Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature isplata

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 0:34 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Demonstrature isplata Citirajte i odgovorite

Nisam znao u koji podforum bi trebao ovo postat, ali mi je bilo najlogičnije ovdje.

Vidim da su nam jučer (29.11) uplaćeni novci za demonstrature, pa me zanima o koliko se točno novaca ovdje radi.

Koliko se ja sjećam, trebalo bi biti [b]600 kn[/b] po kolegiju, a čini se da nije tako jer meni toliko nije isplaćeno.

Da idem do teta iza oglasne ploče?
Nisam znao u koji podforum bi trebao ovo postat, ali mi je bilo najlogičnije ovdje.

Vidim da su nam jučer (29.11) uplaćeni novci za demonstrature, pa me zanima o koliko se točno novaca ovdje radi.

Koliko se ja sjećam, trebalo bi biti 600 kn po kolegiju, a čini se da nije tako jer meni toliko nije isplaćeno.

Da idem do teta iza oglasne ploče?



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 1:17 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda to ovisi o broju demonstratora na tom određenom kolegiju. Nisam siguran ali bi reko da se za određeni predmet gleda neki ukupan broj sati demonstratura i valjda se to djeli s brojem demonstratora. E sad pitanje je kak oni određuju kolko koji predmet ima sati demonstratura... Mislim da je tak nekaj u pitanju, ali odi rađe do teta provjeri jer ovo je sam moje razmišljanje. ( imo sam priliku vidjet svoj ugovor i mislim da mi na njemu piše 600kn, a ja sam solo debos na predmetu pa bi tak nekaj zaključil ).
Možda to ovisi o broju demonstratora na tom određenom kolegiju. Nisam siguran ali bi reko da se za određeni predmet gleda neki ukupan broj sati demonstratura i valjda se to djeli s brojem demonstratora. E sad pitanje je kak oni određuju kolko koji predmet ima sati demonstratura... Mislim da je tak nekaj u pitanju, ali odi rađe do teta provjeri jer ovo je sam moje razmišljanje. ( imo sam priliku vidjet svoj ugovor i mislim da mi na njemu piše 600kn, a ja sam solo debos na predmetu pa bi tak nekaj zaključil ).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 1:57 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budem išao pogledat... inače... isto solo demos...
Budem išao pogledat... inače... isto solo demos...



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.bubamara.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (17:32:18)
Postovi: (4E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 14 - 1

PostPostano: 6:37 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja opet mislim da to ima veze i s brojem ECTS-a koje nosi taj predmet, odnosno da za sat vremena demonstratura se dobije manje novaca iz predmeta s manjim brojem ECTS-a...
ja opet mislim da to ima veze i s brojem ECTS-a koje nosi taj predmet, odnosno da za sat vremena demonstratura se dobije manje novaca iz predmeta s manjim brojem ECTS-a...



_________________
Uživam na snijegu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:23 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ECTS bodovi nemaju veze. Oni mjere koliko bi studenti koji su upisali kolegij trebali raditi (bar su tako zamisljeni), a lova za demonstrature ovisi o tome koliko je demos radio. Racuna se kao neka fiksna cifra (ista za sve kolegije, osim mozda za dezuranje u praktikumu) puta broj odrzanih sati.
ECTS bodovi nemaju veze. Oni mjere koliko bi studenti koji su upisali kolegij trebali raditi (bar su tako zamisljeni), a lova za demonstrature ovisi o tome koliko je demos radio. Racuna se kao neka fiksna cifra (ista za sve kolegije, osim mozda za dezuranje u praktikumu) puta broj odrzanih sati.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
.bubamara.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (17:32:18)
Postovi: (4E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 14 - 1

PostPostano: 7:25 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

al onda mi nikak nije jasno da sam za demonstrature iz predmeta gdje nas je bilo 4 demosa dobila više nego kad nas je bilo 2...? s tim da sam uvijek na svakom kolegiju držala isti broj sati tjedno...
al onda mi nikak nije jasno da sam za demonstrature iz predmeta gdje nas je bilo 4 demosa dobila više nego kad nas je bilo 2...? s tim da sam uvijek na svakom kolegiju držala isti broj sati tjedno...



_________________
Uživam na snijegu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 10:33 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za cuvanje praktikuma dobijes koliko "radis" ali ovo bi trebalo bit fiksno. Pitao sam jos par kolegica koje su bili demosi i sve su dobile 600 tak da odi pitaj na faks zasto si dobio manje

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote=".bubamara."]al onda mi nikak nije jasno da sam za demonstrature iz predmeta gdje nas je bilo 4 demosa dobila više nego kad nas je bilo 2...? s tim da sam uvijek na svakom kolegiju držala isti broj sati tjedno...[/quote]
a mozda je bilo vise studenata na tom prvom kolegiju pa se racunalo kao da si jedan demos na jednom "radnom" mjestu a na drugom ih je valjda bilo manje pa ste se racunali kao 2 demosa na mjesto jednog :S To mi jedino pada na pamet.
Za cuvanje praktikuma dobijes koliko "radis" ali ovo bi trebalo bit fiksno. Pitao sam jos par kolegica koje su bili demosi i sve su dobile 600 tak da odi pitaj na faks zasto si dobio manje

Added after 1 minutes:

.bubamara. (napisa):
al onda mi nikak nije jasno da sam za demonstrature iz predmeta gdje nas je bilo 4 demosa dobila više nego kad nas je bilo 2...? s tim da sam uvijek na svakom kolegiju držala isti broj sati tjedno...

a mozda je bilo vise studenata na tom prvom kolegiju pa se racunalo kao da si jedan demos na jednom "radnom" mjestu a na drugom ih je valjda bilo manje pa ste se racunali kao 2 demosa na mjesto jednog :S To mi jedino pada na pamet.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 12:42 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bio kod teta iza oglasne ploče. Dobio sam odgovor. Zadovoljan :)

Kolegij za kojeg sam držao demonstrature dosad nije imao demosa, tako da sam ja prošle godine počeo malo kasnije s tim jer se čekalo da zahtjev za tim prođe, pa mi je zbog toga upisano manje odrađenih sati.
Bio kod teta iza oglasne ploče. Dobio sam odgovor. Zadovoljan Smile

Kolegij za kojeg sam držao demonstrature dosad nije imao demosa, tako da sam ja prošle godine počeo malo kasnije s tim jer se čekalo da zahtjev za tim prođe, pa mi je zbog toga upisano manje odrađenih sati.



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan