Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. (Tambača) T.Šikića
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 19:01 sri, 18. 2. 2004    Naslov: usmeni kod prof. (Tambača) T.Šikića Citirajte i odgovorite

Usmeni na drugom roku je u sutra, u petak, u ponedjeljak i u utorak. Međutim četvrtak i petak su prazni, a ponedjeljak i utorak [b]puni[/b]. Zanima me da li se može [b]prijaviti ispod liste [/b]koju je prof zadao??? I hoće li biti možda još koji termin jer je sljedeci tjedan pun?
Usmeni na drugom roku je u sutra, u petak, u ponedjeljak i u utorak. Međutim četvrtak i petak su prazni, a ponedjeljak i utorak puni. Zanima me da li se može prijaviti ispod liste koju je prof zadao??? I hoće li biti možda još koji termin jer je sljedeci tjedan pun?


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:25 sri, 18. 2. 2004    Naslov: Re: usmeni kod prof. (Tambača) T.Šikića Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zanima me da li se može [b]prijaviti ispod liste [/b]koju je prof zadao???[/quote]

ako je neki profesor zadao listu, onda ocekuje pravilno popunjavanje iste
preporucam ne to raditi (dodavati se ispod crte)
jer, liste su tu zato jer si je profesor organizirao termine i vama je dao da birate
ako vam je bas jako bitan taj termin, savjetujem da se dodjete s njim osobno dogovoriti, ali NIKAKO se ne dopisivati 'ispod crte' jer bi se bez najmanjeg problema moglo dogoditi da izvisite za ispit ili da vas profesor nece pitati i tako... ipak je dovoljno izasao u susret samim time sto vam je ponudio termine

da ste bili brzi, mozda ste mogli 'uloviti' termin koji vam vise odgovara
no, nije na
Anonymous (napisa):
Zanima me da li se može prijaviti ispod liste koju je prof zadao???


ako je neki profesor zadao listu, onda ocekuje pravilno popunjavanje iste
preporucam ne to raditi (dodavati se ispod crte)
jer, liste su tu zato jer si je profesor organizirao termine i vama je dao da birate
ako vam je bas jako bitan taj termin, savjetujem da se dodjete s njim osobno dogovoriti, ali NIKAKO se ne dopisivati 'ispod crte' jer bi se bez najmanjeg problema moglo dogoditi da izvisite za ispit ili da vas profesor nece pitati i tako... ipak je dovoljno izasao u susret samim time sto vam je ponudio termine

da ste bili brzi, mozda ste mogli 'uloviti' termin koji vam vise odgovara
no, nije na



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan