Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature iz Financijskih tržišta

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 21:49 sub, 27. 3. 2010    Naslov: Demonstrature iz Financijskih tržišta Citirajte i odgovorite

Prije nego počnem pisati vezano uz temu, zahvala svima koji ste došli na demonstrature u srijedu – zbilja sam bio ugodno iznenađen. Nadam se da ste bili zadovoljni prezentiranim, a obećajem da ću se potruditi biti još zanimljiviji – u okviru zadane teme naravno :).

Kao što sam obećao, u attachmentu su prezentacija s demonstratura koje su bile u srijedu, te prezentacija o FED-u i ECB-i. Te dvije prezentacije, plus prezentacija koja je na profesoričinoj web stranici („Prezentacija s predavanja održanih 3. ožujka do 10. ožujka 2010“), su obuhvatile sve što bi trebali naučiti iz knjige Monetarna politika. U kolokvij naravno ulaze i profesoričina „Prezentacija s predavanja 24.03.2010“ (kao dodatnu literaturu za to možete koristiti Mishkina: Financijske tržišta+institucije), te prva predavanja koja su održana ali ih nema u .ppt obliku već ćete morati kopirati od nekog ukoliko niste među onima koji su bili i „hvatali“ što profesorica priča.

U srijedu će vjerojatno biti demonstratura, a o čemu ću pričati ne znam još točno budući da nisam dobio odgovor od profesorice (nadam se o ovome što sam vam dodao XD), no u svakom slučaju isto vrijeme [b](17h)[/b], ali ovaj puta prostorija [b]201[/b].

Budući da sam na demonstraturama zaboravio, moj mail vam je: ivan.augustin7@gmail.com pa slobodno pitajte što vas zanima, dajte prijedlog, kritiku, za čim god imate potrebu :).

Nisam obožavatelj foruma, no naići ću tu i tamo ukoliko se razvije kakva rasprava i budem znao odgovore na eventualne upite.

Pozdrav
Prije nego počnem pisati vezano uz temu, zahvala svima koji ste došli na demonstrature u srijedu – zbilja sam bio ugodno iznenađen. Nadam se da ste bili zadovoljni prezentiranim, a obećajem da ću se potruditi biti još zanimljiviji – u okviru zadane teme naravno Smile.

Kao što sam obećao, u attachmentu su prezentacija s demonstratura koje su bile u srijedu, te prezentacija o FED-u i ECB-i. Te dvije prezentacije, plus prezentacija koja je na profesoričinoj web stranici („Prezentacija s predavanja održanih 3. ožujka do 10. ožujka 2010“), su obuhvatile sve što bi trebali naučiti iz knjige Monetarna politika. U kolokvij naravno ulaze i profesoričina „Prezentacija s predavanja 24.03.2010“ (kao dodatnu literaturu za to možete koristiti Mishkina: Financijske tržišta+institucije), te prva predavanja koja su održana ali ih nema u .ppt obliku već ćete morati kopirati od nekog ukoliko niste među onima koji su bili i „hvatali“ što profesorica priča.

U srijedu će vjerojatno biti demonstratura, a o čemu ću pričati ne znam još točno budući da nisam dobio odgovor od profesorice (nadam se o ovome što sam vam dodao XD), no u svakom slučaju isto vrijeme (17h), ali ovaj puta prostorija 201.

Budući da sam na demonstraturama zaboravio, moj mail vam je: ivan.augustin7@gmail.com pa slobodno pitajte što vas zanima, dajte prijedlog, kritiku, za čim god imate potrebu Smile.

Nisam obožavatelj foruma, no naići ću tu i tamo ukoliko se razvije kakva rasprava i budem znao odgovore na eventualne upite.

Pozdrav





FED i ECB.ppt
 Description:

Download
 Filename:  FED i ECB.ppt
 Filesize:  631.5 KB
 Downloaded:  277 Time(s)


PMF-PRVI TERMIN DEMONSTRATURA.ppt
 Description:

Download
 Filename:  PMF-PRVI TERMIN DEMONSTRATURA.ppt
 Filesize:  1020 KB
 Downloaded:  124 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 11:25 pet, 2. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel može netko rec kako ce izgledat kolokvij ? :?
Jel može netko rec kako ce izgledat kolokvij ? Confused


[Vrh]
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:03 sub, 3. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na profesoričinoj stranici su prezentacije zaštićene passwordom. Koji je pass? I treća se prezentacija ne može skinuti, javlja mi da je file oštećen. Jel ju ima tko možda već skinutu (i uporabljivu)?
Na profesoričinoj stranici su prezentacije zaštićene passwordom. Koji je pass? I treća se prezentacija ne može skinuti, javlja mi da je file oštećen. Jel ju ima tko možda već skinutu (i uporabljivu)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lepi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 06. 2007. (17:04:06)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 15:55 sub, 3. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pass je: operativno-pmf

ja sam osobno apsolutno fasciniran stavljanjem passworda na pdf... ah..
pass je: operativno-pmf

ja sam osobno apsolutno fasciniran stavljanjem passworda na pdf... ah..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:11 sub, 3. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala ti lepi na brzom odgovoru! :D :thankyou:


Međutim, i dalje prezentacija od 31.03. ne radi, tj ne mogu je otvorit. Jel ima tko to otprije skinuto možda? Hvala. :)
Hvala ti lepi na brzom odgovoru! Very Happy Thank you


Međutim, i dalje prezentacija od 31.03. ne radi, tj ne mogu je otvorit. Jel ima tko to otprije skinuto možda? Hvala. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 16:32 sub, 3. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je evo skinulo tu treću prezentaciju, probao sam uklonit password i onda stavit, ali nakon nekoliko minuta igranja s time nisam uspio pa je šifra i dalje ista :)

pozz
meni je evo skinulo tu treću prezentaciju, probao sam uklonit password i onda stavit, ali nakon nekoliko minuta igranja s time nisam uspio pa je šifra i dalje ista Smile

pozz





PMF-ECB-2010-SPDS.pdf
 Description:

Download
 Filename:  PMF-ECB-2010-SPDS.pdf
 Filesize:  1013.27 KB
 Downloaded:  81 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:20 sub, 3. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo sad mi radi link na prof stranici. Hvala Ivane na uploadu! :D
Evo sad mi radi link na prof stranici. Hvala Ivane na uploadu! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 0:18 uto, 4. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U srijedu - [size=18]05.05. u 005 [/size] demonstrature su na temu [b][i]Margin krediti[/i][/b].

Vjerojatno ne zvuči previše primamljivo, ali radi se o kreditima kojima su dionice kolateral, tako da će biti priče o dionicama, o riziku vezanom uz takve kredite, i svašta nešto što se događa u stvarnom životu :).
To je bila jedna od tema na CQD-u, ali mislim da gotovo nikog nije bilo s vaše godine pa bi vam moglo biti zanimljivo (malo barem ;))

Vidimo se
U srijedu - 05.05. u 005 demonstrature su na temu Margin krediti.

Vjerojatno ne zvuči previše primamljivo, ali radi se o kreditima kojima su dionice kolateral, tako da će biti priče o dionicama, o riziku vezanom uz takve kredite, i svašta nešto što se događa u stvarnom životu Smile.
To je bila jedna od tema na CQD-u, ali mislim da gotovo nikog nije bilo s vaše godine pa bi vam moglo biti zanimljivo (malo barem Wink)

Vidimo se


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 17:32 sri, 5. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas nije bilo demonstratura jer sam vidio da niste imali predavanje iz FIT-a, a i nikog nije bilo ispred 005 kad su meni završila predavanja. Ukoliko je netko dosao do 5i15 misleći kako će ih biti ja se duboko ispričavam, zbilja mi je žao. Ako ima takvih plaćam im kavu što su čekali bez potrebe (nemojte varat :P), javite se na mail ili recite sljedeći puta pa se dogovorimo :).

Sljedeći tjedan ću onda u 17h, najvjerojatnije u 005 pričati o Margin kreditima, pa se zaletite poslušati ako imate malo slobodnog vremena ;).

Pozdrav
Danas nije bilo demonstratura jer sam vidio da niste imali predavanje iz FIT-a, a i nikog nije bilo ispred 005 kad su meni završila predavanja. Ukoliko je netko dosao do 5i15 misleći kako će ih biti ja se duboko ispričavam, zbilja mi je žao. Ako ima takvih plaćam im kavu što su čekali bez potrebe (nemojte varat Razz), javite se na mail ili recite sljedeći puta pa se dogovorimo Smile.

Sljedeći tjedan ću onda u 17h, najvjerojatnije u 005 pričati o Margin kreditima, pa se zaletite poslušati ako imate malo slobodnog vremena Wink.

Pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 12:43 uto, 11. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo podsjetnik - [b]sutra u 17h u 005[/b] su demonstrature.

Pozdrav
Samo podsjetnik - sutra u 17h u 005 su demonstrature.

Pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 10:35 čet, 13. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U prilogu su materijali s prošlih demonstratura.

Pozdrav
U prilogu su materijali s prošlih demonstratura.

Pozdrav





Demonstrature_margin_krediti.ppt
 Description:

Download
 Filename:  Demonstrature_margin_krediti.ppt
 Filesize:  994.5 KB
 Downloaded:  102 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 11:47 uto, 18. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra - srijeda - [b]17h u 005 [/b] demonstrature će biti na temu kriza, financijskih balona,... svašta nešto vezano uz krize i njihove razloge općenito :).

Pozdrav
Sutra - srijeda - 17h u 005 demonstrature će biti na temu kriza, financijskih balona,... svašta nešto vezano uz krize i njihove razloge općenito Smile.

Pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 14:51 uto, 18. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispravak - demonstrature NISU u 005, već u [b][size=18]201[/size][/b] - termin je isti.
Ispravak - demonstrature NISU u 005, već u 201 - termin je isti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 22:23 sri, 19. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas su bile zadnje demonstrature, sljedeći tjedan se neda meni a ni vama koliko sam čuo :).

Evo materijala od ovoga što smo danas radili, pa koga zanima može pogledat.

Pozdrav
Danas su bile zadnje demonstrature, sljedeći tjedan se neda meni a ni vama koliko sam čuo Smile.

Evo materijala od ovoga što smo danas radili, pa koga zanima može pogledat.

Pozdrav





Nauceno_iz_krize.ppt
 Description:

Download
 Filename:  Nauceno_iz_krize.ppt
 Filesize:  933 KB
 Downloaded:  65 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan