Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

drugi rok
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 15:58 pon, 16. 2. 2004    Naslov: drugi rok Citirajte i odgovorite

Dragi naš Krcko,bi li nam mogao reći što će od zadataka doći na pismenom? Nadamo se da će biti lakši od 1.roka jer nas je hrpa popadala. Pretpostavljam da će jedan zadatak biti s FI,jedan s FUI,jedna rekurzija,jedan s prebrojavanjem...hmm Hoće li biti dokazivanje kombinatornih identiteta i rješavanje rekurzije pomoću FI?
Puno hvala!
Dragi naš Krcko,bi li nam mogao reći što će od zadataka doći na pismenom? Nadamo se da će biti lakši od 1.roka jer nas je hrpa popadala. Pretpostavljam da će jedan zadatak biti s FI,jedan s FUI,jedna rekurzija,jedan s prebrojavanjem...hmm Hoće li biti dokazivanje kombinatornih identiteta i rješavanje rekurzije pomoću FI?
Puno hvala!


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:58 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Re: drugi rok Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Dragi naš Krcko,bi li nam mogao reći što će od zadataka doći na pismenom?[/quote]

Mogao bi. Dodji u srijedu u 9 sati (pise na oglasnoj ploci u koju predavaonicu).

[quote="Anonymous"]Nadamo se da će biti lakši od 1.roka jer nas je hrpa popadala.[/quote]

Meni se oba roka cije jednako teska/lagana. Dragi moj Anonimuse, uci...

[quote="Anonymous"]Pretpostavljam da će jedan zadatak biti s FI,jedan s FUI,jedna rekurzija,jedan s prebrojavanjem...hmm Hoće li biti dokazivanje kombinatornih identiteta i rješavanje rekurzije pomoću FI?[/quote]

Bit ce sve sto si nabrojao, a prebrojavanje ce biti s kratnosti 2. Kad sve pozbrojis dobijes 6. Zadataka ima 5 => (Dirichlet) => bar dvije od tih stvari doci ce u jednom zadatku. Ali i to si vec napisao na kraju :lol:
Anonymous (napisa):
Dragi naš Krcko,bi li nam mogao reći što će od zadataka doći na pismenom?


Mogao bi. Dodji u srijedu u 9 sati (pise na oglasnoj ploci u koju predavaonicu).

Anonymous (napisa):
Nadamo se da će biti lakši od 1.roka jer nas je hrpa popadala.


Meni se oba roka cije jednako teska/lagana. Dragi moj Anonimuse, uci...

Anonymous (napisa):
Pretpostavljam da će jedan zadatak biti s FI,jedan s FUI,jedna rekurzija,jedan s prebrojavanjem...hmm Hoće li biti dokazivanje kombinatornih identiteta i rješavanje rekurzije pomoću FI?


Bit ce sve sto si nabrojao, a prebrojavanje ce biti s kratnosti 2. Kad sve pozbrojis dobijes 6. Zadataka ima 5 ⇒ (Dirichlet) ⇒ bar dvije od tih stvari doci ce u jednom zadatku. Ali i to si vec napisao na kraju Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan