Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ECTS
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
happyja7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (11:22:19)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Maksimir, Zagreb

PostPostano: 12:19 pon, 11. 1. 2010    Naslov: ECTS Citirajte i odgovorite

ukoliko smo u prvom semestru upisali 35 ects-a, i recimo da ne damo sve predmete....koliko u drugom semetru mozemo upisat 25 ili isto do 35 ?
ukoliko smo u prvom semestru upisali 35 ects-a, i recimo da ne damo sve predmete....koliko u drugom semetru mozemo upisat 25 ili isto do 35 ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2006. (18:10:50)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 28 - 2

PostPostano: 12:24 pon, 11. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

takodjer 35 :)
takodjer 35 Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
happyja7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (11:22:19)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Maksimir, Zagreb

PostPostano: 17:07 pon, 11. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm...znaci bezobriza kaj smo upisali 35 u prvom semestru u drugom mozemo upisat isto 35 :)? zakon :)
hm...znaci bezobriza kaj smo upisali 35 u prvom semestru u drugom mozemo upisat isto 35 Smile? zakon Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:20 pon, 11. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="happyja7"]hm...znaci bezobriza kaj smo upisali 35 u prvom semestru u drugom mozemo upisat isto 35 :)? zakon :)[/quote]

da, u [u]svakom[/u] semestru možeš upisati 35 ects :)
happyja7 (napisa):
hm...znaci bezobriza kaj smo upisali 35 u prvom semestru u drugom mozemo upisat isto 35 Smile? zakon Smile


da, u svakom semestru možeš upisati 35 ects Smile



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 21:52 pon, 11. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

al ne mozes upisat ono za sto nemas polozene prethodnike
al ne mozes upisat ono za sto nemas polozene prethodnike


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (06:57:05)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 12:38 uto, 12. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bee"]al ne mozes upisat ono za sto nemas polozene prethodnike[/quote]
Da li se tako mogu upisivati predmeti s vise godine?
Npr. Ako zbog prethodnika u zimskom ne mogu upisati neki kolegij u ljetnom, uzeo bi neki predmet s vise (za koji imam prethodnike) i tako si popunio semestar i efektivno zamijenio godine slusanja ta dva kolegija.
Bee (napisa):
al ne mozes upisat ono za sto nemas polozene prethodnike

Da li se tako mogu upisivati predmeti s vise godine?
Npr. Ako zbog prethodnika u zimskom ne mogu upisati neki kolegij u ljetnom, uzeo bi neki predmet s vise (za koji imam prethodnike) i tako si popunio semestar i efektivno zamijenio godine slusanja ta dva kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:13 uto, 12. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da :)
možeš upisati sve kolegije za koje imaš prethodnike uz uvijet da ne prelaziš 35 ects-a
da Smile
možeš upisati sve kolegije za koje imaš prethodnike uz uvijet da ne prelaziš 35 ects-a



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 18:43 uto, 12. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iz prve ruke:
Ak ne polozis elementarnu 1 nemres skoro nista upisati iz drugog semestra.
Iz prve ruke:
Ak ne polozis elementarnu 1 nemres skoro nista upisati iz drugog semestra.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gramzon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 07. 2009. (20:11:44)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:34 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanja o tim ECTS bodovima pa ako netko moze odgovoriti il dati link gdje je cijeli princip ovog studiranja po bolonji objasnjen bio bih zahvalan.
Koliko ECTS bodova se mora skupiti da se polozi godina?
I recimo sad ako ja i prvom semestru polozim samo EM1 i PROG1.
U drugom mogu upisati samo EM2 i PROG2? Da li je to dovoljno ECTS bodova za prolazak godine?
Imam pitanja o tim ECTS bodovima pa ako netko moze odgovoriti il dati link gdje je cijeli princip ovog studiranja po bolonji objasnjen bio bih zahvalan.
Koliko ECTS bodova se mora skupiti da se polozi godina?
I recimo sad ako ja i prvom semestru polozim samo EM1 i PROG1.
U drugom mogu upisati samo EM2 i PROG2? Da li je to dovoljno ECTS bodova za prolazak godine?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 17:36 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="gramzon"]Imam pitanja o tim ECTS bodovima pa ako netko moze odgovoriti il dati link gdje je cijeli princip ovog studiranja po bolonji objasnjen bio bih zahvalan.
Koliko ECTS bodova se mora skupiti da se polozi godina?
I recimo sad ako ja i prvom semestru polozim samo EM1 i PROG1.
U drugom mogu upisati samo EM2 i PROG2? Da li je to dovoljno ECTS bodova za prolazak godine?[/quote]

Godina je 60 ECTSa, znači moraš sve položiti da prođeš godinu.

Za link ti ne znam..
gramzon (napisa):
Imam pitanja o tim ECTS bodovima pa ako netko moze odgovoriti il dati link gdje je cijeli princip ovog studiranja po bolonji objasnjen bio bih zahvalan.
Koliko ECTS bodova se mora skupiti da se polozi godina?
I recimo sad ako ja i prvom semestru polozim samo EM1 i PROG1.
U drugom mogu upisati samo EM2 i PROG2? Da li je to dovoljno ECTS bodova za prolazak godine?


Godina je 60 ECTSa, znači moraš sve položiti da prođeš godinu.

Za link ti ne znam..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:39 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nasi studiji su invarijantni na padanje / polaganje godine. Za potrebe dijelova drzavne i sveucilisne administracije koji to jos nisu shvatili, prolaz godine obicno se tumaci kao sakupljanje 60 ECTS bodova. Prema Statutu Sveucilista trebao bi se tumaciti kao polaganje svih kolegija preuzetih upisom u tu godinu, sto ne mora biti isto.

Jos cu jednom podsjetiti da [url=http://www.pmf.hr/nastava/prava_redovitih_studenata.pdf]ovdje[/url] pise kako studentska prava ne ovise o (ne)polaganju godine. Bunite se ako vas negdje zakidaju.
Nasi studiji su invarijantni na padanje / polaganje godine. Za potrebe dijelova drzavne i sveucilisne administracije koji to jos nisu shvatili, prolaz godine obicno se tumaci kao sakupljanje 60 ECTS bodova. Prema Statutu Sveucilista trebao bi se tumaciti kao polaganje svih kolegija preuzetih upisom u tu godinu, sto ne mora biti isto.

Jos cu jednom podsjetiti da ovdje pise kako studentska prava ne ovise o (ne)polaganju godine. Bunite se ako vas negdje zakidaju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 18:47 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po bologni nema vise upisa godine nego semestra. Dakle upisujes semestar.
Nadalje, koliko bodova skupis u jednom semestru toliko bodova mozes upisati u narednom semestru (ako imas preduvijete; nemres upisati EM2 ak nemas EM1)

Isto tako moras skupiti najmanje 35 ECTS-boda u 2 akademske godine jer inace te frknu s faxa. Nakon sto skupis 60 bodova onda si teoretski druga godina (iako imas npr. nepolozen ispit s prve godine)
Nemres upisati predmet iz 5tog semestra ako nemas polozene sve predmete iz 1vog semestra.

Ako polozos EM1 i 2, Prog 1 i 2 skupit ces 26ECTS boda.
Po bologni nema vise upisa godine nego semestra. Dakle upisujes semestar.
Nadalje, koliko bodova skupis u jednom semestru toliko bodova mozes upisati u narednom semestru (ako imas preduvijete; nemres upisati EM2 ak nemas EM1)

Isto tako moras skupiti najmanje 35 ECTS-boda u 2 akademske godine jer inace te frknu s faxa. Nakon sto skupis 60 bodova onda si teoretski druga godina (iako imas npr. nepolozen ispit s prve godine)
Nemres upisati predmet iz 5tog semestra ako nemas polozene sve predmete iz 1vog semestra.

Ako polozos EM1 i 2, Prog 1 i 2 skupit ces 26ECTS boda.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:55 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Swerz"]Nakon sto skupis 60 bodova onda si teoretski druga godina (iako imas npr. nepolozen ispit s prve godine)[/quote]

Po Statutu Sveucilista nisi. Na prvoj godini si sve dok ne polozis sve kolegije prve godine.

[quote="Swerz"]Nemres upisati predmet iz 5tog semestra ako nemas polozene sve predmete iz 1vog semestra.[/quote]

Ovo je apsolutno krivo. Mozes upisati bilo koji kolegij za koji imas polozene prethodnike, u okviru 35 ECTS bodova po semestru.

Btw, semestralni ili godisnji upis nema nikakve veze s bolonjom. Kao i vecina stvari o kojima se raspravlja pod tim naslovom.
Swerz (napisa):
Nakon sto skupis 60 bodova onda si teoretski druga godina (iako imas npr. nepolozen ispit s prve godine)


Po Statutu Sveucilista nisi. Na prvoj godini si sve dok ne polozis sve kolegije prve godine.

Swerz (napisa):
Nemres upisati predmet iz 5tog semestra ako nemas polozene sve predmete iz 1vog semestra.


Ovo je apsolutno krivo. Mozes upisati bilo koji kolegij za koji imas polozene prethodnike, u okviru 35 ECTS bodova po semestru.

Btw, semestralni ili godisnji upis nema nikakve veze s bolonjom. Kao i vecina stvari o kojima se raspravlja pod tim naslovom.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Sari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2009. (19:58:14)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:05 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li veliki problem ako nisam polozo samo elementarnu 1 u prvom semestru? mislim da ne budem :oops: :( :oops:
vidio sam da ne mogu ni linearnu 2 onda upisat...
je se mogu kakve kombinacije napravit, da barem malo nes popravim? :?
je li veliki problem ako nisam polozo samo elementarnu 1 u prvom semestru? mislim da ne budem Embarassed Sad Embarassed
vidio sam da ne mogu ni linearnu 2 onda upisat...
je se mogu kakve kombinacije napravit, da barem malo nes popravim? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:33 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne poloziti EM1 je ogroman problem jer blokira puno kolegija u drugom semestru. Ako ste stvarno polozili sve ostalo, odite profesoru i probajte razgovarati s njim.
Ne poloziti EM1 je ogroman problem jer blokira puno kolegija u drugom semestru. Ako ste stvarno polozili sve ostalo, odite profesoru i probajte razgovarati s njim.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Sari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2009. (19:58:14)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:54 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos nisam polozio sve :roll: , a nisu jos dosli rezultati s popravnog iz elementarne pa nisam ni sluzbeno pao, iako ce se to mozda dogodit...
no hvala na informaciji, zanimalo me ako se nadem u takvoj situaciji
jos nisam polozio sve Rolling Eyes , a nisu jos dosli rezultati s popravnog iz elementarne pa nisam ni sluzbeno pao, iako ce se to mozda dogodit...
no hvala na informaciji, zanimalo me ako se nadem u takvoj situaciji


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 23:42 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Po Statutu Sveucilista nisi. Na prvoj godini si sve dok ne polozis sve kolegije prve godine.

[quote="Swerz"]Nemres upisati predmet iz 5tog semestra ako nemas polozene sve predmete iz 1vog semestra.[/quote]

Ovo je apsolutno krivo. Mozes upisati bilo koji kolegij za koji imas polozene prethodnike, u okviru 35 ECTS bodova po semestru.
[/quote]

Obje moje izjave su iz prve ruke i dam ruku u vatru da je tako na FSB-u (a ne vidim razlog zasto bi ovdje bilo drugacije)

Sve potvrde koje sam vadio su pisale "student prve godine..." Onda sam skupio 60ECTS bodova i na potvrdama je pisalo "student druge godine..."
Ista stvar je bila i na studomlatu.
1.sezone Upis 1. godine
2.sezone Ponovan upis 1. godine
3.sezone Upis 2. godine (tu sam presao 60 ECTS bodova)

A jedan od razloga zasto sam sada student PMF-a je taj sto nisam mogao upisati predmet sa trece godine(V. semestar) jer mi je ostao jedan nepolozen iz I. semestra. Preduvijete sam imao.
U referadi, od osobe odgovorne za ISVU sustav i od pravnice sam dobio isti odgovor. "Ne možete polagati predmete sa 1. i 3. godine, 2. i 4., 3. i 5."
krcko (napisa):

Po Statutu Sveucilista nisi. Na prvoj godini si sve dok ne polozis sve kolegije prve godine.

Swerz (napisa):
Nemres upisati predmet iz 5tog semestra ako nemas polozene sve predmete iz 1vog semestra.


Ovo je apsolutno krivo. Mozes upisati bilo koji kolegij za koji imas polozene prethodnike, u okviru 35 ECTS bodova po semestru.


Obje moje izjave su iz prve ruke i dam ruku u vatru da je tako na FSB-u (a ne vidim razlog zasto bi ovdje bilo drugacije)

Sve potvrde koje sam vadio su pisale "student prve godine..." Onda sam skupio 60ECTS bodova i na potvrdama je pisalo "student druge godine..."
Ista stvar je bila i na studomlatu.
1.sezone Upis 1. godine
2.sezone Ponovan upis 1. godine
3.sezone Upis 2. godine (tu sam presao 60 ECTS bodova)

A jedan od razloga zasto sam sada student PMF-a je taj sto nisam mogao upisati predmet sa trece godine(V. semestar) jer mi je ostao jedan nepolozen iz I. semestra. Preduvijete sam imao.
U referadi, od osobe odgovorne za ISVU sustav i od pravnice sam dobio isti odgovor. "Ne možete polagati predmete sa 1. i 3. godine, 2. i 4., 3. i 5."



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 10:14 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo je još davno bilo određeno kad je prof. Bruckler bila prodekan za nastavu

[quote]Pojam pada godine u "bolonjskom" sustava se postepeno ukida te je uvodjenjem semestralnog upisa od jeseni sustav studiranja jos vise uskladjen s "bolonjskim" pravilima. To znaci da upisujete semestre, tocnije: kolegije u semestru za koje imate polozene prethodnike (unutar semestralnogo opterecenja 25-35ECTS), bez specifikacije na kojoj ste godini. Eventualno placanje skolarine je odredjeno ukupnim trajanjem Vaseg studija i eventualnim ponovnim upisma kolegija. U slucaju da je za kakvu sluzbenu ispravu potrebno navodjenje godine na kojoj se nalazite, studenti s polozenih manje od 60ECTS-a vodit ce se kao studenti prve godine, studenti s bar 60 i manje od 120ECTS kao druga, a oni s bar 120ECTS bodova kao treca godina.[/quote]

(izvor http://web.math.hr/~bruckler/faq.html )
Ovo je još davno bilo određeno kad je prof. Bruckler bila prodekan za nastavu

Citat:
Pojam pada godine u "bolonjskom" sustava se postepeno ukida te je uvodjenjem semestralnog upisa od jeseni sustav studiranja jos vise uskladjen s "bolonjskim" pravilima. To znaci da upisujete semestre, tocnije: kolegije u semestru za koje imate polozene prethodnike (unutar semestralnogo opterecenja 25-35ECTS), bez specifikacije na kojoj ste godini. Eventualno placanje skolarine je odredjeno ukupnim trajanjem Vaseg studija i eventualnim ponovnim upisma kolegija. U slucaju da je za kakvu sluzbenu ispravu potrebno navodjenje godine na kojoj se nalazite, studenti s polozenih manje od 60ECTS-a vodit ce se kao studenti prve godine, studenti s bar 60 i manje od 120ECTS kao druga, a oni s bar 120ECTS bodova kao treca godina.


(izvor http://web.math.hr/~bruckler/faq.html )



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gramzon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 07. 2009. (20:11:44)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:57 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li to znaci da mogu doci do trece godine ako ne polozim neke s prve? Odnosno uopce ih ne upisem sad u drugoj godini.
I gdje ima neka up to date lista s kolegijima prethodnicima jer vidim da na svakoj pise razlicito. Zanima me sto mogu upisati sad u drugom semestru pored em2 i prog2.
Da li to znaci da mogu doci do trece godine ako ne polozim neke s prve? Odnosno uopce ih ne upisem sad u drugoj godini.
I gdje ima neka up to date lista s kolegijima prethodnicima jer vidim da na svakoj pise razlicito. Zanima me sto mogu upisati sad u drugom semestru pored em2 i prog2.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 14:02 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što je krcko gore napisao, nije važno koja ste godina za upis određenih predmeta dok god imate položene prethodnike za taj predmet.
Još jedino postoji ograničenje 35 ECTS bodova po semestru (za studente koji redovno ispunjavaju obveze uz molbu se dopušta i više).
Ako neki od željenih predmeta nije ponuđen na studmatu kod upisa semestra, potrebno je za taj predmet poslati molbu prilikom upisa.

Što se tiče liste premeta prethodnika, često nastaju problemi jer takvih popisa ima više i nisu usklađeni, ali koliko sam vidio ovaj je poprilično nov: http://www.math.hr/Default.aspx?sec=407
Kao što je krcko gore napisao, nije važno koja ste godina za upis određenih predmeta dok god imate položene prethodnike za taj predmet.
Još jedino postoji ograničenje 35 ECTS bodova po semestru (za studente koji redovno ispunjavaju obveze uz molbu se dopušta i više).
Ako neki od željenih predmeta nije ponuđen na studmatu kod upisa semestra, potrebno je za taj predmet poslati molbu prilikom upisa.

Što se tiče liste premeta prethodnika, često nastaju problemi jer takvih popisa ima više i nisu usklađeni, ali koliko sam vidio ovaj je poprilično nov: http://www.math.hr/Default.aspx?sec=407



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan