Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Mozilla - problem

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 15:24 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Mozilla - problem Citirajte i odgovorite

Kad god pokušam pokrenuti Firefox, javlja mi se Mozilla Crash Reporter. Instalirala sam najnoviju verziju, ali to ne pomaže. Restartala laptop - ništa. Moja kreativnost za uklanjanje problema tu staje :P
Je li netko imao sličan problem i/ili zna kako ga riješiti? (IE ne koristim već godinama, a Opera i Google Chrome mi se stvarno ne sviđaju :) )
Kad god pokušam pokrenuti Firefox, javlja mi se Mozilla Crash Reporter. Instalirala sam najnoviju verziju, ali to ne pomaže. Restartala laptop - ništa. Moja kreativnost za uklanjanje problema tu staje Razz
Je li netko imao sličan problem i/ili zna kako ga riješiti? (IE ne koristim već godinama, a Opera i Google Chrome mi se stvarno ne sviđaju Smile )



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:49 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pobrisi (tj. premjesti negdje) profil od Firefoxa. Vjerojatno si na Win; to je negdje u [tt]Application data[/tt] ili tako nekom direktoriju.

Ako ne mozes naci, potrazi na disku neku od datoteka koje su popisane [url=http://support.mozilla.com/en-US/kb/Profiles#Important_files]ovdje[/url].

Pazi, resetiranje profila ubije bookmarke, opcije, cookies,... sve! Zato nista ne brisi nego samo premjesti, a onda kad stvar proradi trebas naci kako vratiti ono sto ti treba.

Mozda nije losa ideja prvo [url=http://kb.mozillazine.org/Resetting_preferences]ovdje[/url] baciti oko.
Pobrisi (tj. premjesti negdje) profil od Firefoxa. Vjerojatno si na Win; to je negdje u Application data ili tako nekom direktoriju.

Ako ne mozes naci, potrazi na disku neku od datoteka koje su popisane ovdje.

Pazi, resetiranje profila ubije bookmarke, opcije, cookies,... sve! Zato nista ne brisi nego samo premjesti, a onda kad stvar proradi trebas naci kako vratiti ono sto ti treba.

Mozda nije losa ideja prvo ovdje baciti oko.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 17:32 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, uspjela sam :)
Hvala, uspjela sam Smile



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan