvjetari i prosvjetni dodatak od ČAK 2% koji nam je ukinut. I ono redovno usklađivanje plaća od 6% godišnje koje je također trenutno zamrznuto.

To jednogodišnje stažiranje se računa tek kad diplomiraš. Ja sam odradio godinu dana u prosvjeti kao apsolvent i tih godinu dana mi se ne računa...

@ pipi duga čarapa - pa mislim da ljudi moraju znati kakvi ih uvjeti očekuju. U prosvjetu se ne ide zbog plaće, več zbog ljubavi prema tom poslu. Barem ga zato ja radim...

Inače, kad sam se prije godinu dana zaposlio u školi, jedan stariji kolega mi je rekao "Kolega, jeste li svjesni da više nikada neće ići na skijanje?".... Briga mene, ionako ne znam skijati. hahahaha Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pipi duga čarapa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2009. (12:36:59)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 3 - 8

PostPostano: 6:34 uto, 27. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]@ pipi duga čarapa - pa mislim da ljudi moraju znati kakvi ih uvjeti očekuju. U prosvjetu se ne ide zbog plaće, več zbog ljubavi prema tom poslu. Barem ga zato ja radim...[/quote]
hm, da je posao za stalno odmah bih ti ponudila transfer :lol:
kenny (napisa):
@ pipi duga čarapa - pa mislim da ljudi moraju znati kakvi ih uvjeti očekuju. U prosvjetu se ne ide zbog plaće, več zbog ljubavi prema tom poslu. Barem ga zato ja radim...

hm, da je posao za stalno odmah bih ti ponudila transfer Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 8:38 uto, 27. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Več imam posao za stalno. A školu u kojoj trenutno radim ne bih mijenjao ni za što. :P
Več imam posao za stalno. A školu u kojoj trenutno radim ne bih mijenjao ni za što. Razz



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
brlja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 04. 2008. (19:41:17)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:37 pet, 30. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Zašto :?: :!:[/quote]

Mislim da je to kolega lijepo objasnio.
Bilo bi super da za nasu profesiju postoji tržiste rada kao što za poslove u nedržavnom sektoru postoji isto.
Ali eto, ne postoji, pa neka rade oni koji to rade iz ljubavi i vrtlari ak im baš treba netko.
Ja ću se osobno još prihvatit knjige i isprobati sreću izvan struke.
Citat:
Zašto Question Exclamation


Mislim da je to kolega lijepo objasnio.
Bilo bi super da za nasu profesiju postoji tržiste rada kao što za poslove u nedržavnom sektoru postoji isto.
Ali eto, ne postoji, pa neka rade oni koji to rade iz ljubavi i vrtlari ak im baš treba netko.
Ja ću se osobno još prihvatit knjige i isprobati sreću izvan struke.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pipi duga čarapa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2009. (12:36:59)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 3 - 8

PostPostano: 17:36 sri, 4. 11. 2009    Naslov: Re: Traži se učitelj/ica matematike u OŠ Matije Gupca Citirajte i odgovorite

Popunjeno je radno mjesto iz uvodnog posta. No, evo već nova :lol: vrlo slična ponuda:


Traži se [b]učitelj/učiteljica matematike[/b], puno radno vrijeme , za dužu zamjenu; [b]rad u redovnom programu[/b] (dakle na hrvatskom jeziku)


U obzir dolaze i apsolventi.

Početak rada: odmah
Adresa: OŠ Matije Gupca
Davorina Bazjanca 2
Zagreb

Tel: 38 36 571

Zamolbu s kratkim životopisom poslati na e-adresu: natalia@os-mgubec.hr
Popunjeno je radno mjesto iz uvodnog posta. No, evo već nova Laughing vrlo slična ponuda:


Traži se učitelj/učiteljica matematike, puno radno vrijeme , za dužu zamjenu; rad u redovnom programu (dakle na hrvatskom jeziku)


U obzir dolaze i apsolventi.

Početak rada: odmah
Adresa: OŠ Matije Gupca
Davorina Bazjanca 2
Zagreb

Tel: 38 36 571

Zamolbu s kratkim životopisom poslati na e-adresu: natalia@os-mgubec.hr


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pipi duga čarapa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2009. (12:36:59)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 3 - 8

PostPostano: 17:22 pet, 6. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popunjeno je. HVALA PUNO svima koji su se javili!
Popunjeno je. HVALA PUNO svima koji su se javili!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan