Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su kolokv
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 19:45 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su kolokv Citirajte i odgovorite

Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. :?: :?:
Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. Question Question


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:40 uto, 17. 2. 2004    Naslov: Re: Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su ko Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. :?: :?:[/quote]

Da mislim, pa ni ja tog covjeka nikako da uhvatim.
Nikad ga ne ulovim na faksu, a nema cak ni e-mail...



Prijavila sam drugi rok (s tim da sam kolokvirala) i zapisala bi se sto kasnije moze za usmeni, ali...
[b]KAKO GA KONTAKTIRATI?[/b]


Molim da mi netko sto prije odgovori.
Anonymous (napisa):
Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. Question Question


Da mislim, pa ni ja tog covjeka nikako da uhvatim.
Nikad ga ne ulovim na faksu, a nema cak ni e-mail...



Prijavila sam drugi rok (s tim da sam kolokvirala) i zapisala bi se sto kasnije moze za usmeni, ali...
KAKO GA KONTAKTIRATI?


Molim da mi netko sto prije odgovori.


[Vrh]
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 14:27 uto, 17. 2. 2004    Naslov: Re: Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su ko Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. :?: :?:[/quote]

Ja sam evo sad s faxa (utorak, oko 1200H) i na oglasnoj lijepo stoji tko kad ima usmeni. Ja sam prezimenom na slovu "L", i imam u petak, u 1200H, a ostali su podijeljeni na srijedu i cetvrtak, mislim isto u 1200H. U svakom slucaju, pise ti na oglasnoj.
Anonymous (napisa):
Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. Question Question


Ja sam evo sad s faxa (utorak, oko 1200H) i na oglasnoj lijepo stoji tko kad ima usmeni. Ja sam prezimenom na slovu "L", i imam u petak, u 1200H, a ostali su podijeljeni na srijedu i cetvrtak, mislim isto u 1200H. U svakom slucaju, pise ti na oglasnoj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RaTiLja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2003. (23:04:59)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:55 uto, 17. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajde netko ko je vidio popis, nek javi bar jel ide to po abecedi i otkud do kud ide sutra? ak moze...
ajde netko ko je vidio popis, nek javi bar jel ide to po abecedi i otkud do kud ide sutra? ak moze...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sk@łR
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2004. (19:55:24)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:46 uto, 17. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ili bar da li je slovo J (ako je po abecedi slozeno) sutra???
Ili bar da li je slovo J (ako je po abecedi slozeno) sutra???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 8:56 sri, 18. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popis ide po abecedi.
U srijedu i cetvrtak su od pocetka do J, u petak L
Popis ide po abecedi.
U srijedu i cetvrtak su od pocetka do J, u petak L


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan