Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni kod prof. Rubčića(Fizika 1)

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 22:31 čet, 19. 2. 2004    Naslov: Usmeni kod prof. Rubčića(Fizika 1) Citirajte i odgovorite

Zanima me zna li tko pitanja kod profesora Rubčića
na usmenom iz Fizike1 za matematičare?
Koliko je taj ispit ustvari težak?
Zanima me zna li tko pitanja kod profesora Rubčića
na usmenom iz Fizike1 za matematičare?
Koliko je taj ispit ustvari težak?


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:46 čet, 19. 2. 2004    Naslov: Re: Usmeni kod prof. Rubčića(Fizika 1) Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zanima me zna li tko pitanja kod profesora Rubčića
na usmenom iz Fizike1 za matematičare?
Koliko je taj ispit ustvari težak?[/quote]¸

Imaš u skriptarnici neku skriptu. To je valda sve što pita. Ma nije težak!
Anonymous (napisa):
Zanima me zna li tko pitanja kod profesora Rubčića
na usmenom iz Fizike1 za matematičare?
Koliko je taj ispit ustvari težak?
¸

Imaš u skriptarnici neku skriptu. To je valda sve što pita. Ma nije težak!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 23:07 čet, 19. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fala ti, Ivančice.
Fala ti, Ivančice.


[Vrh]
I
Gost





PostPostano: 19:49 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna netko kojeg datuma i u koliko sati je usmeni idući tjedan iz Fizike 1 za matematičare ,zapisao sam se kod profesora za idući tjedan,ali sebi nisam zapisao kad je usmeni tak da sad neznam di da to saznam,pošto je prošlo već 3 tjedna od pismenog. To se samo meni može dogoditi :oops:
Jel zna netko kojeg datuma i u koliko sati je usmeni idući tjedan iz Fizike 1 za matematičare ,zapisao sam se kod profesora za idući tjedan,ali sebi nisam zapisao kad je usmeni tak da sad neznam di da to saznam,pošto je prošlo već 3 tjedna od pismenog. To se samo meni može dogoditi Embarassed


[Vrh]
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:33 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel se zna kaj pita profesor Androic?
a jel se zna kaj pita profesor Androic?



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 18:53 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="I"]Jel zna netko kojeg datuma i u koliko sati je usmeni idući tjedan iz Fizike 1 za matematičare ,zapisao sam se kod profesora za idući tjedan,ali sebi nisam zapisao kad je usmeni tak da sad neznam di da to saznam,pošto je prošlo već 3 tjedna od pismenog. To se samo meni može dogoditi :oops:[/quote]
Vjeruj mi, nisi jedini :) Ja sam iz fizike 1 izlazio tri puta na blef i iz neinformiranosti 3 puta izlazio na pismeni bez izlaska na usmeni i dobivao redom 5 pa 3 pa 2 iz pismenih :D Iz nekog razloga studenti matematike imaju tendenciju averzije polaganja tog ispita do zadnjeg moguceg trenutka. Na srecu, ispiti kod prof. Androica traju do iduceg roka (cca 3 mjeseca) a kod Rubcica nedefinirano dulje, navodno su ljudi dolazili i poslije 4 godine.

Kod oba prof. dobijete pitanja, pisete neko vrijeme na papir i onda to kratko prodiskutirate i morate biti mentalno onemocali i uz to lijeni preko svake kulturne mjere da ne dobijete pozitivnu ocjenu. Nedostatak bilo kojeg od ova dva uvjeta u pravilu rezultira prolazom. Ne znam za ikoga da je pao usmeni iz toga kolegija.
Na usmenim ispitima prof. Androic izlazi iz prostorije i pusi cigaretu pred zgradom sto, naravno, savjesnim studentima matematike ne pada napamet zloupotrijebiti :roll:
Kod prof. Rubcica je stvar malo zeznutija i "usmeni" traju po 5h, ali ne zbog realne potrebe za tim, nego zbog nepripremljenosti studenata. Ukoliko se odgovori na pitanja znaju, usmeni se moze napisati u roku 1h bez komplikacija, ali imate onoliko vremena koliko vam treba i cak i ako nemate pojma u tih 5h mozete izvesti nebo i zemlju. Profesor je dobrocudan ali ne i glup, nemojte prepisivati, i sve u svemu ne bi trebao biti problem poloziti doticne kolegije.

I da..... Slava onomu tko nabavi termine usmeniih PLIIIIIIZ :)

PS vecina onoga sto se nalazi u skriptama u skriptarnici i u Berkleyu je nepotrebna. Za Androica ne znam, ali Rubcic ima popis pitanja od kojih, koliko ja znam, ne odstupa.
I (napisa):
Jel zna netko kojeg datuma i u koliko sati je usmeni idući tjedan iz Fizike 1 za matematičare ,zapisao sam se kod profesora za idući tjedan,ali sebi nisam zapisao kad je usmeni tak da sad neznam di da to saznam,pošto je prošlo već 3 tjedna od pismenog. To se samo meni može dogoditi Embarassed

Vjeruj mi, nisi jedini Smile Ja sam iz fizike 1 izlazio tri puta na blef i iz neinformiranosti 3 puta izlazio na pismeni bez izlaska na usmeni i dobivao redom 5 pa 3 pa 2 iz pismenih Very Happy Iz nekog razloga studenti matematike imaju tendenciju averzije polaganja tog ispita do zadnjeg moguceg trenutka. Na srecu, ispiti kod prof. Androica traju do iduceg roka (cca 3 mjeseca) a kod Rubcica nedefinirano dulje, navodno su ljudi dolazili i poslije 4 godine.

Kod oba prof. dobijete pitanja, pisete neko vrijeme na papir i onda to kratko prodiskutirate i morate biti mentalno onemocali i uz to lijeni preko svake kulturne mjere da ne dobijete pozitivnu ocjenu. Nedostatak bilo kojeg od ova dva uvjeta u pravilu rezultira prolazom. Ne znam za ikoga da je pao usmeni iz toga kolegija.
Na usmenim ispitima prof. Androic izlazi iz prostorije i pusi cigaretu pred zgradom sto, naravno, savjesnim studentima matematike ne pada napamet zloupotrijebiti Rolling Eyes
Kod prof. Rubcica je stvar malo zeznutija i "usmeni" traju po 5h, ali ne zbog realne potrebe za tim, nego zbog nepripremljenosti studenata. Ukoliko se odgovori na pitanja znaju, usmeni se moze napisati u roku 1h bez komplikacija, ali imate onoliko vremena koliko vam treba i cak i ako nemate pojma u tih 5h mozete izvesti nebo i zemlju. Profesor je dobrocudan ali ne i glup, nemojte prepisivati, i sve u svemu ne bi trebao biti problem poloziti doticne kolegije.

I da..... Slava onomu tko nabavi termine usmeniih PLIIIIIIZ Smile

PS vecina onoga sto se nalazi u skriptama u skriptarnici i u Berkleyu je nepotrebna. Za Androica ne znam, ali Rubcic ima popis pitanja od kojih, koliko ja znam, ne odstupa.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:08 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Ne znam za ikoga da je pao usmeni iz toga kolegija.[/quote]

ja ih znam... nekoliko :roll:
otkad su to napravili kolegijem (pravilo 3 + 1) od onda su ljudi poceli i padati..
no, mozda je to bila samo njihova lijenost :roll: who knows....

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]PS vecina onoga sto se nalazi u skriptama u skriptarnici i u Berkleyu je nepotrebna. Za Androica ne znam, ali Rubcic ima popis pitanja od kojih, koliko ja znam, ne odstupa.[/quote]

e, jel imas ta pitanja, ili ih mozes nabaviti?
za fiziku 1 i 2 (rubcic)
nikak da dodjem do toga :(
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Ne znam za ikoga da je pao usmeni iz toga kolegija.


ja ih znam... nekoliko Rolling Eyes
otkad su to napravili kolegijem (pravilo 3 + 1) od onda su ljudi poceli i padati..
no, mozda je to bila samo njihova lijenost Rolling Eyes who knows....

ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
PS vecina onoga sto se nalazi u skriptama u skriptarnici i u Berkleyu je nepotrebna. Za Androica ne znam, ali Rubcic ima popis pitanja od kojih, koliko ja znam, ne odstupa.


e, jel imas ta pitanja, ili ih mozes nabaviti?
za fiziku 1 i 2 (rubcic)
nikak da dodjem do toga Sad



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 23:32 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:shock: ?? Tssssss sta covjek sve ne cuje...

Ja pitanja nabavi u skriptarnici. Ne sjecam se sta sam pitao da mi ih daju, ali mislim da su medju predavanjima iz uof-a ili ih pitaj konkretno za pitanja?
Shocked ?? Tssssss sta covjek sve ne cuje...

Ja pitanja nabavi u skriptarnici. Ne sjecam se sta sam pitao da mi ih daju, ali mislim da su medju predavanjima iz uof-a ili ih pitaj konkretno za pitanja?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:36 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Ja pitanja nabavi u skriptarnici. Ne sjecam se sta sam pitao da mi ih daju, ali mislim da su medju predavanjima iz uof-a ili ih pitaj konkretno za pitanja?[/quote]

hmda.... ja u skriptarnicu nejdem ako nije stvar zivota ili smrti

dakle, imas pm :g:
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Ja pitanja nabavi u skriptarnici. Ne sjecam se sta sam pitao da mi ih daju, ali mislim da su medju predavanjima iz uof-a ili ih pitaj konkretno za pitanja?


hmda.... ja u skriptarnicu nejdem ako nije stvar zivota ili smrti

dakle, imas pm Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 0:13 pon, 8. 3. 2004    Naslov: Dakle :) Citirajte i odgovorite

Slavodobitno obznanjujem slijedeca dva url-a:
[url]http://www.phy.hr/~dandroic/nastava/uof/uof1.htm[/url]
[url]http://www.phy.hr/~dandroic/nastava/uof/uof2.htm[/url]
:)
Slavodobitno obznanjujem slijedeca dva url-a:
http://www.phy.hr/~dandroic/nastava/uof/uof1.htm
http://www.phy.hr/~dandroic/nastava/uof/uof2.htm
Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 12:16 sub, 20. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

"otkad su to napravili kolegijem (pravilo 3 + 1) od onda su ljudi poceli i padati.." napisa netko.

Moje pitanje: a što su to napravili? Koliko sam shvatio - prije se moglo izlaziti neograničen broj puta na pismeni i padati koliko te volja bez posljedica? Zar nije tako i sad s fizikom? Ili je kao i kod ostalih predmeta (što bi značilo da na ispite iz fizike ne možeš izlaziti ležerno kao prije)?
"otkad su to napravili kolegijem (pravilo 3 + 1) od onda su ljudi poceli i padati.." napisa netko.

Moje pitanje: a što su to napravili? Koliko sam shvatio - prije se moglo izlaziti neograničen broj puta na pismeni i padati koliko te volja bez posljedica? Zar nije tako i sad s fizikom? Ili je kao i kod ostalih predmeta (što bi značilo da na ispite iz fizike ne možeš izlaziti ležerno kao prije)?


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:35 sub, 20. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]"otkad su to napravili kolegijem (pravilo 3 + 1) od onda su ljudi poceli i padati.." napisa netko. [/quote]

ja

[quote="Anonymous"]Moje pitanje: a što su to napravili? Koliko sam shvatio - prije se moglo izlaziti neograničen broj puta na pismeni i padati koliko te volja bez posljedica? Zar nije tako i sad s fizikom? Ili je kao i kod ostalih predmeta (što bi značilo da na ispite iz fizike ne možeš izlaziti ležerno kao prije)?[/quote]

dakle, koliko za sada znam, polagati fiziku je kao polagati recimo analizu
imas pravo na 3+1 izlazak (uvedeno relativno nedavno, recimo, za vrijeme ove akademske godine)
za pad na pismenom nisam 100% sigurna jel se vodi kao pad, ali negdje mi zvoni da je neka kolegica rekla da je pala na pismenom i da joj u bazi (isvu) pise da je pala
pad na usmenom - ako ti malo fali, onda te vrati po svojoj dobroj volji, inace je opet pad i mislim da moras na pismeni (isto nije 100% ziher, ali mislim da je, opet zvonjava u glavi i neki kolege s tom situacijom)

dakle, ne zelim reci da je ovo sto pricam 100% tocno, ali poprilicno sam sigurna, jer se sjetih o kojim se ljudima radilo
Anonymous (napisa):
"otkad su to napravili kolegijem (pravilo 3 + 1) od onda su ljudi poceli i padati.." napisa netko.


ja

Anonymous (napisa):
Moje pitanje: a što su to napravili? Koliko sam shvatio - prije se moglo izlaziti neograničen broj puta na pismeni i padati koliko te volja bez posljedica? Zar nije tako i sad s fizikom? Ili je kao i kod ostalih predmeta (što bi značilo da na ispite iz fizike ne možeš izlaziti ležerno kao prije)?


dakle, koliko za sada znam, polagati fiziku je kao polagati recimo analizu
imas pravo na 3+1 izlazak (uvedeno relativno nedavno, recimo, za vrijeme ove akademske godine)
za pad na pismenom nisam 100% sigurna jel se vodi kao pad, ali negdje mi zvoni da je neka kolegica rekla da je pala na pismenom i da joj u bazi (isvu) pise da je pala
pad na usmenom - ako ti malo fali, onda te vrati po svojoj dobroj volji, inace je opet pad i mislim da moras na pismeni (isto nije 100% ziher, ali mislim da je, opet zvonjava u glavi i neki kolege s tom situacijom)

dakle, ne zelim reci da je ovo sto pricam 100% tocno, ali poprilicno sam sigurna, jer se sjetih o kojim se ljudima radilo



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 11:11 uto, 23. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel moze netko poslat mail da pita za termine usmenih kod dragog prof. Rubcica? On i ja imamo tako zavidnu korespodenciju da mi je vec neugodno. Koliko znam kod njega su usmeni vise-manje svaki tjedan u isto vrijeme, jel moze netko potvrditi?
Jel moze netko poslat mail da pita za termine usmenih kod dragog prof. Rubcica? On i ja imamo tako zavidnu korespodenciju da mi je vec neugodno. Koliko znam kod njega su usmeni vise-manje svaki tjedan u isto vrijeme, jel moze netko potvrditi?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan