Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanje u vezi zadatka za predaju
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Bioinformatika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 20:19 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Pitanje u vezi zadatka za predaju Citirajte i odgovorite

Zanima me koji je postupak predaje zadatka koji nam se ocjenjuje tj. boduje. Moramo li taj zadatak nekako objasniti ili ga jednostavno predamo te nakon nekog vremena dobivamo rezultate?
Zanima me koji je postupak predaje zadatka koji nam se ocjenjuje tj. boduje. Moramo li taj zadatak nekako objasniti ili ga jednostavno predamo te nakon nekog vremena dobivamo rezultate?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbroj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (17:17:24)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 21:55 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

dodjes u praktikum i objasnis o cemu se u programu radi...tj samo procitas kod koji tamo pise-ne treba ti preveliko znanje iz bioinf,vise ti treba programiranje...

p.s.moze vas i po troje predat jednu zadacu,pa se unaprijed dogovorite ko ce koji dio naucit!
dodjes u praktikum i objasnis o cemu se u programu radi...tj samo procitas kod koji tamo pise-ne treba ti preveliko znanje iz bioinf,vise ti treba programiranje...

p.s.moze vas i po troje predat jednu zadacu,pa se unaprijed dogovorite ko ce koji dio naucit!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 22:00 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Program treba kompajlirati i izvrsiti te s izvrsenim programom i s otvorenim kodom cekati da dodjem do vas (pretpostavljam da ce biti guzva u praktikumu). Tada mi treba pokazati rezultat programa i objasniti kod svojim rijecima - sto se zbiva, gdje (dakle, dok pricate, pokazujete relevantna mjesta u kodu), i kaj to otprilike znaci (tj malo bioloske pozadine). Dok god prica drzi vodu i dok sami pricate, ja nista ne pitam nego pisem bodove. Ako stvari zapnu (ili ni ne krenu) pocnem postavljat podpitanja. Bodove koje ste dobili vidite na licu mjesta; u prvom slucaju to su maksimalni bodovi (tj. 1,5 bod), u drugom slucaju ovisi o tome kak stvari ispadnu s odgovorima na podpitanja.

Ako vam se program iz nekog razloga ne kompajlira ili ne izvrsava ispravno na faksu (cesto se studenti cude na temu "pa doma je radio a tu nece") mozete donjeti i laptop, premda s obzirom da imate citavu hrpu mogucnosti di mozete izvrsiti program (Windowsi, Ubuntu, ili prebacivanje na "studenta") trebala bi se u praktikumu nac neka dobitna kombinacija za svaciji program.

Mogu do 4 studenta predati isti program ako su skupa radili; u slucaju kad 2 ili 3 studenta predaju isti program mogu si unaprijed podjeliti podjednake djelove koda i izloziti ih; kad je rijec o 4 studenta onda mogu 2 ispricat program po pola pa onda ponovno druga 2 po pola (cetvrtina programa je ipak ponesto premalo :) )
Program treba kompajlirati i izvrsiti te s izvrsenim programom i s otvorenim kodom cekati da dodjem do vas (pretpostavljam da ce biti guzva u praktikumu). Tada mi treba pokazati rezultat programa i objasniti kod svojim rijecima - sto se zbiva, gdje (dakle, dok pricate, pokazujete relevantna mjesta u kodu), i kaj to otprilike znaci (tj malo bioloske pozadine). Dok god prica drzi vodu i dok sami pricate, ja nista ne pitam nego pisem bodove. Ako stvari zapnu (ili ni ne krenu) pocnem postavljat podpitanja. Bodove koje ste dobili vidite na licu mjesta; u prvom slucaju to su maksimalni bodovi (tj. 1,5 bod), u drugom slucaju ovisi o tome kak stvari ispadnu s odgovorima na podpitanja.

Ako vam se program iz nekog razloga ne kompajlira ili ne izvrsava ispravno na faksu (cesto se studenti cude na temu "pa doma je radio a tu nece") mozete donjeti i laptop, premda s obzirom da imate citavu hrpu mogucnosti di mozete izvrsiti program (Windowsi, Ubuntu, ili prebacivanje na "studenta") trebala bi se u praktikumu nac neka dobitna kombinacija za svaciji program.

Mogu do 4 studenta predati isti program ako su skupa radili; u slucaju kad 2 ili 3 studenta predaju isti program mogu si unaprijed podjeliti podjednake djelove koda i izloziti ih; kad je rijec o 4 studenta onda mogu 2 ispricat program po pola pa onda ponovno druga 2 po pola (cetvrtina programa je ipak ponesto premalo Smile )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Bioinformatika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan