Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pravila polaganaja kolegija (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lucika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (17:52:27)
Postovi: (12F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 34 - 10

PostPostano: 1:07 sri, 24. 3. 2010    Naslov: pravila polaganaja kolegija Citirajte i odgovorite

Na stranici kolegija ih nema a pod "Izvedbeni planovi nastave" tj. tam di pišu pravila za sve kolegije još uvijek pišu pravila od prošle godine (5 zadaća, aktivnost na nastavi... a kolko znam toga ove godine nema, nego je usmeni obvezan).

jel zna netko di bi ih mogla nać? :(

konkretno, zanima me jel postoji neki minimum za zadaće koji moramo imat? 8)
Na stranici kolegija ih nema a pod "Izvedbeni planovi nastave" tj. tam di pišu pravila za sve kolegije još uvijek pišu pravila od prošle godine (5 zadaća, aktivnost na nastavi... a kolko znam toga ove godine nema, nego je usmeni obvezan).

jel zna netko di bi ih mogla nać? Sad

konkretno, zanima me jel postoji neki minimum za zadaće koji moramo imat? Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:12 pon, 12. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da su pravila istovjetna onima prošlogodišnjim tj pet zadaća, usmeni po potrebi(veće ocjene) i slične svojstvenosti.

Usmeni je, ako se dobro prisjećam, osigurač za sprečavanje prošnje tj moljakanje studenta da profa pokloni bodić-dva pa onda profesor stoga formira usmeni gdje, po obećanju, neće postaviti teška pitanja ali su svakako odgovorljiva ako si učestali pristupnik predavanja.

Sad vidjeh zahtjev za predajom svih zadaća, ne sjećam se da je profesor to spomenuo na prvim predavanjima...
Mislim da su pravila istovjetna onima prošlogodišnjim tj pet zadaća, usmeni po potrebi(veće ocjene) i slične svojstvenosti.

Usmeni je, ako se dobro prisjećam, osigurač za sprečavanje prošnje tj moljakanje studenta da profa pokloni bodić-dva pa onda profesor stoga formira usmeni gdje, po obećanju, neće postaviti teška pitanja ali su svakako odgovorljiva ako si učestali pristupnik predavanja.

Sad vidjeh zahtjev za predajom svih zadaća, ne sjećam se da je profesor to spomenuo na prvim predavanjima...



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:59 sri, 14. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam baš 100% sigurna, ali koliko se sjećam prof je ovako rekao: (to je bila premijera :) ) usmeni je obavezan i nosi između -6 i 2 boda...tj dobijemo 2 pitanja svaki po 4 boda ali nam prof od osvojenih bodova oduzme 6 :) usput je i rekao da će biti poprilično lagana pitanja..a obavezan je i može donijeti minus bodove zato da ne bi ljudi samo došli i rekli može meni 0 na usmenom i uzeli već postignutu ocjenu (recimo taman granica za prolaz ili neku drugu ocjenu). Što se tiče zadaća, mislim da su rekli da će biti 4 zadaće po 6 bodova. Ne znam je li predaja obavezna ali ako netko nije napravio zadaću i ne namjerava samo neka pošalji prazne .h i .cpp datoteke (što traje punih pola minute) i bit će 0 bodova :) To je sad 26 bodova, i još 4 na dolaske (tu mi se čini da je prof nešto rekao da nije siguran kako će biti raspoređeno, predavanja, vježbe) i to je 30 bodova + 2 kolokvija po 35 i to je 100:)

Ako sam nešto krivo shvatila neka me netko ispravi :)
Nisam baš 100% sigurna, ali koliko se sjećam prof je ovako rekao: (to je bila premijera Smile ) usmeni je obavezan i nosi između -6 i 2 boda...tj dobijemo 2 pitanja svaki po 4 boda ali nam prof od osvojenih bodova oduzme 6 Smile usput je i rekao da će biti poprilično lagana pitanja..a obavezan je i može donijeti minus bodove zato da ne bi ljudi samo došli i rekli može meni 0 na usmenom i uzeli već postignutu ocjenu (recimo taman granica za prolaz ili neku drugu ocjenu). Što se tiče zadaća, mislim da su rekli da će biti 4 zadaće po 6 bodova. Ne znam je li predaja obavezna ali ako netko nije napravio zadaću i ne namjerava samo neka pošalji prazne .h i .cpp datoteke (što traje punih pola minute) i bit će 0 bodova Smile To je sad 26 bodova, i još 4 na dolaske (tu mi se čini da je prof nešto rekao da nije siguran kako će biti raspoređeno, predavanja, vježbe) i to je 30 bodova + 2 kolokvija po 35 i to je 100:)

Ako sam nešto krivo shvatila neka me netko ispravi Smile


[Vrh]
lucika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (17:52:27)
Postovi: (12F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 34 - 10

PostPostano: 18:21 sri, 14. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

e to se traži, hvala! sad bi ti podigla karmu al kad si gost :(
e to se traži, hvala! sad bi ti podigla karmu al kad si gost Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:44 čet, 15. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jeli prof. rekao nešto o popravnom? :( mislim, hoće li biti kao prošle godine da ponavljaš kolokvija na kojem nemaš minimalan broj bodova?
jeli prof. rekao nešto o popravnom? Sad mislim, hoće li biti kao prošle godine da ponavljaš kolokvija na kojem nemaš minimalan broj bodova?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:42 uto, 11. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko je za prolaz, 45 ili 50?
koliko je za prolaz, 45 ili 50?


[Vrh]
konjina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 04. 2010. (21:55:18)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 14
Lokacija: po livadama i šumama

PostPostano: 11:13 uto, 18. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel postoji neki uvjet na minimalni broj bodova na pojedinom kolokviju, ili je samo bitno da se pređe granica?

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

i kolko treba za prolaz onda...45???
jel postoji neki uvjet na minimalni broj bodova na pojedinom kolokviju, ili je samo bitno da se pređe granica?

Added after 1 minutes:

i kolko treba za prolaz onda...45???



_________________
NJIIIIHAAA
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 12:37 uto, 18. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prolaz je valjda 45.. tak piše u starim uvjetima, a piše i da na svakom kolokviju moraš imati bar 10 bodova..
Prolaz je valjda 45.. tak piše u starim uvjetima, a piše i da na svakom kolokviju moraš imati bar 10 bodova..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maxic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2009. (20:11:13)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 19:49 uto, 18. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se u tih 45 bodova računa i onih 5 kojih bi trebali dobiti zbog petice iz bioinformatike ili baza. ili su to samo bodovi za veće ocjene??
Da li se u tih 45 bodova računa i onih 5 kojih bi trebali dobiti zbog petice iz bioinformatike ili baza. ili su to samo bodovi za veće ocjene??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 21:28 pet, 21. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kakve veze imaju baze podataka s ovim.... nisam nigdje načula ništa, nego sad evo pročitala...kakva 5ica iz baza?
i jel netko zna koliko minimalno moramo imati iz zadaća?
kakve veze imaju baze podataka s ovim.... nisam nigdje načula ništa, nego sad evo pročitala...kakva 5ica iz baza?
i jel netko zna koliko minimalno moramo imati iz zadaća?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbroj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (17:17:24)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 1:36 pon, 24. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da nema nikakav obavezan minimum iz zadaca,a sto se tice tih 5 bodova iz bioinformatike,asistent puljic je na vjezbama reko da on MISLI da treba skupit 40(kolokviji,zadace,usmeni)+5 iz bioinf za prolaz.
mislim da nema nikakav obavezan minimum iz zadaca,a sto se tice tih 5 bodova iz bioinformatike,asistent puljic je na vjezbama reko da on MISLI da treba skupit 40(kolokviji,zadace,usmeni)+5 iz bioinf za prolaz.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 18:00 pon, 24. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najbolje je da pitate profesora... a ne k'o ja, ne pitati, i onda ostati na bodu do veće ocjene.
Najbolje je da pitate profesora... a ne k'o ja, ne pitati, i onda ostati na bodu do veće ocjene.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 16:15 uto, 1. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel postoji negdje bodovna lista za ocjene?
jel postoji negdje bodovna lista za ocjene?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 16:29 uto, 1. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ovaj kolegij je jako katasrofalno organiziran
em ce kao bit 5 zadaca i svaka ce nosit 5 boda, pa ce onda bit 4, al nece to nosit tako puno bodova nego 1-2, pa onda evo imamo ih 4 i svaka nosi 6
rezultati se cekaju godinama, nije da ce me iznenadit ako prije dodu rezultati 4. zadace nego li 3.
o tome kolko profersor kasni na predavanja isto necu, mislim nisam ni isao bas cesto bas zbog tog, mislim ako i zakasni samo 5min treba u drugih 100 da upali komp i tako ljepo krene s predavanjem nakon 15 min umjesto da je ljepo doso ranije, pripremio se i onda zapoceu kad treba...
dalje, ako se ne varam o onom njegov usmenom reko je da ce na slajdovima bit oznaceno 30ak pitanja, di su te oznake? mozda sam ja nesto krivo shvatio, mislim nije da me zanima, sta se mene tice, moze mi dat -6...
ma ovaj kolegij je jako katasrofalno organiziran
em ce kao bit 5 zadaca i svaka ce nosit 5 boda, pa ce onda bit 4, al nece to nosit tako puno bodova nego 1-2, pa onda evo imamo ih 4 i svaka nosi 6
rezultati se cekaju godinama, nije da ce me iznenadit ako prije dodu rezultati 4. zadace nego li 3.
o tome kolko profersor kasni na predavanja isto necu, mislim nisam ni isao bas cesto bas zbog tog, mislim ako i zakasni samo 5min treba u drugih 100 da upali komp i tako ljepo krene s predavanjem nakon 15 min umjesto da je ljepo doso ranije, pripremio se i onda zapoceu kad treba...
dalje, ako se ne varam o onom njegov usmenom reko je da ce na slajdovima bit oznaceno 30ak pitanja, di su te oznake? mozda sam ja nesto krivo shvatio, mislim nije da me zanima, sta se mene tice, moze mi dat -6...



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 17:26 uto, 1. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na 1.satu vježbi je rečeno da imamo ove godine 4 zadaće, i svaka nosi po 6 bodova, znam jer sam si zapisala to.
Na 1.satu vježbi je rečeno da imamo ove godine 4 zadaće, i svaka nosi po 6 bodova, znam jer sam si zapisala to.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
CrniVG
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2009. (22:44:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4

PostPostano: 18:02 uto, 1. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"]....
o tome kolko profersor kasni na predavanja isto necu, mislim nisam ni isao bas cesto bas zbog tog, mislim ako i zakasni samo 5min treba u drugih 100 da upali komp i tako ljepo krene s predavanjem nakon 15 min umjesto da je ljepo doso ranije, pripremio se i onda zapoceu kad treba...
....[/quote]

Ja ne vidim zašto je to problem, na kraju stigne sve što je imao u planu za to predavanje.
I taman imamo vremena na miru kavu popit prije, ne moramo se žurit... :-)
Gino (napisa):
....
o tome kolko profersor kasni na predavanja isto necu, mislim nisam ni isao bas cesto bas zbog tog, mislim ako i zakasni samo 5min treba u drugih 100 da upali komp i tako ljepo krene s predavanjem nakon 15 min umjesto da je ljepo doso ranije, pripremio se i onda zapoceu kad treba...
....


Ja ne vidim zašto je to problem, na kraju stigne sve što je imao u planu za to predavanje.
I taman imamo vremena na miru kavu popit prije, ne moramo se žurit... Smile



_________________
69 - jedini prost broj koji ima više od dva djelitelja
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 18:04 uto, 1. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

drago mi je da si se s ostalim slozila, a ako cemo cjepidlacit to da je to receno na prvim vjezbama je naprosto laz, mozda je to receno na tvojim prvim vjezbama (sto nema nikakve veze s time sto si si ti zapisala) a iz cega ne slijedi da je receno i na ostalim...
sta mi mozes rec o drugom slajdu s prvih vjezbi :?:
drago mi je da si se s ostalim slozila, a ako cemo cjepidlacit to da je to receno na prvim vjezbama je naprosto laz, mozda je to receno na tvojim prvim vjezbama (sto nema nikakve veze s time sto si si ti zapisala) a iz cega ne slijedi da je receno i na ostalim...
sta mi mozes rec o drugom slajdu s prvih vjezbi Question



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 20:18 uto, 1. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mogu ti reći da slajd nije mijenjan za ovu godinu, a imam i na predavanju zapisano da su 4 zadaće, ali ne i koliko bodova nose. Za pravila polaganja bi bilo lijepo da nam ih netko kaže, ali čini mi se da ih ni oni ne znaju... Za predavanja je rečeno da će profesor na kraju svakog dati 2 pitanja za usmeni,no toga nije bilo.. Nisam se sa svime složila jer me npr. dolazak profesora na sat uopće ne muči kad sve odradi na vrijeme. Velika je šansa da će situacija s rezultatima biti kako predviđaš...
Mogu ti reći da slajd nije mijenjan za ovu godinu, a imam i na predavanju zapisano da su 4 zadaće, ali ne i koliko bodova nose. Za pravila polaganja bi bilo lijepo da nam ih netko kaže, ali čini mi se da ih ni oni ne znaju... Za predavanja je rečeno da će profesor na kraju svakog dati 2 pitanja za usmeni,no toga nije bilo.. Nisam se sa svime složila jer me npr. dolazak profesora na sat uopće ne muči kad sve odradi na vrijeme. Velika je šansa da će situacija s rezultatima biti kako predviđaš...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 10:14 sri, 2. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni uopće nije jasno ništa što se tiče pravila polaganja kolegija...

1) postoji li ljestvica po kojoj se dobivaju ocjene??

2) koji su uvjeti na kolokvije ili zadaće? Je li to ono što piše da mora student imati na svakom kolokviju po 10 bodova + minimalno 5 bodova iz zadaće, ili sve skupa mora imat 40+5 iz bioinformatike???

3) također je uvjet imati sve predane zadaće??? što to znači, ako ja npr imam 3 predane i 14 bodova iz zadaća i kolokvija oba po 25 bodova, ja padam kolegij jer nisam predao jednu zadaću??? užas :)

4a) onaj usmeni mi nije jasan. Što ako je situacija kod nekog studenta da je uz zadaće i kolokvije skupio točno 45, koliko je ja vjerujem potrebno za prolaz, a onda ako ne izađe na usmeni mu se oduzme 6 bodova te on pada??? užas :D

4b) Šta ako netko ima tu granicu i izađe na usmeni i odgovori na jedno pitanje?? onda taman "osvoji" -3 boda i opet pada??? užas!!!!1

5) Ima li popravnog i kako izgleda isti??

6) Koliko nose dolasci na predavanja i vježbe??

7) O asistentima ne želim govoriti...

8) Nije mi jasno zašto je bilo teško napisati optimalne kriterije prolaska na početku, pa treba najviše, ali zaista najviše 30 min da se to osmisli i napiše...

9) NARAVNO, UKOLIKO KRITERIJI NISU STAVLJENI KAKO BI SE STUDENTIMA IZLAZILO U SUSRET, ONDA SVE GORE NE STOJI :D

-Naime, zamislimo da netko ima 53 boda ukupno, ali se dogodi da nema na drugom kolokviju 10 bodova, nego npr 6. Onda, hoće li se takvim studentima izaći u susret i dati im prolaznu ocjenu?? Ako da, onda je bolje da se kriteriji ne znaju na početku :D

Zašto je bitno znati kriterije na početku??

Zato da si ljudi procjene šanse za prolazak, jer zašto gubiti vrijeme na neki predmet koji ću po kriterijima teško proći na štetu nekog drugog predmeta kojega imam šansu imati dobru ocjenu ili imam šansu proći ga lakše.
Meni uopće nije jasno ništa što se tiče pravila polaganja kolegija...

1) postoji li ljestvica po kojoj se dobivaju ocjene??

2) koji su uvjeti na kolokvije ili zadaće? Je li to ono što piše da mora student imati na svakom kolokviju po 10 bodova + minimalno 5 bodova iz zadaće, ili sve skupa mora imat 40+5 iz bioinformatike???

3) također je uvjet imati sve predane zadaće??? što to znači, ako ja npr imam 3 predane i 14 bodova iz zadaća i kolokvija oba po 25 bodova, ja padam kolegij jer nisam predao jednu zadaću??? užas Smile

4a) onaj usmeni mi nije jasan. Što ako je situacija kod nekog studenta da je uz zadaće i kolokvije skupio točno 45, koliko je ja vjerujem potrebno za prolaz, a onda ako ne izađe na usmeni mu se oduzme 6 bodova te on pada??? užas Very Happy

4b) Šta ako netko ima tu granicu i izađe na usmeni i odgovori na jedno pitanje?? onda taman "osvoji" -3 boda i opet pada??? užas!!!!1

5) Ima li popravnog i kako izgleda isti??

6) Koliko nose dolasci na predavanja i vježbe??

7) O asistentima ne želim govoriti...

Cool Nije mi jasno zašto je bilo teško napisati optimalne kriterije prolaska na početku, pa treba najviše, ali zaista najviše 30 min da se to osmisli i napiše...

9) NARAVNO, UKOLIKO KRITERIJI NISU STAVLJENI KAKO BI SE STUDENTIMA IZLAZILO U SUSRET, ONDA SVE GORE NE STOJI Very Happy

-Naime, zamislimo da netko ima 53 boda ukupno, ali se dogodi da nema na drugom kolokviju 10 bodova, nego npr 6. Onda, hoće li se takvim studentima izaći u susret i dati im prolaznu ocjenu?? Ako da, onda je bolje da se kriteriji ne znaju na početku Very Happy

Zašto je bitno znati kriterije na početku??

Zato da si ljudi procjene šanse za prolazak, jer zašto gubiti vrijeme na neki predmet koji ću po kriterijima teško proći na štetu nekog drugog predmeta kojega imam šansu imati dobru ocjenu ili imam šansu proći ga lakše.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 23:10 sri, 2. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

i što sad ako nemamo 5 bodova iz zadaca, a imamo recimo 25 na prvom kolokviju i dobro napisemo drugi...?
pala kolegij ili...ima neki popravni za zadace :)

čitaju li asistenti, profesor ovaj forum uopce...
nema nikakve reakcije s njihove strane....

i, zna li se kako ce izgledati drugi kolokvij...
hoce biti sličan prošlogodišnjem kao što je to slučaj bio s prvim ili...?
i što sad ako nemamo 5 bodova iz zadaca, a imamo recimo 25 na prvom kolokviju i dobro napisemo drugi...?
pala kolegij ili...ima neki popravni za zadace Smile

čitaju li asistenti, profesor ovaj forum uopce...
nema nikakve reakcije s njihove strane....

i, zna li se kako ce izgledati drugi kolokvij...
hoce biti sličan prošlogodišnjem kao što je to slučaj bio s prvim ili...?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan