Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

dekanski rok

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 9:03 pon, 5. 4. 2010    Naslov: dekanski rok Citirajte i odgovorite

hoce li biti dekaskog roka za stare studente ? jel se zna sta o tome?
hoce li biti dekaskog roka za stare studente ? jel se zna sta o tome?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:22 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kakav dekanski? mislim da ti vise nema dekanskog od kada su uveli novi raspored ispinih rokova za stare studente.
kakav dekanski? mislim da ti vise nema dekanskog od kada su uveli novi raspored ispinih rokova za stare studente.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 12:24 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to sam si i mislila .. ) palo mi samo na pamet ...
to sam si i mislila .. Smile palo mi samo na pamet ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 12:58 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]kakav dekanski? mislim da ti vise nema dekanskog od kada su uveli novi raspored ispinih rokova za stare studente.[/quote]
Dekanskog je bilo prošle godine, bezobzira što je bio novi raspored rokova. Mislim da su u jednom tjednu u 9. mjesecu bila sva četiri razreda. Ovisi o dekanu da li će i ove godine odobriti dekanski rok.
filipnet (napisa):
kakav dekanski? mislim da ti vise nema dekanskog od kada su uveli novi raspored ispinih rokova za stare studente.

Dekanskog je bilo prošle godine, bezobzira što je bio novi raspored rokova. Mislim da su u jednom tjednu u 9. mjesecu bila sva četiri razreda. Ovisi o dekanu da li će i ove godine odobriti dekanski rok.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:28 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odluka dekana od prosle godine je da bude Dekanskog svake godine. Samo podsjetite Prodekana na to (ili bocnite predstavnike da ga podsjete).
Odluka dekana od prosle godine je da bude Dekanskog svake godine. Samo podsjetite Prodekana na to (ili bocnite predstavnike da ga podsjete).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:29 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

di se moze nac tko je predstavnik? :oops:
di se moze nac tko je predstavnik? Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:32 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima [url=http://web.studenti.math.hr/~studrep/onama.html]ovdje[/url] popis, mada ne znam koliko je ažuran, posto fali osoba koju najcesce vidim po vijecima (na Forumu se zove Blizzard).
Ima ovdje popis, mada ne znam koliko je ažuran, posto fali osoba koju najcesce vidim po vijecima (na Forumu se zove Blizzard).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:49 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hmmm, mislim da nije bas azuran. Kolko znam bar jedna osoba s tog popisa je vec diplomirala. Nis, javila sam se Blizzardu, pa drzim fige da bude nesto od toga 8)
hmmm, mislim da nije bas azuran. Kolko znam bar jedna osoba s tog popisa je vec diplomirala. Nis, javila sam se Blizzardu, pa drzim fige da bude nesto od toga Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 17:05 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa popis nije ažuran. Ali ne zato što je "barem jedna osoba sa njega diplomirala" jer postoje i postdiplomski studentski predstavnici već zato što je na stranicama Studentskom zbora koji ne postoji... ;)

Enihau, na PP sam odgovorio ali nažalost neću moći pomoći jer se odoh par dana brčkat na more (do upisa). Koliko shvatih trebalo bi samo napomenuti prodekanu prof. Grubišiću da objavi datume. Ako nije preveliki problem jer bi mogli to vi (@vsego) ili možda prof. Krčadinac jer ćete sigurno ugledati prodekana prije ostalih a i ono što mu vi kažete će mu sigurno biti lakše zapamtiti (službenije osobe se lakše pamte)??... :wink:
Pa popis nije ažuran. Ali ne zato što je "barem jedna osoba sa njega diplomirala" jer postoje i postdiplomski studentski predstavnici već zato što je na stranicama Studentskom zbora koji ne postoji... Wink

Enihau, na PP sam odgovorio ali nažalost neću moći pomoći jer se odoh par dana brčkat na more (do upisa). Koliko shvatih trebalo bi samo napomenuti prodekanu prof. Grubišiću da objavi datume. Ako nije preveliki problem jer bi mogli to vi (@vsego) ili možda prof. Krčadinac jer ćete sigurno ugledati prodekana prije ostalih a i ono što mu vi kažete će mu sigurno biti lakše zapamtiti (službenije osobe se lakše pamte)??... Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
maria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 06. 2005. (18:20:10)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:52 čet, 8. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo da napravim mali update:

na vratima prodekana za nastavu pise da se za dogovor za konzultacije javimo gđi. kseniji uzun. ja sam joj prije tjedan dana poslala mail u kojem sam napisala da prodekana trebam vezano za dekanski rok i zamolila neki termin za konzultacije. jos nisam dobila nikakav odgovor.

eto, ako netko ima neku ideju kako doci do prodekana neka javi jer ja bi stvarno htjela taj dekanski.
samo da napravim mali update:

na vratima prodekana za nastavu pise da se za dogovor za konzultacije javimo gđi. kseniji uzun. ja sam joj prije tjedan dana poslala mail u kojem sam napisala da prodekana trebam vezano za dekanski rok i zamolila neki termin za konzultacije. jos nisam dobila nikakav odgovor.

eto, ako netko ima neku ideju kako doci do prodekana neka javi jer ja bi stvarno htjela taj dekanski.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:50 čet, 8. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo stvarno nema smisla - ne moze ga se naci na faksu, ne odgovara na mailove, njegova tajnica (il sto vec) ne odgovara na mailove... a "samo ga se treba podsjetit" na dekanski. Ima li itko ideju kako to napraviti?

Btw - jel se ove godine bira novi prodekan?
Ovo stvarno nema smisla - ne moze ga se naci na faksu, ne odgovara na mailove, njegova tajnica (il sto vec) ne odgovara na mailove... a "samo ga se treba podsjetit" na dekanski. Ima li itko ideju kako to napraviti?

Btw - jel se ove godine bira novi prodekan?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 14:40 čet, 8. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]Ovo stvarno nema smisla - ne moze ga se naci na faksu, ne odgovara na mailove, njegova tajnica (il sto vec) ne odgovara na mailove..[/quote]
Jesi li sigurna da si mu slala na [url=http://web.math.hr/~luka/indexh.html][b]pravi[/b][/url] mail? Meni je uvijek odgovorio, i to dosta brzo... A na faksu ga mozes cesto vidjeti, stalno jurca po hodnicima, covjek zbilja ima brdo posla... Eto, kad sam ga god ja trebao, a to je bilo vec dosta puta, uvijek sam dosao do njega kroz par dana.
allllice (napisa):
Ovo stvarno nema smisla - ne moze ga se naci na faksu, ne odgovara na mailove, njegova tajnica (il sto vec) ne odgovara na mailove..

Jesi li sigurna da si mu slala na pravi mail? Meni je uvijek odgovorio, i to dosta brzo... A na faksu ga mozes cesto vidjeti, stalno jurca po hodnicima, covjek zbilja ima brdo posla... Eto, kad sam ga god ja trebao, a to je bilo vec dosta puta, uvijek sam dosao do njega kroz par dana.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:44 pet, 9. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Srela ga danas na faksu :D

Ugl, popricala sam s njim, navodno ima dosta profesora koji se protive tome da bude dekanskog, pa je rekao da slozim mail zasto bi bilo dobro da ga bude, tako da ima dobre razloge da ga uopce stavi.

Pa eto...otprilike znam kaj cu napisat, i poslat cu mail veceras - do tad bi bilo ok da eventualno napisete vase razloge zasto bi ga trebalo stavit (da ne izostavim nesto). Al ono, ne neki osobni razlozi, nego opcenito.

Recimo - jedan od razloga bi bio taj sto na jesen uopce nema rok za A razred.

Ima li jos tko kakvu ideju?
Srela ga danas na faksu Very Happy

Ugl, popricala sam s njim, navodno ima dosta profesora koji se protive tome da bude dekanskog, pa je rekao da slozim mail zasto bi bilo dobro da ga bude, tako da ima dobre razloge da ga uopce stavi.

Pa eto...otprilike znam kaj cu napisat, i poslat cu mail veceras - do tad bi bilo ok da eventualno napisete vase razloge zasto bi ga trebalo stavit (da ne izostavim nesto). Al ono, ne neki osobni razlozi, nego opcenito.

Recimo - jedan od razloga bi bio taj sto na jesen uopce nema rok za A razred.

Ima li jos tko kakvu ideju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:27 pon, 12. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na mnostvu ideja :PP

Ugl, mail je poslan, javim kad/ako bude odgovora (pitala sam odmah i za jos neke stvari, u stilu produzenja roka za diplomiranje apsolventima kojima je ostao samo diplomski)
Hvala na mnostvu ideja Weeee-heeee!!!

Ugl, mail je poslan, javim kad/ako bude odgovora (pitala sam odmah i za jos neke stvari, u stilu produzenja roka za diplomiranje apsolventima kojima je ostao samo diplomski)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:41 uto, 20. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li kakvih novosti? :)
Ima li kakvih novosti? Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:08 sri, 21. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mo's si mislit. Na mail naravno nije odgovorio, al srela sam ga ponovo, i ovaj put je izjavio da dekanski mora raspisati dekan, da to nije do njega. Dakle iz dana u dan mijenja misljenje. Plus jos sto je rekao mnoge stvari koje (po meni) ne stoje, i nije bas upucen u rad referade (ili cinjenicu da se sve molbe placaju)...
Eto, na zalost bojim se da s ovim prodekanom nikad na zelenu granu :(
Mo's si mislit. Na mail naravno nije odgovorio, al srela sam ga ponovo, i ovaj put je izjavio da dekanski mora raspisati dekan, da to nije do njega. Dakle iz dana u dan mijenja misljenje. Plus jos sto je rekao mnoge stvari koje (po meni) ne stoje, i nije bas upucen u rad referade (ili cinjenicu da se sve molbe placaju)...
Eto, na zalost bojim se da s ovim prodekanom nikad na zelenu granu Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:15 sri, 21. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmda, klasika. :) Šteta što ne postoji anketa za prodekana kao što ima za asistente i profesore.
Hmda, klasika. Smile Šteta što ne postoji anketa za prodekana kao što ima za asistente i profesore.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:54 pon, 2. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo novosti - nista od dekanskog.

Nakon sto mi prodekan nije odgovorio, evo sto je rekao dekan:

"Na PMF-MO nikada nije postojao klasični dekanski rok. On je uvijek bio u sklopu redovnog reda predavanja.
Mojim previdom sam odobrio dekanski rok prošle godine. Dakle, ispiti će biti održani prema oglašenom rasporedu."


Tolko o tome da je stav dekana da ce dekanskog bit svake godine.

Fascinira cinjenica da unatoc tome sto "klasicni dekanski nikad nije postojao", uvijek se pocetkom godine znao termin istog (mozda zato nije bio "klasican"?). Kako god, zvao se dekanski, i bio je dodatni rok krajem 9. ili pocetkom 10.mj
Evo novosti - nista od dekanskog.

Nakon sto mi prodekan nije odgovorio, evo sto je rekao dekan:

"Na PMF-MO nikada nije postojao klasični dekanski rok. On je uvijek bio u sklopu redovnog reda predavanja.
Mojim previdom sam odobrio dekanski rok prošle godine. Dakle, ispiti će biti održani prema oglašenom rasporedu."


Tolko o tome da je stav dekana da ce dekanskog bit svake godine.

Fascinira cinjenica da unatoc tome sto "klasicni dekanski nikad nije postojao", uvijek se pocetkom godine znao termin istog (mozda zato nije bio "klasican"?). Kako god, zvao se dekanski, i bio je dodatni rok krajem 9. ili pocetkom 10.mj


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan