Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

telnet student.math.hr problemi

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 11:16 ned, 15. 2. 2004    Naslov: telnet student.math.hr problemi Citirajte i odgovorite

pozdraf.

zast (skoro) uvijek imam probleme s telnetiranjem na student kad idem, recimo, od doma? na faxu sve radi al kad idem negdje preko telefonske zice cesto dodje do problema. dal je to server takav i hoce li se to promjeniti za vrijeme mog zivota na faxu? (pretpostavimo da je to nekih 3 godine, recimo).

hvala!
pozdraf.

zast (skoro) uvijek imam probleme s telnetiranjem na student kad idem, recimo, od doma? na faxu sve radi al kad idem negdje preko telefonske zice cesto dodje do problema. dal je to server takav i hoce li se to promjeniti za vrijeme mog zivota na faxu? (pretpostavimo da je to nekih 3 godine, recimo).

hvala!



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:46 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Peaple, please use [url=http://degiorgi.math.hr/forum/search.php][i]Search[/i][/url] :!:

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1040
Peaple, please use Search Exclamation

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1040



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 17:00 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije da je dalo odgovore na sva pitanja al thx. :-P
nije da je dalo odgovore na sva pitanja al thx. Razz



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:24 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"]nije da je dalo odgovore na sva pitanja al thx. :-P[/quote]

Bas sam cuo sa strane... Cini se da imamo jos neki problem sa studentom... :roll: Javit cu RCu, pa da vide sto je... 8)
lhranjec (napisa):
nije da je dalo odgovore na sva pitanja al thx. Razz


Bas sam cuo sa strane... Cini se da imamo jos neki problem sa studentom... Rolling Eyes Javit cu RCu, pa da vide sto je... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 15:13 pon, 23. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Bas sam cuo sa strane... Cini se da imamo jos neki problem sa studentom... :roll: Javit cu RCu, pa da vide sto je... 8)[/quote]

problem je u nesposobnim administratorima :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: pitanje: zasto uopce jedan te isti server ima 2 IP adrese?
vsego (napisa):

Bas sam cuo sa strane... Cini se da imamo jos neki problem sa studentom... Rolling Eyes Javit cu RCu, pa da vide sto je... Cool


problem je u nesposobnim administratorima Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad pitanje: zasto uopce jedan te isti server ima 2 IP adrese?



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:06 pon, 23. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eh, da, voditeljica RCa mi je rekla da se studenti s problemom trebaju osobno javiti u RC. :shock: :?

:kidam:
Eh, da, voditeljica RCa mi je rekla da se studenti s problemom trebaju osobno javiti u RC. Shocked Confused

Kidam nalijevo



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 22:21 pon, 23. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je samo jadno kaj smo matematika, jako opaki fax i pametni i sve to a imamo tak jadnu internet podrsku. i samo 5Mb quote na racunu :-/
meni je samo jadno kaj smo matematika, jako opaki fax i pametni i sve to a imamo tak jadnu internet podrsku. i samo 5Mb quote na racunu :-/



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 15:00 uto, 24. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"]meni je samo jadno kaj smo matematika, jako opaki fax i pametni i sve to a imamo tak jadnu internet podrsku. i samo 5Mb quote na racunu :-/[/quote]

Pa to je oke, mi smo _matematika_, ne FER :o). Jedino sto me "malo" ljutilo je to sto nama sa matha CMU accountovi nisu radili u domovima jedno pola godine. Ali, to je sad sredjeno, tako da nemam primjedbi :).
Osim toga, sto ti imas a da ti ne moze stati u tih 5MBova?
lhranjec (napisa):
meni je samo jadno kaj smo matematika, jako opaki fax i pametni i sve to a imamo tak jadnu internet podrsku. i samo 5Mb quote na racunu :-/


Pa to je oke, mi smo _matematika_, ne FER Big nose. Jedino sto me "malo" ljutilo je to sto nama sa matha CMU accountovi nisu radili u domovima jedno pola godine. Ali, to je sad sredjeno, tako da nemam primjedbi Smile.
Osim toga, sto ti imas a da ti ne moze stati u tih 5MBova?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan