Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Analitička geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 19:14 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Usmeni Citirajte i odgovorite

Ajmo ljudi dojmovi sa usmenog :D pita teško? kaj pita? kakve su ocjene? jel se kog rušilo do sad?
Ajmo ljudi dojmovi sa usmenog Very Happy pita teško? kaj pita? kakve su ocjene? jel se kog rušilo do sad?



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cocco
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (22:06:02)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 21:21 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam ni ja jos nis cula,ali koliko znam profesorica je uvijek bila super na usmenom,i rijetko tko kod nje padne....za profesora sam cula jedino da trazi potpuno razumijevanje gradiva , samo sto ne znam kakav je kad ispituje predmet koji inace ne predaje :S

neka netko tko je kod profesora odgovarao javi kak je proslo !!! :)
nisam ni ja jos nis cula,ali koliko znam profesorica je uvijek bila super na usmenom,i rijetko tko kod nje padne....za profesora sam cula jedino da trazi potpuno razumijevanje gradiva , samo sto ne znam kakav je kad ispituje predmet koji inace ne predaje :S

neka netko tko je kod profesora odgovarao javi kak je proslo !!! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 11:19 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kak znamo tko kod koga odgovara i kad su rokovi???nisam mogao doć onda dok je bila objava rezultata pa vas molim pomoć ako može...thx
kak znamo tko kod koga odgovara i kad su rokovi???nisam mogao doć onda dok je bila objava rezultata pa vas molim pomoć ako može...thx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
z3h
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2004. (22:26:02)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 4

PostPostano: 11:22 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

do slova L ukljucujuci i njih kod profesorice, a od M kod profesora..stim da se trebas potpisat za termin na vratima
do slova L ukljucujuci i njih kod profesorice, a od M kod profesora..stim da se trebas potpisat za termin na vratima


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 11:25 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="z3h"]do slova L ukljucujuci i njih kod profesorice, a od M kod profesora..stim da se trebas potpisat za termin na vratima[/quote]

hvala ti puno...tražio sam popis na vratima kod profesorice i nisam mogao naći pa me to zbunilo i mislio sam da počinju za tjedan dana ispiti tek...da nisam ovo vidio ne bih ni znao...

hvala ti na brzom odgovoru...

ispiti su do srijede valjda?
z3h (napisa):
do slova L ukljucujuci i njih kod profesorice, a od M kod profesora..stim da se trebas potpisat za termin na vratima


hvala ti puno...tražio sam popis na vratima kod profesorice i nisam mogao naći pa me to zbunilo i mislio sam da počinju za tjedan dana ispiti tek...da nisam ovo vidio ne bih ni znao...

hvala ti na brzom odgovoru...

ispiti su do srijede valjda?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
z3h
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2004. (22:26:02)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 4

PostPostano: 12:01 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da..samo neznam koliko imas slobodnbih termina jos..posto jako ih je malo izalso ovaj tjedan a usmeni su u srijedu poceli mislim....tako daa...pozuri se :lol:
da..samo neznam koliko imas slobodnbih termina jos..posto jako ih je malo izalso ovaj tjedan a usmeni su u srijedu poceli mislim....tako daa...pozuri se Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cocco
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (22:06:02)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 12:13 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo da vas obavijestim...ovu jednu curu je Šiftar pitao vektorski produkt,ortonormiranu bazu,nacrtati neki vektor u toj bazi,sto je V3,i dao joj je jednadžbu neke krivulje pa je ona morala odrediti koja je to .....
rekla je da je bio bas ok....

eto ako je jos netko neš cuo slobodno javite :D
evo da vas obavijestim...ovu jednu curu je Šiftar pitao vektorski produkt,ortonormiranu bazu,nacrtati neki vektor u toj bazi,sto je V3,i dao joj je jednadžbu neke krivulje pa je ona morala odrediti koja je to .....
rekla je da je bio bas ok....

eto ako je jos netko neš cuo slobodno javite Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 14:53 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="z3h"]da..samo neznam koliko imas slobodnbih termina jos..posto jako ih je malo izalso ovaj tjedan a usmeni su u srijedu poceli mislim....tako daa...pozuri se :lol:[/quote]

hvala...požurio sam se i upisao za danas u 15.15.tak da....nadam se da neće biti preoštar profesor:)
z3h (napisa):
da..samo neznam koliko imas slobodnbih termina jos..posto jako ih je malo izalso ovaj tjedan a usmeni su u srijedu poceli mislim....tako daa...pozuri se Laughing


hvala...požurio sam se i upisao za danas u 15.15.tak da....nadam se da neće biti preoštar profesor:)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lucky5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2009. (14:41:40)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: zagreb

PostPostano: 15:35 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudiiii pls ima li tko da je odgovarao kod profesorice??kakva je?jel pita tesko???
ljudiiii pls ima li tko da je odgovarao kod profesorice??kakva je?jel pita tesko???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku AIM YIM MSNM
BeeBee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (16:07:39)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 16:05 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam danas odgovarala kod profesora...bio je baš ok
Ja sam danas odgovarala kod profesora...bio je baš ok


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hcdavor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 01. 2010. (02:49:51)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:30 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lucky5"]ljudiiii pls ima li tko da je odgovarao kod profesorice??kakva je?jel pita tesko???[/quote]

ja sam danas odgovara,za ocjene 2-4 te pita ista ona pitanja iz podsjetnika za minimum, moras znati skice izvoda formuli tj kako otprilike ide izvod, a i moras kuzit uglavnom sto je sto u formuli i sl.

pr. :
-definiraj vektorski produkt,izvedi formulu, definiraj elipsu i reci skicu izvoda formule za elipsu
-skalarni produkt,izvedi formulu u ONB,zasto je bas takva formula
-izvedi polarnu jednadzbu neke konike(npr elipse)..

Dok za 5 pita sve ono iz podsjetnika za izvrstan,na slican nacin..

Inace,super je prof, ako treba pomoci ce ti i dati vremena koliko ti treba
lucky5 (napisa):
ljudiiii pls ima li tko da je odgovarao kod profesorice??kakva je?jel pita tesko???


ja sam danas odgovara,za ocjene 2-4 te pita ista ona pitanja iz podsjetnika za minimum, moras znati skice izvoda formuli tj kako otprilike ide izvod, a i moras kuzit uglavnom sto je sto u formuli i sl.

pr. :
-definiraj vektorski produkt,izvedi formulu, definiraj elipsu i reci skicu izvoda formule za elipsu
-skalarni produkt,izvedi formulu u ONB,zasto je bas takva formula
-izvedi polarnu jednadzbu neke konike(npr elipse)..

Dok za 5 pita sve ono iz podsjetnika za izvrstan,na slican nacin..

Inace,super je prof, ako treba pomoci ce ti i dati vremena koliko ti treba


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ahlimea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2010. (21:11:15)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 18:48 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma prof je zakon..:)
ma prof je zakon..Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
munjotres
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (14:10:17)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 20:49 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

moj termin usmenog se bliži.. pa sam si napravio sažetak s odgovorima na pitanja za minimum, pa rekoh da to podijelim s vama, možda nekome i pomogne... :D

Počeo sam prvo pisati sam sažetak i ubacivati LaTex, ali predugo je trajalo pa sam na kraju samo rezao dijelove skripte...

Stavit ću i onaj za izvrstan kad ga složim...

[url=http://marvin.kset.org/~mv/PMF/AG/Odgovori_minimum.pdf]ODGOVORI ZA MINIMUM[/url]

[url=http://marvin.kset.org/~mv/PMF/AG/Odgovori_izvrstan.pdf]ODGOVORI ZA IZVRSTAN[/url]

DISCLAIMER: Sažetak je napravljen u najboljoj namjeri, no autor ne može preuzeti odgovornost za njegovu nepotpunost i/ili greške nastale u prepisivanju. :wink:

Da ne bi bilo da sam ja neš kriv... :)
moj termin usmenog se bliži.. pa sam si napravio sažetak s odgovorima na pitanja za minimum, pa rekoh da to podijelim s vama, možda nekome i pomogne... Very Happy

Počeo sam prvo pisati sam sažetak i ubacivati LaTex, ali predugo je trajalo pa sam na kraju samo rezao dijelove skripte...

Stavit ću i onaj za izvrstan kad ga složim...

ODGOVORI ZA MINIMUM

ODGOVORI ZA IZVRSTAN

DISCLAIMER: Sažetak je napravljen u najboljoj namjeri, no autor ne može preuzeti odgovornost za njegovu nepotpunost i/ili greške nastale u prepisivanju. Wink

Da ne bi bilo da sam ja neš kriv... Smile




Zadnja promjena: munjotres; 2:14 uto, 2. 2. 2010; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
korisnickoime
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 10. 2009. (22:15:48)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 22:12 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

svaka cast munjotres!!! :D
svaka cast munjotres!!! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Serious Sam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2009. (15:08:32)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 6 - 9

PostPostano: 23:52 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaka cast za odgovore. Jos jedno pitanje: jel bi to mogao postati ovdje ili negdje drugdje uploadati jer mi koji smo na Savi ne mozemo skinuti iz doma zbog iste IP adrese (uvijek netko nesto skida)? Hvala
Svaka cast za odgovore. Jos jedno pitanje: jel bi to mogao postati ovdje ili negdje drugdje uploadati jer mi koji smo na Savi ne mozemo skinuti iz doma zbog iste IP adrese (uvijek netko nesto skida)? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
munjotres
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (14:10:17)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 0:52 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Serious Sam"]Svaka cast za odgovore. Jos jedno pitanje: jel bi to mogao postati ovdje ili negdje drugdje uploadati jer mi koji smo na Savi ne mozemo skinuti iz doma zbog iste IP adrese (uvijek netko nesto skida)? Hvala[/quote]

Evo ga, promijenjen je server; sad više nema čekanja niti limitiranja downloada.

Promijenio sam link gore, al evo ga i tu...

EDIT:

[url=http://marvin.kset.org/~mv/PMF/AG/Odgovori_minimum.pdf]ODGOVORI ZA MINIMUM[/url]

[url=http://marvin.kset.org/~mv/PMF/AG/Odgovori_izvrstan.pdf]ODGOVORI ZA IZVRSTAN[/url]

P.S. Ovaj dio za izvrstan je teško izvuć izvan konteksta, bolje da ga koristite samo za podsjetnik, a ne učiti samo iz njega.
Serious Sam (napisa):
Svaka cast za odgovore. Jos jedno pitanje: jel bi to mogao postati ovdje ili negdje drugdje uploadati jer mi koji smo na Savi ne mozemo skinuti iz doma zbog iste IP adrese (uvijek netko nesto skida)? Hvala


Evo ga, promijenjen je server; sad više nema čekanja niti limitiranja downloada.

Promijenio sam link gore, al evo ga i tu...

EDIT:

ODGOVORI ZA MINIMUM

ODGOVORI ZA IZVRSTAN

P.S. Ovaj dio za izvrstan je teško izvuć izvan konteksta, bolje da ga koristite samo za podsjetnik, a ne učiti samo iz njega.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Serious Sam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2009. (15:08:32)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 6 - 9

PostPostano: 9:46 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala puno, odlicno uredeno BTW :D
Hvala puno, odlicno uredeno BTW Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 19:35 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

odgovarao sam kod profesora jučer i dobio 3...dosta pomaže kod odgovaranja i nije teško proć toliko...ja mislio da ću ruknut jer se baš nisam iskazao i dobio 3 :)
odgovarao sam kod profesora jučer i dobio 3...dosta pomaže kod odgovaranja i nije teško proć toliko...ja mislio da ću ruknut jer se baš nisam iskazao i dobio 3 Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Analitička geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan